Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Nesouvisející příspěvky s tématy

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Jarda Marek » 17 srp 2011, 19:50

pájaombre píše:Tímhle sloganem si mě Jardo odrovnal už v Kolíně a tak sem začal plánovat dopředu a jezdím a jezdím :jedna:


A chceš viď ? :clap: :jedna: :clap:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Petr Krásný » 17 srp 2011, 20:26

Ahoj Jardo. Pod slovem nejde se skrývá mnho skutečností, ale přesto bych chtěl opravdu mnoho a ono to opravdu nejde, protože některé chtění není reálné. Snad se to dobře pochopí při potkání velmi hezké ženy. Ahoj Petr
Petr Krásný
 
Příspěvky: 264
Registrován: 26 pro 2009, 15:08
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Jarda Marek » 17 srp 2011, 22:07

Péťo Péťo budeš se muset učit :lol: já o voze Ty o koze :lol: :P :lol:
A pokud jde o to slůvko nejde tak to opravdu nenávidím :P protože jde všechno, něco později, něco dřív ale jde všechno o tom jsem přesvědčen :P

A při potkání hezké ženy jde taky všechno, musíš ovšem počítat s jakoukoli reakcí :mrgreen: :P :mrgreen:

Jak říkám, neznám slovo nejde :P


Zrova tak nemám rád slogan, všude chleba o dvou kůrkách. O jakejch dvou kůrkách je řeč ? když je jen jedna ? Je kolem dokola tak je jedna a přeřízneš-li krajíc je kůrka do písmene U a je taky jen jedna, tak kde to vlastně pekli ten chleba o dvou kůrkách ? :think:
Dodnes to nevím :naughty:

:lol: :P :lol:
:?: :?: :?:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Ladislav Kotál » 17 srp 2011, 22:27

Základní problém je si udělat pořádek, zvolit priority a pak jde všechno.Já sám bych hrozně rád závodil v autě, střílel zvířata, chytal ryby, fotografoval,dělal keramiku,pěstoval zvířata,hrabal se v hlíně na zahradě,tvaroval stromy, chodil na houby, jezdil pod stan,sjížděl řeky, jezdil po světě ,ale nakonec mi zbylo jen to kroucení stromů a keramika-což je pro mě priorita a o ostatní se zajímám jen halabala.Pokud chci něco dělat, tak jen na sto procent, jinak to nemá smysl a je to jen ztráta času.Tím chci jen říct, že den má jen 24 hodin a život je krátký-tak proč si ho ještě krátit stresem a pláčem, že ....kdybych mohl, ale já nemůžu.......ale to už jsem se moc rozkecal :mrgreen: Každý ať si to přebere sám. Já to už udělal a je to bezva a času mám dost :lol: :lol:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod pájaombre » 18 srp 2011, 06:32

:lol: :lol: Kucí dobrý,já sem si vzal příklad od synka,když něco nestíhám tak to odložím na pozítří no a mám dva dny volna :shock: a můžu cestovat :mrgreen:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Ladislav Kotál » 18 srp 2011, 08:06

Pájo, tímto sloganem se řídím již několik let a kupodivu to funguje k všeobecné spokojenosti :clap:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Petr Krásný » 18 srp 2011, 16:38

Láďo hezky jsi to napsal, ale nejsme všichni stejné povahy a tak se opravdu těžko smiřujeme s tím co bychom chtěli a ono to nejde. myslím, že jsi vpodstatě šťastný člověk a já ti to s pravou a nefalšovanou českou závistí přeji.
Jardo, nebuď takovej morous. Čau Petr
Petr Krásný
 
Příspěvky: 264
Registrován: 26 pro 2009, 15:08
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Jarda Marek » 19 srp 2011, 07:02

Petr Krásný píše:Jardo, nebuď takovej morous.



:P :lol: :P :lol: :P

Tak to mě vážně pobavilo :lol: :jedna:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Pepča » 19 srp 2011, 08:38

Nechtěl jsem se k tomuto tématu vyjadřovat, ale musím. Jardo, věř, že se můžeš dočkat situací, kdy se tvoje životní hodnoty bez tvého přičinění obrátí o 180° a najednou se slova jako, já chci, nebo všechno jde, když se chce, stanou jen přáním.
Vím, o čem píšu a zažívám to již téměř 1,5 roku. Najednou se musíš ptát, můžu a nebo šlo by to. Život není jednoduchý a nikomu to nepřeji. Nechci si v žádném případě stěžovat, beru to jako fakt , který není v mojich silách změnit a ač mě to kolikrát štve,je to tak.
Uživatelský avatar
Pepča
 
Příspěvky: 508
Registrován: 12 srp 2009, 13:25
Bydliště: Horažďovice
člen ČBA: ne

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Petr Krásný » 19 srp 2011, 20:20

Já si myslím, že Jarda přesně ví o co jde a my ostatní , kteří víme co Jarda ví, si ho zato moc vážíme.
Bohužel v mém případě nedokáži být jako on, ale jaké byto na tom světě bylo, kdybychom byli všichni stejní. A tak se sebou jsem spokojený jaký jsem.
Čau Petr K.
Petr Krásný
 
Příspěvky: 264
Registrován: 26 pro 2009, 15:08
člen ČBA: ano

PředchozíDalší

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron