Ucebny material

Re: Ucebny material

Příspěvekod Pavel K. » 19 bře 2011, 10:24

Dakujem za pochvalu :D Vacsinu prace vsak spravila priroda, ja som len odokryl to co bolo schovane. Je tam este vela prace a pohladovka bude naozaj trocha komplikovana. Zatial sa nou nebudem az tak trapit a snazit sa, aby bol stromek pekny pokial mozno s kazdej strany a dostat ho do poriadnej kondicie. Ladou navrhnuty uhol pohladu je momentalne ten najlepsi. S tym, ze sa neda moc vyberat podla fotky plne suhlasim. Fotky strasne skresluju a v skutocnosti je stromek este krajsi. Trocha problem bude asi s miskou, tieto velkosti uz su komplikovanejsie co tak citam. Ale na druhu stranu mam dost casu, pri presadeni pojde zas do kontajnera a este nejaku tu sezonu tam aj pobudne. Este ma napadla jedna informacia pre ludi co v tomto obdobi kopu drienky. Velke aj male zranenia treba poriadne osetrit, pokial mozno odlozit na leto. Stromky by potom hodne ronili, pri prebudzani totiz pumpuju miazgu vo velkom.
Pavel Kalivoda
Pavel K.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 29 čer 2010, 17:07
Bydliště: Peruc

Re: Ucebny material

Příspěvekod Lukáš Sirotný » 06 pro 2011, 20:53

Jenom mě napadlo, jestli není nějaký posun u tohoto stromu nebo dřínu z vedlejšího vlákna? My už jsme si letos taky pár podobně pěkných dřínových kousků dovalili, už se těším až se to na jaře zazelená :D .
Uživatelský avatar
Lukáš Sirotný
 
Příspěvky: 1044
Registrován: 09 úno 2009, 10:15
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
člen ČBA: ano

Re: Ucebny material

Příspěvekod Pavel K. » 18 led 2012, 17:31

Ahojte, nejaku dobu som tu nebol. Zatial sa ziaden vyznamny posun neodohral. Drienky su vsetky v poriadku a sladko spia "zimnym" spankom ;-) Na jar nafotim a zaktualizujem. Popripade doplnim o nejake nove kusky.
Pavel Kalivoda
Pavel K.
 
Příspěvky: 56
Registrován: 29 čer 2010, 17:07
Bydliště: Peruc

Předchozí

Zpět na Dřín (cornus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron