Výstava v Prostějově

Vzpomínky, fota atd.

Výstava v Prostějově

Příspěvekod Jarek Servus » 17 srp 2016, 21:13

PV2016web.jpg
PV2016web.jpg (100.88 KiB) Zobrazeno 1709 krát

Již počtvrté v zahradě za kostelem.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Výstava v Prostějově

Příspěvekod Jarek Servus » 17 zář 2016, 21:49

Konečně jsem se dostal k tomu, abych napsal něco o naší výstavě. http://www.bkhana.cz/forum/7/758-prostjov-2016.html#760
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Výstava v Prostějově

Příspěvekod petradelt » 19 zář 2016, 11:58

Hezké, určitě krásné prostředí, asi jste to měli oproti nám jednodušší se zaléváním, i když nevím co na stolech bylo za materiál, (my jsme mohli v galerii kde jsou koberce jen rosit)
na druhou stranu je potřeba mít určité množství stolů, toho jsme byli ušetřeni. Zajímalo by mě, jaká u vás je zhruba za víkend návštěvnost.
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: Výstava v Prostějově

Příspěvekod Roman Hlavinka » 19 zář 2016, 14:14

....odpovím za Jarka.Naše tradiční výstavky(Konice,Slatěnice a Prostějov) mají už nějakej rok stálý termín.Jsou konány vždy na obecní slavnosti,neboli jak se u Nás říká -hody-.Tím se zvyšuje pravděpodobnost návštěv.Dělat to ve všední dny se Nám neosvědčilo.Dříve jsme vystavovaly pá-ne.Teď už jenom so-ne.V pátek nikdo nechodil(krom dvou tříd ZŠ),ale děcka to stejně nezajímalo.Co se týče té návštěvnosti,tak to asi nikdo nepočítal,ale podle mně bývá dost slušná na to,aby jsme si za dobrovolné vstupné nakoupily klubové dráty a na podzim si pozvaly zkušeného lektora na workshop.
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: Výstava v Prostějově

Příspěvekod Milena » 20 zář 2016, 13:08

Já jen doplním Romana. V pátek se hodí mít otevřeno jen v Prostějově, protože všude kolem kostelní zdi jsou nastavěné kolotoče a příšerné atrakce, takže ty už hučí naplno i v pátek odpoledne a návštěvnost je. Spíše to ovlivňuje počasí. V tu sobotu a neděli chodí lidi v hloučcích- celé rodiny i s kočárky, řekla bych, že nepřetržitě je na "place" 15- 20 lidí, jedna skupinka odchází, další už sype korunky, takže počítám za odpoledne, kdy jsem sloužila 250 - 300 lidí. Takže krát 4 půldny + pátek o něco méně. Měli bychom si asi pořídit nějaký "peoplemetr" :lol: , když nedáváme šatnové bloky jako vstupenky.
Samozřejmě v Konici a Slatinicích (Roman to píše hanácky Slatěnice) či ve Vyškově bývá návštěvnost slabší - úměrně počtu obyvatel (PV má asi 50.000 obyvatel, Konice asi 3.000, tam bych odhadla asi 200 lidí). Ve Slatinicích zbyšuje návštěvnost souběžná akce - sjezd veteránů, takže malá obec, ale lidí fůra, taky asi 200-300.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Výstava v Prostějově

Příspěvekod Jarek Servus » 20 zář 2016, 19:32

petradelt píše:Hezké, určitě krásné prostředí, asi jste to měli oproti nám jednodušší se zaléváním, i když nevím co na stolech bylo za materiál, (my jsme mohli v galerii kde jsou koberce jen rosit)
na druhou stranu je potřeba mít určité množství stolů, toho jsme byli ušetřeni. Zajímalo by mě, jaká u vás je zhruba za víkend návštěvnost.

Stoly jsem dělal já, jsou lehké skládací 150 x 50 cm, výška 95 cm, dohromady váží jeden asi 8 kg, snadno se skládají a přepravují. Deska je z vodovzdorné překližky pokrytá silnou PVC plenou. Na stoly jsme dávali pytlovinu, teď pro změnu netkané textilie. Dá se na nich bez problémů zalévat, voda ani déšť či průtrž mračen (oboje jsme zažili) nevadí. Chtěl bych přes zimu udělat ještě vyšší stojany pro jednotlivé stromy. Návštěvnost bych odhadl vyšší než udává Milena v Prostějově okolo 500 i více lidí v neděli, taky jsou u nás "lakomí Hanáci", spousta z nich, když vidí ceduli vstupné dobrovolné, nic nedá :( :x . Samozřejmě záleží také na počasí.
Také je důležitá velikost vystavovacího prostoru. Ta zahrada a nádvoří v Konici je tak akorát, výstava v Brodku se na velkém prostranství ztrácela, ve Vyškově v kapli bylo krásné prostředí, ale prostor byl dost stísněný.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne


Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron