Záhon nebo kontejner? Dokec

Vše co nepatří k danému tématu "Naše stromky"

Záhon nebo kontejner? Dokec

Příspěvekod Pavel Š. » 12 lis 2010, 15:59

Martin Iša píše:Na toto téma mě zavedl Tomík v modřínech.Tak jak to vnímáte vy?Větší kontejner, nebo záhon?Výhody , nevýhody, zkušenosti. ;)

Martine, vím, že opakování je matka moudrosti, ;) ale hodně odpovědí na toto téma již padlo zde: viewtopic.php?f=62&t=939
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Záhon nebo kontejner?

Příspěvekod Martin Iša » 12 lis 2010, 16:57

To samozřejmě vím, ale tam je to o kontejneru a tady -záhon nebo kontejner. ;) A je vidět, že vlákno žije,že se diskutuje. :jedna: Kdo bude mít zájem, své odpovědi si najde. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Záhon nebo kontejner?

Příspěvekod Pavel Š. » 13 lis 2010, 00:27

Martin Iša píše:To samozřejmě vím, ale tam je to o kontejneru a tady -záhon nebo kontejner. ;) A je vidět, že vlákno žije,že se diskutuje. :jedna: Kdo bude mít zájem, své odpovědi si najde. ;)

Martine, to vlákno je sice pojmenováno jen o kontejneru, ale pokud opravdu poctivě znovu přečteš všech 8 stránek, tak hodně odpovědí je právě o rozporu kontejnér vs. záhon. ;)
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Záhon nebo kontejner?

Příspěvekod Martin Iša » 13 lis 2010, 10:01

Ty, a nejmenuješ se Pavel Šťoural? :) :P :lol: Ono těch vláken si podobných je tu povícero, to jsme neuhlídali. :? Ale vem si to, že jsme se to učili za pochodu, zkušenosti žádné.Na ještě ne dvouleté "dítko" to ale docela frčí ne? ;) Počítá se s regulací a pročištěním obsahu, jen co se vyřeší některé věci.(osobní)Jen tak mimochodem, je zaplaceno na další dva roky a byla nám zvýšena kapacita.A o tom by vám víc asi napsal Jarda.Ač to teď nemá lehké , toto zařídil. :jedna: A slučovat to teď nebudu, byl by v tom chaoz.Jak jsem psal výše, kdo chce , na své otázky si odpověď najde.(a nebo se zeptá) ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Záhon nebo kontejner?

Příspěvekod Pavel Š. » 15 lis 2010, 11:08

Martin Iša píše:Ty, a nejmenuješ se Pavel Šťoural? :) :P :lol: Ono těch vláken si podobných je tu povícero, to jsme neuhlídali. :? Ale vem si to, že jsme se to učili za pochodu, zkušenosti žádné.Na ještě ne dvouleté "dítko" to ale docela frčí ne? ;) Počítá se s regulací a pročištěním obsahu, jen co se vyřeší některé věci.(osobní)Jen tak mimochodem, je zaplaceno na další dva roky a byla nám zvýšena kapacita.A o tom by vám víc asi napsal Jarda.Ač to teď nemá lehké , toto zařídil. :jedna: A slučovat to teď nebudu, byl by v tom chaoz.Jak jsem psal výše, kdo chce , na své otázky si odpověď najde.(a nebo se zeptá) ;)

Ne, nejmenuju se Šťoural. :x Nechápu co tě zase dráždí. Na tvou jasnou otázku: .." jak to vnímáte vy?Větší kontejner, nebo záhon?Výhody , nevýhody, zkušenosti"... jsem ti akorát hodil odkaz se spoustou konkrétních odpovědí. Mně je srdečně jedno, že se témata opakují, chtěl jsem tím odkazem jen připomenout, spoustu již vyřčených a podle mě zajímavých argumentů a osobních zkušeností k tvému dotazu. Nic víc, nic míň. Ale jestli jsem se tě tím dotknul, tak se omlouvám.
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Záhon nebo kontejner?

Příspěvekod Martin Iša » 15 lis 2010, 11:57

Pavel Š. píše:
Martin Iša píše:Ty, a nejmenuješ se Pavel Šťoural? :) :P :lol: Ono těch vláken si podobných je tu povícero, to jsme neuhlídali. :? Ale vem si to, že jsme se to učili za pochodu, zkušenosti žádné.Na ještě ne dvouleté "dítko" to ale docela frčí ne? ;) Počítá se s regulací a pročištěním obsahu, jen co se vyřeší některé věci.(osobní)Jen tak mimochodem, je zaplaceno na další dva roky a byla nám zvýšena kapacita.A o tom by vám víc asi napsal Jarda.Ač to teď nemá lehké , toto zařídil. :jedna: A slučovat to teď nebudu, byl by v tom chaoz.Jak jsem psal výše, kdo chce , na své otázky si odpověď najde.(a nebo se zeptá) ;)

Ne, nejmenuju se Šťoural. :x Nechápu co tě zase dráždí. Na tvou jasnou otázku: .." jak to vnímáte vy?Větší kontejner, nebo záhon?Výhody , nevýhody, zkušenosti"... jsem ti akorát hodil odkaz se spoustou konkrétních odpovědí. Mně je srdečně jedno, že se témata opakují, chtěl jsem tím odkazem jen připomenout, spoustu již vyřčených a podle mě zajímavých argumentů a osobních zkušeností k tvému dotazu. Nic víc, nic míň. Ale jestli jsem se tě tím dotknul, tak se omlouvám.
Jejda :roll: Já myslel, že se tomu zasměješ.Mě nic nedráždí, to byla jen taková nadsázka. ;) Omlouvám se já, pokud jsem se tě tím nějak dotknul. :oops: V žádném případě jsem to nemyslel ve zlém. :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Záhon nebo kontejner?

Příspěvekod Pavel Š. » 15 lis 2010, 12:04

V poho, asi jsem si to blbě přebral. :P
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne


Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron