Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Nesouvisející příspěvky s tématy

Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Robert Černý » 31 led 2013, 21:47

Určitě vám všem neunikla zpráva o amnestii udělená naším prezidentem Klausem.
Nevím jaký na to máte názor vy, ale já osobně jsem to považoval za špatný vtip. Jako většina jsem si zanadával, jak ta politika stojí za h..... a nechal jsem to být.
Až do dnešního rána.
Manželka podniká, má malý krámek s dětským second handem. Při mateřské a výchově našeho dvouletého synka, po večerech a ve volných chvílích pere, žehlí, fotí, naceňuje a vozí do krámu zboží, jelikož mateřská od státu na dítě opravdu nestačí. Já se snažím jí pomáhat a starat se o kluka když nejsem v práci, aby měla víc času na svoji živnost (to můžou potvdit greeni z Plzně co mě znají).
Dnes ráno ženě zazvonil telefon a dozvěděla se, že je již desátým obchodem (od začátku ledna) v ulici, kde živnost provozuje, který byl přes noc vykraden.
Účastník nebo účastníci noční práce byli zřejmě mistři v oboru a vchodové dveře si dokázali otevřít opravdu brilantním způsobem: tři tvárnice úctihodných rozměrů opravdu otevřou prosklené dveře :!: Následovalo vniknutí do pultu, kde se nachází v uzačeném šuplíku pokladna, která obsahovala 2000,- I zde si šikovný chmaták poradil pouze s desetikilovou palicí :!: Zřejmě měl v úmyslu udělat třísky na podpal :!: To jak se v krámu vyřádili a ničeho "se ani nedotkli" ani radši psát nebudu.
Nechtěl jsem to původně sem psát, ale jsem opravdu velice silně NASRÁN, tak se případně omlouvám za otravování, jen jsem chtěl poděkovat panu Klausovi za další humální krok v této republice.
A jestli mi někdo bude oponovat, že to nebyl někdo z amnestovaných, tak může, ale stejně mu neuvěřím.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Milan.Hupak » 31 led 2013, 22:02

Roberte, to mě opravdu mrzí. Naprosto s tebou souhlasím, já bych to nejradši rovnou střílel a ať si říká kdo chce, co chce. :twisted:
Uživatelský avatar
Milan.Hupak
 
Příspěvky: 639
Registrován: 13 dub 2010, 21:15
Bydliště: Blížejov u Domažlic
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod 001čolek » 31 led 2013, 22:19

Dobře Roberte že jsi to nakousl ... já vzteky posledních pár dní šílím. :twisted: :twisted: Amnestie,volba prezidenta,ty šílený kejkle v parlamentu,ta Pea.a Karolinka, atd...no,povedlo se to současné vládě v čele s panem prezidentem ....

Amnestie,tak za ni by Vašek zasluhoval na dr.ku..at¨se to někomu líbí nebo ne. Ona se vůbec ta naše "pravice" ala ČR vybarvila. A to jsem je ještě v ne tak daleké době osel volil...no naposledy ne a už nikdy více. Kdo má zájem o prezidentský fotografický vtip (je úžasnej,ale tady nezveřejnitelnej) tak na požádání mailem zašlu.
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Compel Lubomír » 31 led 2013, 22:27

Bobo, jen kroutím hlavou. Je mi to líto. Snad to tvojí pani neodrovná a neodradí.
Asi před týdnem volal pán mému vedoucímu, jsou to sousedi pozemkama a plotama, jestli něco v noci neslyšel. Ukradli mu prý asi tři valníky dřeva na topení. Byla jen vidět cestička od branky přes celý dvůr ve sněhu. Vedoucí má 2 bernský salašníky, psi ani nehlesli. Občas tam jsem tak vím jak psi reagujou na lidi co jdou kolem plotu. Štěkaj jak pitomí. Aby toho nebylo málo, tak mu další den odvezli další dřevo. Psi zase v noci neštěkali. Ty zm..i to ukradli přes den. Co na to říct.
Po převratu jsem fandil, když dnes koukneš na zákony, parlament a celou vládu, už není čemu fandit. :(
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Peter Petrik » 31 led 2013, 22:44

Roberte aj náš p. prezident udelil amnestiu na Slovensku a niektorý neboli vonku ani 24 hodín a už sú späť tam kde by mali byť. Dostali šancu na druhý život a nevyužili ju ja by som ich str...aľ. Je mi ľúto toho čo sa stalo a držím vám s manželkou palce.
Kus tvrdej práce a za hrsť trpezlivosti je recept na úspech.
Uživatelský avatar
Peter Petrik
 
Příspěvky: 996
Registrován: 03 čer 2009, 15:55
Bydliště: Veľký Folkmár (Slovensko)

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod ruda.p » 01 úno 2013, 00:54

Nikdy jsem nemyslel , že to tady na píši :!: protože to sem nepatří, každého se to někdy dotkne dřív nebo později :!:
Já jsem si vědom, že počátek toho co nás teď dohání, byl dřív! Pro někoho to byla změna k lepšímu jiný zas okusil hořkost
Klaus je jen rozběhnutá mašinérie která se nezastaví dokud zas nepůjdou lidé do ulic :!:
Zvracel bych až budu muset na letiště, kterému bylo ukradeno jméno Ruzyňské, měli po něm pojmenovat Olšanské hřbitovy,
tam se mu podařilo dostat tento stát a lidi


Roberte přeji brzké zotavení z toho šoku a navrácení do normálu
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Robert Černý » 01 úno 2013, 08:34

Všem vám díky za podporu :clap: nezrujnuje nás to, ale velice zabolí po finanční stránce.
Ono to v tomto státě jde pomalu do kopru, všichni si všímaj jen extrémů: buď těch hodně bohatejch nebo naopak chudiny, ale přijde mi, že stát pěkně kašle na tu střední třídu, která je nejširší. Právě z této má stát nejvíce daní apd.
Vládnoucí strany se diví, že klesá porodnost, že mladí lidé nejdříve budujou kariéru a teprve následně zakládají rodiny. No bodeť by ne, když v rámci šetření snížili už tak směšnou mateřskou (náš malej díky státním úsporám přišel o 52000,- a to je pro mladou rodinu sakra znát, že taková částka chybí), ale páni poslanci si naopak přidaj, je to hnus!

Všem se omlouvám, ale měl jsem silnou potřebu si veřejně zanadávat.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Martin Vajs » 01 úno 2013, 11:48

Roberte naprostý souhlas.....je to všechno smutný...... :cry:
Uživatelský avatar
Martin Vajs
 
Příspěvky: 487
Registrován: 30 říj 2010, 12:25
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Jiří Svačina » 01 úno 2013, 12:03

...to už je docela hodně...:blednu: ... :shock: k Ruzyni , je to věc názoru, bydlím daleko, a je mi celkem jedno jak se co jmenuje , ale já ten název mám - měl až dosud spojený spíš věznicí tam vedle.... možná kdyby vás v minulosti také , jako zvědavého náhodného chodce, v únoru na ulici ostříkali vodou a sebrali, aby jste místo výroční schůze klubu absolvovali krátký pobyt v tomto zařízení , měli by jste i jiný pohled na některá spojení věcí a názvů ...
Ale souhlas s názory nad stavem věcí kolem nás, jeden ani druhý hradní pán mě nepřesvědčil o tom že láska a pravda vítězí a už vůbec ne o tom že by nějak více mysleli na to jak žijí , a " jak dobře se mají" ti co si je platí daněmi - ti v podhradí. Jen je pravda, že nadávat si můžeme svobodně a i tady ... člověku se trochu ulehčí. A Roberte souhlasím s tebou i v tom že tento stát s vedením které máme nám většinou něco jiného říká a něco jiného dělá ... i tak jak píšeš kašle na střední třídu ze které má , nebo by mohl mít nejvíc ... Ale po tom volebním karnevalu v uplynulých dnech mám obavu, aby to nebyl záměr , spíš nepracovali na " rozděl a panuj "... to je právě to "v pozadí", to, k čemu těm pánům vpravo i vlevo, co nás nepřetržitě krmí různými bláboly a polopravdami já nechci pomáhat..... ale k tomu v úvodu ... je mi líto že vám jakýsi lump komplikuje život a dělá škody. Ale za těch deset vykradaných obchodů si myslím nemůže Klaus ani jeho amnestie, která se mi také nelíbí,.... ale daleko více nezájem či neschopnost místních pánů, tam u vás kolem, co mimo jiné mají jako náplň své práce "pomáhat a chránit"...Co dělají když to jde někomu destkrát zopakovat ...
Ale neodpustím si :think: ... pokud to tam takto chodí, a je to tak " nebezpečné " území ", /omlouvám se, prosím vůbec to tam u vás neznám,tak možná radím naprosté nesmysly /, ale pokud je to realizovatelné asi bych uvažoval o možnostech přesunout se někam do bezpečnějších míst...pro vás i zákazníky... Hezký den všem :D
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Roman Hlavinka » 01 úno 2013, 17:43

:evil: čao Robe,uplně chápu Tvoji nasranost :evil: na podzim po krádeži u mně na dvorku sem se tady potřeboval taky vykřičet :evil: vím,že to byli cikáni,vím aji keří,ale do hnízda bodat nehodlám :evil: a co se týče politiky,tak s toho je mně na blití a smutno :twisted:
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Další

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron