Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Nesouvisející příspěvky s tématy

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod 001čolek » 03 úno 2013, 13:29

Re Jirka,Míra,Luděk,Luboš,Ruda atd

Já jsem o tom přemýšlel včera celý den v práci .... Luděk má svatou pravdu : jen by to tu dělalo zlou krev a správná poznámka byla,že politika bere lidem iluze (já osobně už skoro žádné nemám). Když jsem se přistihl,že mě rozčílil příspěvek Míry víc (to třeba Míro až někdy osobně,už se v tom nechci hrabat) než příspěvek Rudy tak jsem jednoznačně pro už toho nechat....každý máme svůj pohled na věc,každý jsme si něco prožil a každý by to chtěl mít "nějak". Správně napsal i Jirka,že ten začátek vypadal dobře atd atd. Prostě nemá smysl to tu pitvat a myslím tedy ,že je nejvodnější čas vlákno zamknout,popřípadě smazat.Podle reakcí ostatních myslím že mohu za všechny poprosit admina/adminy at' tak zrobí.Parta je tu fajn,proč se hašteřit kvůli politice :?:

Zdeněk
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Petr Krásný » 03 úno 2013, 15:26

Tak já Vám povím, co se určitě panu Klausovi nepovedlo. Nepovedlo se mu odradit nás od našeho nádherného koníčka a už aby tady bylo jaro. Snad se nám vyplaví něktré věci z hlavy.
Zdraví Petr K.
Petr Krásný
 
Příspěvky: 264
Registrován: 26 pro 2009, 15:08
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Compel Lubomír » 03 úno 2013, 16:08

:clap: :jedna:
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Tomáš » 03 úno 2013, 19:42

Petře :clap: ...patřím do skupiny naštvaných (slušně řečeno), cinkal jsem klíčema, dneska bych si ty ruce s těma klíčema usek. Nečekal jsem že budou padat pečený holuby do huby jak se řiká. Ale tohle co se děje.... nesouhlasim a odsuzuju.
Ale to jaro se blíží a to mě takříkajíc drží nad vodou a už se moc těším až to zavoní....to mě pak může být politika ukradená, jen škoda, že to období radosti je tady tak krátký....a ten čas zatraceně letí....tak si ho užívejme.

Tom
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 čer 2010, 15:14
Bydliště: Děčín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Míra Z » 03 úno 2013, 20:18

Nezastávám se současného systému.Ten špatný je. Ale není horší než předchozí. Jen je asi víc rozkradený :(
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod ruda.p » 03 úno 2013, 21:27

Míra Z píše:Nezastávám se současného systému.Ten špatný je. Ale není horší než předchozí. Jen je asi víc rozkradený :(


Nemůžeš tento systém srovnávat s předchozím, jelikož idea která byla měla směr do předu, i když to jistě spoustu lidí bolelo a nedokáží zapomenout a já je v tom chápu. :!:
Ti co to odnesli nejvíc, tak nakonec zbytečně :!: , protože díky vysoké korupci kdy nešlo jen o peníze se to celé zastavilo a nás jako Československý stát vrátilo hodně nazpět, nemyslím technologiemi ty by nakonec byli stejně vpuštěny do oběhu, ale rovnoměrným rozložením v obyvatelstvu.
Tento systém který je se žere zevnitř a už nemá kam jít, proto ta údajná krize, která se zastavila díky tomu že se otevřel pro ně trh a naše výroba která je ohrožovala musela ustoupit a ejhle ona se zas blíží další, kam asi tím to postupem oni dojdou :?:

Já jsem se narodil již v klidné době, kdy pro každého člověka co chce v klidu žít a nerýpe do kopky hnoje se měl dobře
a kdyby se to nepokazilo došlo by to tam kam se teď chce dostat celá evropská unie

asi jsem zas hnul mnoho lidem žlučí, ale tento názor mám a budu mít tak dlouho dokud nezemřu a nebo se sám neprokáže časem, jako spousta jiných událostí, vyplave pravda až oni samy uznají že se něco změnilo

Smažte prosím vlákno špatně se zastavuji ve svých názorech, když vím že drobet pravdy na tom je
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod ruda.p » 03 úno 2013, 21:31

Abychom nezešíleli tak se izolujeme do své záliby a zapomínáme, že se nás to jednou dotkne :!:
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Tomáš » 03 úno 2013, 22:00

...dříve se taky lidi izolovali...zahrádkaření, různý chatařský spolky atd....a pak to přišlo, bolševik vymyslel systém jak dál sužovat lidi, splodil...(sem ty jména raděj vymazal) a dře lidi dál z kůže, ale lidsky, už ne pomoci politických procesů, vymyslel si kolektivizaci po kapitalizmu...a lidi mu to žerou, to je na tom nejhorší....asi drsně napsaný, ale já to tak vidim.
Tom
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 čer 2010, 15:14
Bydliště: Děčín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Míra Z » 03 úno 2013, 22:00

Rudo
Pouze jsem reagoval na tvůj útok na Václava Havla.
Na nic jiného,tak mi tu prosím nepopisuj dnešní politiku.
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Jiří Svačina » 04 úno 2013, 12:09

Nezlobte se, ale zdá se mi že o té minulé době máte občas dost zkreslené představy. Jedna věc je hospodářství a věci s ním spojené, a k tomu třeba ta kriminalita atd. věci co se snad nikomu nelíbí...a občas na něco nadávám také...
Ale ty minulé doby "režim" to podstatné je o něčem jiném...oni blokovali všechny informace - vědu, hospodářství, kulturu, cizí jazyky, všechno... to o tom co se kde děje , pokud se k nám vůbec něco dostávalo, třeba prostřednictvím zakázaného a rušeného radia - svobodné evropy - mlžili, ... překrucovali atd...
a Ty koníčky - byli jsme na nich nezávislí a tím nebezpeční...kluby měly schválené předsedy, výbory mezi sebou očka - dozor... asi všechny spolky ... Svobodné myšlenky, byly pro režim nepřátelské, pod dohledem...každá stránky libovolného textu procházela schválením a cenzurou ...tehdy jediné dostupné rozmnožování - blány proklepávané na psacím stroji - cyklostyl - byly jen číslované, přísně evidované...jeden z velikých malérů co jsem tehdy měl,... žádná politika... byl za tisk nabídkového seznamu kaktusových semen...kamarád tiskař z "lidovek" za podobnou práci seděl zrovna na té Ruzyni ještě v listopadu 89 , my měli ze šrotu starou kopírku ...tu naštěstí nikdy nenašli..... Zahraniční knihy, a časopisy - i ty o bonsajích, byly všechny pašované ... nesmněly se dovážet ...všechny mé dopisy ze zahraničí byly "celníky" rozlepené , kontrolované...řada jich nedošla - zabavili...chodil jsem vysvětlovat kdo mi je ze zahraničí posílá ... s kým jsem se kde setkal , o čem jsme mluvil ....a to jsem byl jen naprosto bezvýznamný človíček... "nikdo"...
Nechci se tím předchozím, ani tímto nikoho dotknout.....jen připomenout.....
Hezký den
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron