Sylvestriska shakan dokec

Vše co nepatří k danému tématu "Naše stromky"

Re: Sylvestriska shakan

Příspěvekod Jirka Novák » 08 úno 2010, 17:12

re Jarda: Myslím, že ta debata konstruktivní je. Snažím se pochopit někoho, kdo něco jiného dělá a něco jiného píše ;)

Milan Karpíšek píše:Tento strom splnil účel jaký splnit měl.

A jaký účel to prosím tě byl? Namotat dráty?

Milan Karpíšek píše:Už jsi někomu tvaroval takovouto složitější rostlinu sám?


Ano Milane, tvaroval. A vždycky jsem se snažil dát stromu charakter a nějakou osobitost, ne jen alibisticky omotat dráty. Když mám někomu tvarovat strom, tak věřím, že to chce proto, že mou práci zná a líbí se mu. Proto se snažím ze stromu vytáhnout jeho přednosti a ne jen ho omotat dráty. Pokud se dotyčnému mé záměry nezdají a nepřesvědčím ho, tak pak si může ty dráty namotat sám nebo říci někomu, kdo má podobné bonsajové myšlení jako on. Na tom přece není nic špatného a přece nebudu někomu (byť je to třeba za peníze) dělat rostlinu jinak než bych ji dělal sobě ;)
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Sylvestriska shakan dokec

Příspěvekod Milan Karpíšek » 08 úno 2010, 17:20

[quote=" Pokud se dotyčnému mé záměry nezdají a nepřesvědčím ho, tak pak si může ty dráty namotat sám nebo říci někomu, kdo má podobné bonsajové myšlení jako on. Na tom přece není nic špatného a přece nebudu někomu (byť je to třeba za peníze) dělat rostlinu jinak než bych ji dělal sobě ;)[/quote]

Ano a v tom je ten rozdíl Jirko, já mám pravdu a tak je to nejlepší! Ostatní možnosti jsou úplně špatně. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Milan Karpíšek
 
Příspěvky: 700
Registrován: 04 úno 2009, 15:12
Bydliště: Ústí nad Orlicí, tel: 774985323
člen ČBA: ano

Re: Sylvestriska shakan

Příspěvekod Jirka Novák » 08 úno 2010, 17:39

Pěkně jsi to překroutil :jedna: ale když mám někomu dělat rostlinu, tak ji chci dát svůj charakter, ty možnosti, co v ní vidím já. Když už s tou rostlinou jde za mnou. Pokud se to majiteli nezdá, nenutím ho a rozhodně netvrdím, že ty možnosti byly jediné správné a jediné možné ;)
Ale po natvarování rostlina nějak vypadá, něco vypovídá a ne že řeknu majiteli, tady to máte nadrátovaný, jsou tam tisíce možností, tak si pak časem nějakou vyberte :lol: To je trošku.... (nevím jak to nazvat ;)
Nic proti tobě Milane nemám, některá tvá tvarování, tvůj pohled na stromky se mi líbí. Osobně bych žádnou kritiku k tvarování nepsal, ale v životě nemám rád, když někdo jde za někým s něčím, on mu poradí a pak sám (bohužel už za jeho zády) řekne že by si to sám stejně udělal jinak, líp. To mi fakt vadí a dodneška jsem si myslel, že se to stromků netýká :cry:
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: Sylvestriska shakan

Příspěvekod Milan Karpíšek » 08 úno 2010, 17:51

Jirko už jsem to tu někde psal, pokud někomu něco dělám, respektuji jeho názor pokud to není vyloženě blbost a to si myslím že rozhodně není tento případ. Řeknu mu k tomu svoje a dokonce jak bych to dělal já a to jsem udělal i v tomto případě. Každý má rád jiné stromy a mě se tento strom líbí, a když se to líbí i majiteli tak jsem jedině rád. Takhle to chtěl a já jsem to respektoval, asi si to špatně pochopil!
Uživatelský avatar
Milan Karpíšek
 
Příspěvky: 700
Registrován: 04 úno 2009, 15:12
Bydliště: Ústí nad Orlicí, tel: 774985323
člen ČBA: ano

Re: Sylvestriska shakan dokec

Příspěvekod Jirka Novák » 08 úno 2010, 18:30

Asi jo. Původně to vyznělo poněkud jinak a podle toho jsem to i pochopil :(
Tak sorry, že jsem se na to zeptal ;)
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: Sylvestriska shakan dokec

Příspěvekod Milan Karpíšek » 08 úno 2010, 19:04

v pohodě kolikrát nepíšu uplně nejlépe, tak to z toho může vypadat uplně jinak ;)
Uživatelský avatar
Milan Karpíšek
 
Příspěvky: 700
Registrován: 04 úno 2009, 15:12
Bydliště: Ústí nad Orlicí, tel: 774985323
člen ČBA: ano

Re: Sylvestriska shakan dokec

Příspěvekod Lada Fabián » 09 úno 2010, 09:55

Jen jsem tiše pročítal tu vaši debetu a trnul jestli se nerozkmotříte.To by byla velká škoda,kdyby jste sem jeden z Vás přestal psát názory a krytiku!Doufam,že ani jeden nezanevřete na toto forum.Vždyt se to v životě a diskuzi stane!
Tak snad ste si to už ujasnili!
Lád'a Fabi
tel.607630363
Žij tak jako by dnešek byl tvým posledním dnem!
Uživatelský avatar
Lada Fabián
 
Příspěvky: 672
Registrován: 08 úno 2009, 14:19
Bydliště: Kousek od Klatov
člen ČBA: ne


Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron