Sháním olivu

Vše co souvisí s bonsajovým uměním...

Sháním olivu

Příspěvekod Jiří Rusinský » 24 dub 2011, 18:31

Všechny Vás tu zdravím. Už delší dobu se mi velice líbí olivovníky. Jakékoliv, z dovolených v chorvatsku k nim mám takový zvlaštní vztah :) . Kupovat z velkych supermarketů ale nic nechci a v zahradnictvích tady v okolí jsem na žádnou nenarazil. Tak to zkusím i tady. Je tu někdo kdo má doma nějakou navíc a prodal (popřípadě věnoval) by ji?? Jakoukoliv - malou, velkou, střední, mladou, starou, z řízku, ze semínka, po nějakém tvarování, netvarovanou - je mi to jedno, hlavně aby byla zdravá :-) Problém ale bude s dopravou, vzhledem k omezeným možnostem a času jsem schopen si pro stromek přijet v okolí tak plusminus 60km od Hodonína. Jinak by se musela (pokud by byl někdo ochotný) poslat poštou. (nebo PPLkem či jinou službou, pokud to není pro stromek instantní smrt)

Předem děkuji za každou nabídku, budu opravdu velice vděčný :jedna:
Když vím tak poradím, když nevím tak se zeptám (ještě dlouho bude platit spíš to druhé, začínám ;-) )
Jiří Rusinský
 
Příspěvky: 24
Registrován: 23 bře 2011, 23:08
Bydliště: Kousek od Hodonína

Re: Sháním olivu

Příspěvekod Ladislav Kotál » 24 dub 2011, 18:34

Izabelie ve Starém městě -Uherské hradiště jich má přehršle :jedna:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Sháním olivu

Příspěvekod Jiří Rusinský » 24 dub 2011, 19:12

Láďo moc díky za tip :jedna: :clap: až budu mít chvíli čas tak se tam zajedu podívat.

Dalším nabídkám a nápadům se nebráním, pokud někdo další něco máte ;)
Když vím tak poradím, když nevím tak se zeptám (ještě dlouho bude platit spíš to druhé, začínám ;-) )
Jiří Rusinský
 
Příspěvky: 24
Registrován: 23 bře 2011, 23:08
Bydliště: Kousek od Hodonína

Re: Sháním olivu

Příspěvekod Martin Drábek » 05 kvě 2011, 20:06

Jirko, mám nařízkovanou divokou olivu z Malorky, když budeš mít někdy cestu kolem Olomouce, tak se zastav.
Uživatelský avatar
Martin Drábek
 
Příspěvky: 438
Registrován: 10 bře 2009, 21:52
Bydliště: Olomouc - Velký Týnec

Re: Sháním olivu

Příspěvekod Jiří Rusinský » 05 kvě 2011, 20:22

Martin Drábek píše:Jirko, mám nařízkovanou divokou olivu z Malorky, když budeš mít někdy cestu kolem Olomouce, tak se zastav.


Martine díky moc. :jedna: :clap: Mně do Olomouce asi cesta jen tak nezavede, ale pár mých kamarádu a kamarádek od nás studuje v Olomouci VŠ, tak bysme se případně mohli domluvit že by mně ji u tebe některý z nich vyzvednul??
Mohl bys mi sem prosím hodit nějakou fotečku jen pro představu, a taky co za ni budeš chtít??
Když vím tak poradím, když nevím tak se zeptám (ještě dlouho bude platit spíš to druhé, začínám ;-) )
Jiří Rusinský
 
Příspěvky: 24
Registrován: 23 bře 2011, 23:08
Bydliště: Kousek od Hodonína

Re: Sháním olivu

Příspěvekod Martin Drábek » 01 čer 2011, 19:35

Jirko, nějak jsem si tvé reakce všimnul až teď.
Přikládám foto tuším 2 létého nakrouceného řízku. Jestli se zastavíš (nebo někdo jiný), jednoletý řízek je tvůj, nic za něj nechci.
Přílohy
oliva.JPG
oliva.JPG (44.07 KiB) Zobrazeno 1337 krát
Uživatelský avatar
Martin Drábek
 
Příspěvky: 438
Registrován: 10 bře 2009, 21:52
Bydliště: Olomouc - Velký Týnec


Zpět na Daruji, sháním, prodám, vyměním...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron