Pár kamenů

Vše o kamenech které nám dělají potěšení.....

Re: Pár kamenů

Příspěvekod Pepík » 22 kvě 2012, 15:33

Záboří moje srdeční záležitost.
Přílohy
3.JPG
4.JPG
5.JPG
Uživatelský avatar
Pepík
 
Příspěvky: 134
Registrován: 28 črc 2011, 00:35
Bydliště: Chrást u Plzně

Re: Pár kamenů

Příspěvekod Petr Havlín » 12 čer 2012, 19:20

Pepíku máš nádherný kameny o jakých se mi ani nezdá, to jsou nálezy z Čech. Rád bych si s Tebou popovídal. Budu nějké kameny vystavovat na výstavě v Libochovicích. Tutově tam budu první den výstavy protože je budu instalovat v místnosti kde proběhne vpředvečer vernisáž. Tutově tam také budu poslední den při likvidaci. Samozřejmně zvu také Pepču na pokec. Pokud by se Vám tyto dva termíny nehodily tak napište kdy a já se vynasnažím. Výstava je dva výkendy a dva svátky tak by to mělo klapnout. :roll: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Petr Havlín
 
Příspěvky: 355
Registrován: 15 črc 2009, 14:36
Bydliště: Louny

Re: Pár kamenů

Příspěvekod Pepík » 13 čer 2012, 11:39

Ahoj Petře, rád se s tebou setkám a dám řeč. Do Libochovic se určitě přijedu podívat tak se jenom domluvíme na dni. Pokud to bude jenom drobet možný tak se přizpůsobím. Kameny co mám jsou hlavně z řeky Kamenice u Železného Brodu a okolí. No a ten poslední to je Záboří Jižní Čechy. Tam u vás jsou taky hezký, viděl jsem jich pár. Máte tam někde v okolí lom na říční písek, aspoň tak mne to bylo podáno pokud jsou mé informace správné.
Uživatelský avatar
Pepík
 
Příspěvky: 134
Registrován: 28 črc 2011, 00:35
Bydliště: Chrást u Plzně

Re: Pár kamenů

Příspěvekod 001čolek » 13 čer 2012, 11:44

Jo Kamenice :D . Tam ti ty kameny omílají kamarádi vodáci loděma při každé větší vodě. Je to divočina. :lol:
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Předchozí

Zpět na Kameny, podložky jen pro radost.....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron