Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Nesouvisející příspěvky s tématy

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod tomikzlesa » 04 úno 2013, 12:24

Puvodne jsem nechtel reagovat protoze politiku nesnasim, ale nesnasim neustale stezovani na nas stat, rezim atd. Pardon ale mam doma internet, muzu jet kam chci koupit co chci, mam co jist kde spat prakricky nam tu nehrozi zadne nebezpeci atd. Muzu pokracovat do nekonecna. Pokud si nekdo mysli ze se tu mame spatne....nebojim se rict ze si tu zijem doslova jak pr.... V zite. Zkuste se mrknout jak se preziva v asii nebo v africe a podobnejch statech staci se podivat co se deje v americe. Ja se tu mam dobre. Je otazka zda se ma nekdo opravdu spatne nebo se chce mit jenom lip :-)
hlavne si to nikdo neberte osobne

Ps: amnestie neni nic jinyho nez vysmech celymu pravnimu systemu a praci policie, soudu atd. To opravdu pan klaus nedomyslel a je mi lito co se ti bobe stalo at to s ni souvisi nebo ne
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Míra Z » 04 úno 2013, 14:51

Co mi na minulém režimu děsí asi nejvíc je manipulace s lidmi!Jeden donášel na druhého,manžel udával vlastní manželku na STB,kolegy s práce atd....
Vůbec se mi nechce vzpomínat jak se režim odvděčil vojákům z 2 sv.války,letci z Anglie....
Věznění lidí co mají svůj názor a bohu žel ho prezentují před někým kdo rád naslouchá.
Když se kouknu odkud tento režim pochází a jak se tam jednalo s lidmi třeba v gulagu,je mi ouvej.Vůbec nebudu připomínat že od tam tuť čerpal Hitler inspiraci a pak to dotáhl do podoby co všichni známe.
Je toho víc ale to opravdu nepatří sem.
Jsem rád že můžu žít zde a v této době! Jen děkuji bohu,Vaškovi a všem kdo se nebál postavit tomuto režimu čelem.
Prosím tohle už opravdu nevztahujte nikdo na sebe!!! Je to jen můj pohled na věc,systém.

ps.s tím co napsal Jirka samozřejmně souhlasím
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod 001čolek » 04 úno 2013, 16:10

Re všem... !!!

"Šmankote Hurvajz" ...už toho fakt nechme. Byl jsem sice tím,kdo chtěl nechat tohle vlákno pro potřeby zanadávat si na politiku a politiky...ale čeho je moc....

Míro,nerad bych tu budil dojem nějakého zarputilého komunisty,ale dokázal bych se tu rozepsat (že by mi kapacita určená na příspěvky nestačila) o tom,v čem je tahle doba zase oproti dřívějšku horší. (Tím netrvrdím,že mnoho argumentů tvých i Jiřího není pravdou) Já osobně jsem zklamanej z toho,jak se to tu všechno za posledních 15 let pošpatnilo ,také jsem byl jedním z těch,kteží v 89 zvonili klíčema :roll: :roll: a pro koho?? Ta velice diskutabilní demokracie která tu vznikla,právo a zákony jen pro ty,co na to mají,mediální manipulace s povolným národem,politici bez páteře, na Václava H. mám také názor,který by se ti asi nelíbil (i když tak radikální jako Ruda ne :lol: ) ...tak toho fakt už nechme.
Ponechat zde to vlákno byl ode mne nesmyslný nápad :oops: ,já se už raději ani nedívám na zprávy v obavě o zdravý rozum a potom ... budu se chodit nasírat na Bonsai Greenhorn??

Lád'o, Roberte,Jardo...už to fakt zamkněte nebo smažte....PROSÍM....
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod tomikzlesa » 04 úno 2013, 17:29

zamykat nemuzu a mazat nechci, už aby bylo jaro měli sme jiný myšlenky :mrgreen:
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Robert Černý » 04 úno 2013, 17:50

Vlákno jsem po předchozí poradě s dalším adminem uzamkl.

Původně jsem si chtěl jen ulevit a veřejně zanadávat po tom co se nám stalo a snažil jsem se to publikovat s nadsázkou a mírným humorem. Ale nikdy jsem neměl v záměru rozpoutat debatu na politické téma nebo jestli bylo "dříve" líp atd. Neradi by jsme aby se lidé, které spojuje náš společný zájem začali napadat pro svoji politickou příslušnost nebo sympatii. Proto jsme se rozhodli, že další politické výlevy nemají na bonsajovém fóru co dělat a budou nekompromisně mazány.

díky za pochopení


Takže politika ??? tak to kluci opravdu nééééééé.... soucítím s Tebou Roberte i s celou rodinou a jsem rád že si tomu udělal utrum :-)
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník