Bonsaj - živé umenie

knihy, časopisy, starší čísla časopisu ČBA

Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Luděk Rohovský » 10 črc 2012, 18:47

Partnerka mi k Vánocům předplatila časopis Bonsaj - živé umenie. Došlo mi jedno číslo a pak jsem se dozvěděl, že časopis bude vycházet jen elektronicky. Což mě samozřejmě vytočilo, protože časopis jsem chtěl z toho důvodu, že si ho můžu vzít do vlaku, MHD, čekárny prostě kdekoliv a ne tahat sebou notebook. Ale vzhledem k tomu, že už to bylo zaplacené, tak jsem to se skřípěním zubů vzdal.

Pak jsem začal čekat na spuštění digitální verze. Pořád se nic nedělo, pak přišel e-mail, že se spuštění opozdilo atd. A pak přišel další e-mail, který se jmenoval něco jako Přemigrujte si svoje konto předplatitele..., jenže tento e-mail neobsahoval žádné údaje, pouze předmět a logo odesílatele.

Čili se chci zeptat zda máte někdo obdobnou zkušenost nebo jsem jenom něco nepochopil.

Díky Luděk
Luděk Rohovský
 
Příspěvky: 321
Registrován: 23 úno 2009, 17:52
Bydliště: Brno

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod mirecc » 12 črc 2012, 09:10

Rozprával som sa z jedným kolegom a ten má obdobný problém. Mňa elektronická verzia časopisu neoslovila :cry: takže som neobjednával.
Chcel som si doobjednať nejaké staršie čísla ale na ich stránke http://www.bonsai-casopis.cz/index.php to ale nieje možné :?.
Miro Malych
mirecc
 
Příspěvky: 78
Registrován: 07 úno 2009, 00:35
Bydliště: okr.Trenčín, SR

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Hugo Studeník » 12 črc 2012, 18:21

Dobrý den !
Mě se zatím na kontě objevily dva články , kde je potřeba kliknout na odkaz "přidat článek do konta předplatitele" . Nicméně doteď netuším kolik textu má číslo obsahovat ( žádný obsah čísla zatím není k dispozici ) .
Časopis mám od začátku , ale do dalšího předplatného asi nepůjdu , což mě celkem mrzí . Také mi více vyhovuje papírová verze ale vadí mi i licenční podmínky . Navíc si myslím , že když vydavatel ušetřil veškeré náklady za tisk a distribuci časopisu , měla by asi být cena výrazně jinde o čemž se ale zatím taktně mlčí .
Moje stránky - http://www.bonsaiart.cz/
Uživatelský avatar
Hugo Studeník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 28 úno 2009, 19:34

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Luděk Urbanič » 13 črc 2012, 13:24

Je to škoda - taky jsem o tomto časopise uvažoval , ale jeho přesunutí do elektronické podoby je jen předznamenání jeho konce - pokud ho lidi nekupovali v papírové podobě, což je škoda (a nejspíš důvod přesunu na web) - připadal mi jako jeden z těch lépe udělaných, pak v elektronické podobě ho nebude kupovat už téměř nikdo - v konkurenci milionů članků zadarmo nemůže obstát.
Všechno co děláš stromům, děláš sobě.
Luděk Urbanič
 
Příspěvky: 213
Registrován: 02 led 2011, 19:13

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Bury76 » 17 črc 2012, 09:03

Také jsem si koupil jeden ročník a chtěl jít do dalšího, protože se mi moc líbil. To že bude jen v elektronické podobě je škoda :(
Uživatelský avatar
Bury76
 
Příspěvky: 358
Registrován: 01 říj 2009, 19:28
Bydliště: Děčín tel.739468413
člen ČBA: ano

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod lacike » 04 srp 2012, 23:56

Ahojte,

len rychle info, co sa ku mna dostalo. Elektronicky musi vychadzat, lebo je vydavany v licencii. No a licencia bola zmenena bez predchadzajuceho informovania tak, ze tlacena forma nie je mozna..
Co sa tyka starsich cisiel, tak planuju pre predplatitelov spristupnit aj vsetky stare cisla.

Samotna stranka je podla mna velmi, slusne povedane, skromna. Uz pribudla v aj uvodna stranka pre dane cislo, kde je zoznam vsetkych clankov daneho cisla - uz pridanych ako aj tych, co maju pribudnut. Blbe je, ze sa neda priamo tlacit, co pre vacsinu znamena koniec citania v MHD, na zahrade a cestou v aute. Ale ak by niekto chcel, tak tlacit sa da jednoduchym trikom :twisted:

V case, ked som dostal registracne udaje (jul/cervenec) uz malo vyjst druhe digitalne cislo. K dnesku je tam stale iba to prve a nekompletne :(

Ak sa nieco do konca roka nejak pozitivne nezmeni, tak predplacat uz asi nebudem :oops: :(
lacike
 
Příspěvky: 200
Registrován: 17 led 2011, 02:51
Bydliště: Bratislava

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Hugo Studeník » 05 srp 2012, 11:42

Za mě stejný pocit .
Moje stránky - http://www.bonsaiart.cz/
Uživatelský avatar
Hugo Studeník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 28 úno 2009, 19:34

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Patrik Ruzic » 20 zář 2012, 13:06

Bol som priamo v predajni sa opytat na casopis. Nemal som ho predplateny a teraz by som chcel. Takze najnovsie sa pracuje na moznosti si tento casopis tlacit. Teda kazdy uzivatel si bude moct casopis vytlacit. Preto sa aj spomalilo vydavanie casopisu pracuju na naprogramovani tlace.
Patrik Ruzic
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2012, 13:26
Bydliště: Bánovce nad Bebravou (Slovensko)

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Robert Černý » 20 zář 2012, 20:43

Dnes si ho majitel může vytisknout a příště si ho může napsat i vydat :lol: :lol: :mrgreen:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod lacike » 21 zář 2012, 00:31

Inak, celkom vtipne. Dlho kumstia, ze ako zablokovat tlac, ktora v prehliadaci normalne funguje a teraz akoze programuju to, aby sa to dalo tlacit. Ved to by malo stacit vyhodit to zakazanie tlace (mimochodom lahko obiditelne). Takze ocakavam nejaku strasnu zlobu, som zvedavy, co na nas chystaju.

Co ma ale viac desi je to, ze kvoli programovaniu nepisu a neprekladaju. Hadam to len nerobi programator :D
lacike
 
Příspěvky: 200
Registrován: 17 led 2011, 02:51
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Literatura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron