seznamka dokec

Nesouvisející příspěvky s tématy

seznamka dokec

Příspěvekod Jarek Servus » 14 pro 2009, 09:31

Nebuď tak smutná, já s tím taky zápasím. Napiš, nebo zavolej Jardovi Markovi, určitě poradí.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Otakar Šuhaj » 14 pro 2009, 15:01

Rafičko, v návodech je popsaná úprava fotek. Sám jsem s tím taky dlouho zápasil. Chce to ale mít program na úpravu fotek. Lze ho stáhnout z internetu na adrese
http://www.slunecnice.cz/sw/gimp-windows/ Přeju pěkné vyblbnutí. Ota
Uživatelský avatar
Otakar Šuhaj
 
Příspěvky: 174
Registrován: 25 lis 2009, 12:27
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Seznamka

Příspěvekod raficka » 14 pro 2009, 21:38

já jsem ráno ve 4 hod něco našla,podle kterýho to snad udělám,asponˇfotky pak konečně odešly ale děkuji Otovi !!
Lída S.
Uživatelský avatar
raficka
 
Příspěvky: 130
Registrován: 30 zář 2009, 22:27
Bydliště: 10km od Hlinska,16km od Poličky

Re: Seznamka

Příspěvekod Milena » 15 pro 2009, 16:49

Rafičko-Lidko, jsem ráda, že tě vidím. Jsi moc hezká ženská, jeden by neřekl, že máš nějaké zdr. potíže. (nejsem lesba :!: )
Teď si představ - představte, jaký pablb jsem já. Jo a pak to prosím smazat, to je jen pro jednorázové pobavení.
V cestovce používám fax na zasílání smluv a bylo mi hlášeno od několika příjemců, že mají přes list černý pruh, tedy nečitelné. Protože jsem měla ve sklepě starší faxový přístroj, donesla jsem ho do práce a hned ráno nainstalovala. A začal pípat. Jako náklaďák, když couvá. Do toho volal Jarek Servus, takže 1.slyšel to pípání, ale 2. aspoň kontrola funkčnosti telefonu. Na displeji hláška: "paper jam". No, že je to o papíru, to bych rozuměla. Ale co s tím džemem? Příručka k faxu samozřejmě už neexistuje a protože je to fax-dědeček, zapomněla jsem za tu dobu obsluhu. A tak strkám papír horem-dolem a po půlhodině pípání mám tiky a vztek. Jarek mě "uklidnil", že taky s technikou bojuje. Hledala jsem nějaký slovník na netu, ale nevím, jak na to. Hledala jsem kontakt na opraváře faxů z roku razdva, marně. Až jsem objevila škvírku pod válečkem v prostoru papíru a ejhle, mrcha ztichla.
Zlaté bonsaje, ty jsou zticha, i když je řežu, ohýbám :shock:
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod raficka » 15 pro 2009, 17:18

Já taky celý den šílím,zmenšovala jsem po jedný všechny fotky,asi existuje program na zmenšení najednou,ale my se spolu neznáme a dělám si album,ještě,že jsem doma sama,jen s holkama /2 feny/na ty já se neutrhnu.Celej den si říkám "mám já to za potřebí,takhle na starý kolena blbnout,vždytˇbych si mohla v klidu na starý kolena plíst ty svoje dečky !!"Já jsem opravdu technickej blb,s mladýma nebydlíme,abych se zeptala,volat nikomu nechci,to se hned každý ptá na čem to dělám a když jim řeknu,že na notbucku /tedˇani nevím,jak se to píše/tak jsou z toho divoký,oni chtějí snad program,ale když to tam není napsaný,jak to mám vědět.To jsem byli s mužem u jednoho chlapíka a on pořád něco o Astře a pak zas Astřička,tak se ptám muže stranou,"co to furt mele o těch kytkách" a muž,že je to naše auto,já zas,že snad máme Opla a on,že jo,ale Opel-Astru.A to máme to auto asi 6let,tak jsme na tom Milenko stejně !!!
Asponˇtu místní mládež pobavíme.
Lída S.
Uživatelský avatar
raficka
 
Příspěvky: 130
Registrován: 30 zář 2009, 22:27
Bydliště: 10km od Hlinska,16km od Poličky

Re: Seznamka

Příspěvekod Lada Fabián » 15 pro 2009, 18:06

Dámy,koukam,že je to všude stejné! :lol: :lol: Myslím děti ,rodiče a technika!!
Doma se také dosti zasmějem,tak to znám!
Jen má strach ,že až budu starší tak to bude horší!
Technika se žene dopředu moc rychle a akorát to vše odnáší příroda! :cry:
Lád'a Fabi
tel.607630363
Žij tak jako by dnešek byl tvým posledním dnem!
Uživatelský avatar
Lada Fabián
 
Příspěvky: 672
Registrován: 08 úno 2009, 14:19
Bydliště: Kousek od Klatov
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Jarda Marek » 15 pro 2009, 20:04

Teda holky, po třech dnech strávených v zubařském křesle, jsem se vážně upřímě zasmál :clap: Holky dík :lol: :P :lol: :jedna:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: seznamka dokec

Příspěvekod Jarek Servus » 15 pro 2009, 21:48

Nová doba mě naučila rozumět dvěma poučkám: 1. na odbornou práci je třeba odborník. 2. Nenamáhej se, vezmi si na to větší kladivo. Ale ad 1. Odborník nikdy není tam, kde ho potřebujeme; ad 2. Kladivo všechny problémy nevyřeší. Proto se v tom taky šťourám jak to jde, chytám vědomosti od koho můžu a pro děti jsem technický analfabet. Těší mě, že ony za 30 let budou taky. Takže dámy pevné nervy a klid, vždycky to nějak dopadne a my Vám hlavu taky neutrhneme. (Ještě že ty moje chudinky stromečky neumí mluvit)
Naposledy upravil Jarek Servus dne 16 pro 2009, 16:09, celkově upraveno 1
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: seznamka dokec

Příspěvekod Milena » 16 pro 2009, 12:53

Teda Jardo, tos mě potěšil, že mé tlachání vzbudilo úsměv, proto jsem to taky psala. A aby sis nemyslel, že se trápíš se zuby jen ty, tak jsem se vrátila do práce po vytržení stoličky (2 dny mrcha bolela a dnes ráno jsem opuchla) a ještě teď mě bolí půl hlavy. Proto odmítám pracovat a musím se zabavit tím, co mi dělá potěšení - tedy greenhorňáci a bonsaje.
Ale ještě k tématu žena a technika: nevím, čím to, ale vlastně dělám odborné překlady, např. návody na CNC mašiny, celé uživatelské příručky a návody k obsluze nejrůznějších zemědělských mašin. Tam se to jen hemží různými kuželíkovými ložisky, dříky, náboji a závlačkami - to jsem v životě neviděla. Vždy se divím, že tu funkci trefím správně, odborník rozumí a zatím nikdo mašinu dle mého návodu nepokazil. Takže taková teorie by mi šla, ale třeba fakticky nasadit hever :?: :?:
U bonsají to mám naopak. Mnohdy vůbec nerozumím, co radíte při tvarování a proč, ale když vidím pak výsledný stromek, tak je téměř vždy totožný s představou, kterou jsem měla po shlédnutí první fotky.
A teď prosím smazat, ať nezahlcujeme bláboly mimo mísu. Dík
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: seznamka dokec

Příspěvekod Jarek Servus » 16 pro 2009, 16:14

Mazat se nemusí tad nic, je to vlákno pro "vykecávání se" a uvedená témata a problémy nikoho neuráží a občas s nimi máme (téměř) všichni potíže.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne


Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků