Bonsai Shari SiDiao

knihy, časopisy, starší čísla časopisu ČBA

Bonsai Shari SiDiao

Příspěvekod Martin Drábek » 17 lis 2011, 17:48

Zdravím všechny,

již dříve jsem měl zálusk na knihu Bonsai Shari SiDiao, ta byla původně k dostání jen v čínštině a rychle se vyprodala, utekla mi mezi prsty, což mě tehdy moc mrzelo. Nyní vyšla kniha také v překladu do ANJ. Jedná se o set dvou kvalitních knih za, dle mého názoru, velice dobrou cenu 110$ (hlavně v poměru cena/výkon).

Píšu z prostého důvodu, knihu si chci do konce listopadu objednat a pokud má zájem ještě někdo další, kontaktujte mne prosím. Zajistím zásilku s tím, že dopravné se rozpočítá, jiným způsobem kniha k dostání v našich končinách asi nebude, nechtěli jsme ji brát do prodeje na Bonequip a Vánoce se blíží. Zároveň také nevím, kolik lidí je u nás ochotných investovat do takových knih, nechám se překvapit.

Informace o autorovi, obsah knihy a také náhledy najdete na adrese http://www.sidiao.com/index_e.htm.
Preview knihy stojí za shlédnutí a také podrobný obsah rozdělený na jednotlivé kapitoly napoví, na co dalšího se můžeme těšit.

Uzávěrka tedy do konce listopadu, pak se objedná a věřím, že budou knihy do Vánoc u nás ;) .

Martin
Přílohy
sidiao.jpg
sidiao.jpg (154.85 KiB) Zobrazeno 1479 krát
Uživatelský avatar
Martin Drábek
 
Příspěvky: 438
Registrován: 10 bře 2009, 21:52
Bydliště: Olomouc - Velký Týnec

Zpět na Literatura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron