nářadí

Vše co souvisí s bonsajovým uměním...

Re: nářadí

Příspěvekod Aleš Reger » 24 říj 2016, 11:28

Nevíte jestli ten e-shop BONEQUIPu funguje. Psal jsem tam 18.10.2016 dotaz na kleště konkávní 21 cm, značka Yoshi, Japonsko. Mají skladem jen čelní, chci vzít rovnou oboje. A přišlo mi jen zobrazení na jejich počítači, ale žádná odpověď. :cry:
Nic zatím neumím, ale snažím se porozumět.
Uživatelský avatar
Aleš Reger
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 pro 2015, 14:46
Bydliště: Dlouhá Třebová, okres Ústí nad Orlicí

Re: nářadí

Příspěvekod Milan Pecháček » 05 pro 2016, 13:37

Ahoj, měl by fungovat, pokud se nepletu maji to nyni pod Bonsai Moravia
Milan Pecháček
 
Příspěvky: 85
Registrován: 27 kvě 2014, 18:26
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: nářadí

Příspěvekod Aleš Reger » 17 črc 2017, 06:56

Ahoj,
jen bych se chtěl vyjádřit k výše rozebírané kvalitě nářadí Japonsko vs. Čína. Není všechno zlato co se třpytí.
Koupil jsem si ani ne před rokem kleště konkávní 21 cm, značka Yoshi, Japonsko a už teď mi hrkají v tom nýtku. Špička prakticky nestříhá vůbec a jinak kleště větev spíš žužlaj, no prostě ten střih není čistý. A to si nemyslím že bych jim dával nějakej kouř. S tím málem co mám doma spíš zahálely :O(
Možná bych si teď za tu cenu radši koupil dvoje čínský.
Nic zatím neumím, ale snažím se porozumět.
Uživatelský avatar
Aleš Reger
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 pro 2015, 14:46
Bydliště: Dlouhá Třebová, okres Ústí nad Orlicí

Re: nářadí

Příspěvekod Martin Iša » 23 črc 2017, 20:41

Ikas píše:Ahoj,
jen bych se chtěl vyjádřit k výše rozebírané kvalitě nářadí Japonsko vs. Čína. Není všechno zlato co se třpytí.
Koupil jsem si ani ne před rokem kleště konkávní 21 cm, značka Yoshi, Japonsko a už teď mi hrkají v tom nýtku. Špička prakticky nestříhá vůbec a jinak kleště větev spíš žužlaj, no prostě ten střih není čistý. A to si nemyslím že bych jim dával nějakej kouř. S tím málem co mám doma spíš zahálely :O(
Možná bych si teď za tu cenu radši koupil dvoje čínský.

No musím, i když nerad pokárat. :( Často se vyčítá , že se tu "míchá páté přes deváté")Musím uznat, že je to pravda a Administrátoři i Moderátoři by to měli hlídat, popřípadě přesunout.Budu trochu upřímný :o a už je to na čase.Tak za 1.Všichni jste dospělí, svéprávní a umíte číst.Problém je v tom, že nečtete, nebo jste líní!Pak to vypadá, jak to vypadá.Není problém vymazat nesouvysející témata jako jsou naše oblíbené "hlášky", ale když někdo řeší např. kvalitu nářadí v tématu daruji, sháním, vyměním.Je to pro nás problém a samozřejmě čas a práce.Není to konkrétně na Ikase, je to jen příklad.Všichni máme svou práci, svůj domov, koníčky......poslední dobou pořád slyším :nemám čas, mám toho moc.Nestíhám...a pod.Je to trochu dobou, také vývojem, ale prosím všechny co to čtou!Přečtěte si znovu myšlenku tohoto fora!Za2.Administrátoři se nám někteří někam vytratili, o moderátorech ani nemluvě.Samozřejmě si sypu popel na hlavu, páč jsem tu nebyl dooost dlouho.Vymlouvat se není můj styl, ale s klidným svědomím prohlašuji, že jsem toto nemohl ovlivnit.Proto mne to tak mrzí. :( Více méně to Jarda Marků podle svých momentálních možností táhnul sám.Za tož mu osobně děkuju.Neměl to taky lehké.Málokdo ví, a už to musím konečně napsat, že provoz fora něco stojí.To není výmluva(Jarda mě asi zpere, ale od něj to beru.)On spolu s Láďou kotálů toto forum zakládali s tím, aby pomáhali.A ti co se něco naučili předávali zkušenosti dál, ostatním.No není to logické?Tak se ptám, co je s váma?Proč to tu více méně spí?Ublížil vám někdo?Já osobně se negativní kritice nebráním, více méně jí vítám.Ona vás totiž někam posune.Za3.Ani já ani Jarda(nevím jak ostatní, nikdo se neozval)nejsme ajťáci a to je zrovna náš problém.Víte opravdu to není lehké vůbec jsem někoho přihlásit, aniž by jsme nebyli napadáni virem, spamem...To není výmluva, jen konstatování.Rádi bychom aby toto forum pomáhalo,rozvíjelo přátelství.....A za 4.Beru všechnu vinu na sebe, já to snesu.Jen do mě, nestyďte se a hlavně ať vás neopuští humor 8-) P.S. Jinak jsem normálně na odstřel :mrgreen:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: nářadí

Příspěvekod Aleš Reger » 24 črc 2017, 23:23

Martine nevím proč tu neřešit kvalitu nářadí, když už se rozebrala na první straně. Navíc reaguju na své předešlé příspěvky. Ty sem teda taky nepatřily?
A zrovna do sháním se toto podle mého hodí. Až se zase bude chtít někdo zeptat jestli Japonsko nebo Čínu. Mě v tomhle tom daném případě Japonsko teda zklamalo. Proč by to neměli vědět i ostatní.
Jo a když už jsem u toho sháním ještě jedny konkávní kleště (půlkulaté šikmé).
Nic zatím neumím, ale snažím se porozumět.
Uživatelský avatar
Aleš Reger
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 pro 2015, 14:46
Bydliště: Dlouhá Třebová, okres Ústí nad Orlicí

Re: nářadí

Příspěvekod Martin Iša » 25 črc 2017, 12:43

Jo omlouvám se, více méně máš pravdu, jen jsem měl blbej den a po procházení fora jsem si uvědomil, že jsme to zanedbali, je to náš problém. :? Nic proti tobě, nezlob se ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: nářadí

Příspěvekod Aleš Reger » 25 črc 2017, 21:43

V pohodě :P
Nic zatím neumím, ale snažím se porozumět.
Uživatelský avatar
Aleš Reger
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 pro 2015, 14:46
Bydliště: Dlouhá Třebová, okres Ústí nad Orlicí

Re: nářadí

Příspěvekod Martin Iša » 26 črc 2017, 15:57

Ikas píše:V pohodě :P
:jedna: :jedna: :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Daruji, sháním, prodám, vyměním...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron