Re: jalovec NTC

Nesouvisející příspěvky s tématy

Re: Dokecník

Příspěvekod Milena » 04 pro 2009, 13:38

Ivetko, díky. ALe celou dobu jsem teď hledala ten tvůj mejlík na seznamce. Ale i tam mi po rozkliknutí obálky PC sdělil, že nemám oprávnění posílat mejly, tak se ani nezjevila tvá adresa. Prosím, napiš.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Dokecník

Příspěvekod Milena » 04 pro 2009, 13:47

Dane, nic ve zlém, ale my už dávno nejsme DĚTI!
Jsem asi více krevní skupina s Ivet, jsem pro upřímnost a umět nést si zodpovědnost za to, co řeknu nebo udělám. A vy jste chlapi, tak byste to tuplem měli aspoň uznávat, když už ne umět.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Dokecník

Příspěvekod Jirka Novák » 04 pro 2009, 14:01

Dane dík, takhle nějak jsem to myslel.
Za ten čas tady jsem zjistil, že opravdu nemá smysl některé uživatele a jejich stromky kritizovat, protože to fakt nemá smysl, je to zbytečná ztráta času a ještě pak za to pomlouvají a jsou dotčeni (i jako DĚTI)(viz např.diskuze o tom, že jsem si dovolil napsat něco o tuctovém stromku). Není to o tom, že bych neuměl nést zodpovědnost, nestál za svými názory či něco podobného. Ono ne nadarmo už někdo před staletími vymyslel pořekadlo o házení hrachu na stěnu. Jiné příspěvky (např.Ládi, Tomíka, Lukáše S.,Milana K., Maroše a pod.)kritizuji a připomínkuji rád, protože z toho vzniká plodná diskuze, která má vždycky smysl a kdo chce, tak si z toho něco odnese. A proto jsem i já raději za kritické připomínky než jen tleskající smajlíky. I když ti taky samozřejmě potěší :P
Jirka Novák
 
Příspěvky: 275
Registrován: 23 úno 2009, 12:39

Re: Dokecník

Příspěvekod Martin Iša » 04 pro 2009, 14:14

Dan Pánek píše:Trochu jste to překroutili - Jirka hlavu do písku neschoval. Řídil se jen pořekadlem - moudřejší ustoupí - to je dost podstatný rozdíl. Ustoupil nikoli proto, že nemá odvahu prezentovat svůj názor, ale protože to nemá smysl.

Dane, proč by to nemělo smysl?Tohle nějak nechápu, zakazuje tu někdo někomu vyjádit svůj názor?To jsou samé náznaky něčeho, a nic konkrétního. :think: Jen se vyjádřete, pokud máte něco na srdci(to se týká všech).Toto je pohodové forum, a pokud tady já budu a budu mít aspoň nějaký vliv, tak to tak zůstane. :P Řiďme se myšlenkou tohoto fora . :jedna: Já jsem sice někdy trhlej :mrgreen: , ale nemám rád zbytečné nedorozumění. :naughty: Vždyť nám všem jde o stejnou věc.Každý to vidí po svém a proto je to zajímavější.Tento koníček by nám měl přinášet radost a potěšení.A jak říkávala moje babička:Pokud nejde o život, jde o h....! :mrgreen:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Dokecník

Příspěvekod Dan Pánek » 04 pro 2009, 14:50

Ani já už nejsem ve věku, kdy na mě dělaly dojem silácké řeči o zásadovosti a pevných postojích, Mileno. Kázat vodu a pít víno je příliš snadné. A pokud stojí tvrdohlavost nad unáhleným úsudkem, neberu ji rozhodně jako přednost.

Nevím třeba, jak bych tady na fóru měl popisovat, co se mi nelíbí na tvarování Vahadovi borovice, kde vidím spousty chyb, či jak to napravovat. Vyznělo by to akorát jako moje nadutost či povýšenost, možná by se pár lidí hádalo, pár cítilo dotčeno, naprosto zbytečně, k ničemu rozumnému bysme nedospěli. Proto jsem psal, pokud ji Václav vezme na slezinu, promluvíme si o tom na místě, třeba se všemi přítomnými, společně nad tím zauvažujeme, bez vnucování nějakých jediných správných postupů. Klidně tomu říkej změkčilost, já tomu říkám rozvážnost.
Výše napsaným nijak nechci shazovat výsledek tvarování, pánové jistě udělali vše s nejlepším úmyslem a materiál to není snadný - a ač JÁ tam vidím zbytečné, ONI to polde svých zkušeností jistě udělali velmi DOBŘE

Martine, pohodu nemůžeš nařídit, při sebelepších úmyslech :lol:
Nikdo mi samozřejmě nezakazuje se vyjádřit. Mohl bych bez větších problémů zkritizovat většinu příspěvků v tvarování (pokud bych měl tolik času). Každej den se budete těšit, až zas přijde ten povýšenej debil a bude všem radit věci, které většina z vás vůbec nechápe, proč by je měla dělat. Já budu mít pověst skoro jak Homola, vy si o mě budete myslet svoje a budu tu otravovat vzduch. Fakt bys tohle chtěl? Já teda ne, kde je ten blicí smajlík, fuj tajxsl.
Stokrát řečená pravda, jsou kroky ve vývoji bonsajisty, které nejdou přeskočit (přesvědčuju se o tom pořád) a taky nemá cenu radit na fóru věci, které člověk dovede podat jen naživo. Nevim, asi to nepíšu moc srozumitelně.
Dan Pánek
 
Příspěvky: 401
Registrován: 04 úno 2009, 15:04
člen ČBA: ano

Re: Dokecník

Příspěvekod Jarek Servus » 04 pro 2009, 15:25

Dane, píšeš to celkem srozumitelně a pokud říkáš svůj názor k věci klidně bez povyšování a urážek tak celkem nechápu, proč bych se neměl nad ním zamyslet. Nemusím ho přece akceptovat, a stejně tak můj názor nemusí brát ostatní. To by mělo být snad samozřejmé. Nějak v nás přetrvává Svatopluk Čech: "Je proti nám, kdo není s námi a jediný byť vlas to byl, kdo v nepřátel jej složil v chrámy, to krev už není z našich žil." Odpusťte, že jsem citoval klasiky, ale takhle mi tato beseda připadá a je mi z ní a z nás všech smutně :( .Nepochopením, neochotou naslouchat ostatním a přemýšlet o řečeném si kazíme život a krásného koníčka a snad i vášeň.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Dokecník

Příspěvekod Milena » 04 pro 2009, 16:41

Nedá mi to napsat: NEPŘEDPOKLÁDEJ ! Nepředpokládej, co by si myslel ten a tamten. Je to cesta nikam. Jak v obchodním světě, kde jsem se s touto vlastností nejednou musela poprat, tak při různém životním rozhodování. Samozřejmě nemusíte přijmout, je to moje velmi silná zkušenost.
A už dost, zavírám, jdu domů. Pěkný víkend všem "lidem dobré vůle"
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Dokecník

Příspěvekod Martin Iša » 04 pro 2009, 16:45

Už mě to připomíná toho chlapečka, jak mu na pískovišti sebrali tu lopatičku. :P Dane máš opravdu zkreslený názor, že tě někdo bude srovnávat s panem Homolou. To určitě nehrozí. :naughty: Nikdo nikoho nenutí zapojovat se do diskuze, pak ale ty všelijaké narážky vypadají víc než podivně. :? Ale jsem na druhé straně rád, že se zde na Dokecníku diskutuje. :jedna: Páč o tom to je.Víc už se k tomu nebudu vyjadřovat.Kdo bude chtít pomoct, zapojit se do diskuze, tak se zapojí.Kdo ne, nic se neděje.A všechno je jen v lidech samotných. ;) PS:Dane máš pravdu, chce to víc a houšť smajlíků. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Dokecník

Příspěvekod Dan Pánek » 04 pro 2009, 17:09

Nečekal jsem, že to pochopíte. Jak píše Milena, Martine, nepředpokládej :lol:. že každý bude uvažovat stejně. Nejde totiž bohužel o předpoklady, ale o zkušenost. Nechme toho, o nic nejde, jen jsem chtěl říct, že chápu, proč si Jirka bude vybírat, kam přispěje, stejně jako já a řada dalších. Spousta lidí ví moc dobře proč tato fóra čte, ale nepíše do nich.
Dan Pánek
 
Příspěvky: 401
Registrován: 04 úno 2009, 15:04
člen ČBA: ano

Re: jalovec NTC

Příspěvekod Jarek Servus » 04 pro 2009, 17:49

Nepředpokládám taky, že každý uvažuje stejně a byla by to chyba, protože jsme každý jiný. Já mám jednovaječné dvojče, dodnes si nás lidé pletou a jak máme mnohdy jiné názory. Mě spíš mrzí, že si někdo řekne, že je to zbytečné, říkat své názory a představy, když to tak podle mě není a já osobně si přečtu i jiný názor než je můj. Aspoň se něčemu naučím.
Tato diskuse vlastně vznikla zbytečně , protože nejsme ochotni a schopni naslouchat jiným, i když s nimi třeba nesouhlasíme. A to je přitom jen náš koníček,záliba.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

PředchozíDalší

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník