Re: jalovec NTC

Nesouvisející příspěvky s tématy

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Jirka Novák » 03 pro 2009, 15:01

Ladislav Kotál píše:A jak s oblibou říkám, když rozum nestačí, udělá se literát :mrgreen:


Láďo, omlouvám se, ale v tomhle s Tebou naprosto nesouhlasím :blednu: Na pěknej literátek je potřeba velmi kvalitní rostlina aby z toho něco bylo...
A z tohohle pěknej literátek nikdy nebude :blednu:
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Jirka Novák » 03 pro 2009, 15:21

O to nejde Milane. Pro Tebe má stromek citovou hodnotu ať bude jakej bude
Mě jen vadí, že si většina lidí myslí to co psal Láďa. Když už neví co s kytkou, tak že udělají literáta. To je podle mě největší omyl co tady na fóru panuje. Pak to dopadá jako když tady jeden nejmenovaný kolega kroutil téměř online na fóru borovici se snahou o pěkný literátek a pořád se divil, že to není ono.
On si totiž málokdo uvědomuje, že kvalitní literát je to největší umění a potřebuješ vážně super rostlinku.
Ale vždyť je to vlastně jedno :P
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Ladislav Kotál » 03 pro 2009, 15:26

Jirko, já to samozřejmě psal s nadsázkou, omlouvám se, jestli jsem tě nadzvedl.Ale přišlo mi to jako...ustřihneme jednu, druhou...... Vím, že kvalitní literát je opravdu umění. :oops:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Jirka Novák » 03 pro 2009, 15:30

Láďo v pohodě, mě je to jedno, ale spousta lidí tě tady má za vzor a berou tě a tvé výroky smrtelně vážně ;)
A pak podle toho i některá tvarování vypadají... :(
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Dan Pánek » 03 pro 2009, 18:07

Jirko, myslet si to někdo může jen do té chvíle, dokud si skutečně pořádného literáta nezkusí :lol: Mě se zdá, že čím dál víc lidí bere literáty s úctou, která jim určitě patří, pomalu, ale jistě. :)
Dan Pánek
 
Příspěvky: 401
Registrován: 04 úno 2009, 15:04
člen ČBA: ano

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Martin Iša » 03 pro 2009, 20:00

Jirka Novák píše:Láďo v pohodě, mě je to jedno, ale spousta lidí tě tady má za vzor a berou tě a tvé výroky smrtelně vážně ;)
A pak podle toho i některá tvarování vypadají... :(

Jirko, tomu nějak nerozumím. :think: Vždycky když to Láďa psal z legrace(z nadsázky)poznal jsem to.Od toho se tu používají ty naše "SMAJLIKY".Když už tedy tak některá tvarování vypadají, proč si se neozval, nebo ostatní? ;) Máte také někdo stejný názor jako Jirka?
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Dokecník

Příspěvekod Martin Iša » 03 pro 2009, 20:19

To ano, to je dobře.Špatně jsi mne pochopil, myslel jsem to celkově, za celkové období.Tak jsem Jirku pochopil já. :|
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Jarda Marek » 03 pro 2009, 21:18

Martin Iša píše:
Jirka Novák píše:Láďo v pohodě, mě je to jedno, ale spousta lidí tě tady má za vzor a berou tě a tvé výroky smrtelně vážně ;)
A pak podle toho i některá tvarování vypadají... :(

Jirko, tomu nějak nerozumím. :think: Vždycky když to Láďa psal z legrace(z nadsázky)poznal jsem to.Od toho se tu používají ty naše "SMAJLIKY".Když už tedy tak některá tvarování vypadají, proč si se neozval, nebo ostatní? ;) Máte také někdo stejný názor jako Jirka?


Ne já určitě néé...
Mílo prečti si tu větu kterou Martin chce vysvětlit jistě pochopíš proč se ptal ;)
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Jirka Novák » 03 pro 2009, 23:11

Martin Iša píše:Když už tedy tak některá tvarování vypadají, proč si se neozval, nebo ostatní? ;) Máte také někdo stejný názor jako Jirka?


Víš Martine, ozval jsem se jednou na vlákně honosně nazvané "modřín Ogata" a co jsem poté od uraženého autora schytal mě rozhodně nepotěšilo. Od té doby se snažím pochválit to co mě zaujme a moc zde nešířit kritické připomínky, byť by to některá tvarování a rostliny potřebovaly.
Na druhou stranu si rád přečtu názory všech greenhornů na moji práci a stromky. A rozhodně mě potěší a donutí k zamyšlení i kritické příspěvky, protože jen ty nás posunou někam dál než jen :jedna: :clap: u stromků, které za moc nestojí. Otázka ale je, jestli se chceme posunout někam dál...
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: Dokecník

Příspěvekod Pavel Š. » 04 pro 2009, 08:16

Chlapi nějak nechápu o čem je řeč? :?: Od jakého tématu je to odřízlý dokec? :(
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Další

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků