Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Nesouvisející příspěvky s tématy

Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod Jarda Marek » 15 srp 2011, 20:06

Víte jste jak malí kluci :oops:

Zamyslete se nad tím co říkáte než to řeknete, já řeknu svoji myšlenku, je to o chtění.

Bude-li výstava třeba v Ostravě, budu-li chtít - pojedu
(protože v dnešní době dálnic, aut, penzionů, není nic nemožné a s rodinou si během roku taky vše vyřeším, teď pojedeme tam a dnes kam chci já ;) )

nebudu-li chtít, nepojedu

(a budu brečet že je to daleko, že na to nemám peníze ani čas, že musím s rodinou tam a tam, nepustí mě z práce atd...)

To jste chlapi :?:

Visí to tu už hodně dlouho abych, když budu chtít, si mohl zařídit, dovolenou, rodina to ví taky dlouho, korunky jsem si našetřil (měl sem narozky a řekl jsem si oně) atd...

Protože když to chci dělat je to o setkání (abych se něco naučil vyměnil názory, zkušenosti, atd...) a všiměte si že je v té větě opět chtění :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak co, je to o chtění nebo o brečení jak to mám daleko a poukazování sama na sebe jak já jsem ten který musí ?

Víte založili jsme toto fórum, protože to chcem dělat a budem to dělat a kluci věřte že to děláme z lásky a proto že chceme :mrgreen:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Ladislav Kotál » 15 srp 2011, 20:27

A doplním Jardu : A nelitujeme dělat něco co nás baví zdarma , i když z toho nic nebude, ale děláme to právě pro ten koníček, pro setkání se známými a neznámými lidmi stejného ražení. A nikdo mi nevymluví, že když v předstihu několika měsíců sdělím rodině že jedu třeba přes republiku,tak se rodina přizpůsobí, nebo to pak není rodina a já nejsem chlap, ale baba. Rodině svůj pobyt jinde zkrátka vynahradím jinak.
Byl jsem na výstavě v Olomouci, Uherském Hradišti, Děčíně, Jihlavě ,každoročně již několikrát v Belgii, Polsku , a nikdy nikdo neslyšel že to bylo drahé, daleko apod. Zkrátka je to o CHTĚNÍ a ne o tom plácat ústy.
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Petr Syrový » 15 srp 2011, 23:09

:clap: :clap: :clap: oba dva!
Uživatelský avatar
Petr Syrový
 
Příspěvky: 551
Registrován: 04 úno 2009, 21:33
Bydliště: Praha 6 Liboc 16100

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod pájaombre » 16 srp 2011, 06:52

Toš já chcu :lol: naprostý souhlas,v sobotu sem přijel z Uherského Hradiště(proto že sem chtěl) no a dodnes mám :shock: problém to rozdýchat..... :clap:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Jarek Servus » 16 srp 2011, 13:29

Teď jsme to dostali oba ze všech stran. Ale jen doplním Laďu; není to jen o chtění, ale taky o možnostech a čase.
Teď jsem měl dovolenou strávenou opět na maltě (té míchané, ne na ostrově), stromy na výstavu jsem chystal doslova v noci, ráno odjedu do práce, večer a po sobotách a nedělích spravuju hospodářství, protože žena je dlouhodobě nemocná a skoro nechodí. Teď mě najdi čas. Ve Slatinicích jsem byl jen v neděli odpoledne a byl jsem rád, že jsem se urval. Vloni jsem byl v Japonsku, letos bych se tam neurval, ačkoliv se mi po něm ukrutně stýská. Manželka se mnou jezdila autem do po výtavách pokud mohla, protože má strach o mě pokud bych měl jet sám autem přes republiku, kvůli mým "bystrým" očím. Schválně zkusím se pozeptat v Olomouci na Flóře a dál na podmínky. V Prostějově bych nic nenašel. A co se týká naší klubové činnosti ,tak tu samozřejmě děláme zdarma, pokud na výstavách něco trhnem, dáme peníze na provozní materiál, nebo uspořádáme pro členy zdarma volnou dílnu (další bude v říjnu) a zaplatíme pozvaného lektora. V okrese, kde je téměř 15ti procentní nezaměstnanost a průměrný plat 11.100,- Kč si moc vyskakovat nemůžeš a nemůžeš tohle dělat pro peníze.
Naposledy upravil Jarek Servus dne 16 srp 2011, 13:36, celkově upraveno 1
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Robert Černý » 16 srp 2011, 13:36

Když to tady tak čtu, tak každý argument má něco do sebe. Ono to bude chtít najít jakýsi kompromis.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Jarda Marek » 16 srp 2011, 14:55

Opravdu jsem nechtěl rozpoutat diskusi o tom jak, kdo co a proč, pak to přesunu do dokecníku :think:

ale,

Jarek Servus píše: Ale jen doplním Laďu; není to jen o chtění, ale taky o možnostech a čase.


Jarku opět budu oponovat, je to pouze o chtění ,
protože ten čas a možnosti si můžeš od ledna kdy to sem bylo pověšeno zajistit :mrgreen:

Jarku nebudu se tu zpovídat z problémů jaké máme, ale vidíš že i když si stromy dělal na výstavu do půlnoci jen proto že si chtěl, kdybys nechtěl žádný tam nemaj :mrgreen: no a tu maltu sis mohl naplánovat dřív nebo později, taky si o té výstavě věděl určitě dopředu :mrgreen: a chalupa by taky týden vydržela :mrgreen: no a okolo máš kamarády kteří by třeba jeli taky tak jste mohli autem spolu atd...... atd......

Chci Ti jen ukázat že když se CHCE tak to jde :mrgreen:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Petr Krásný » 16 srp 2011, 16:52

Chlapci, chlapci, Já bych chtěl všude , ale ono to zase nejde. A tak si musím vybrat. Vůbec je ten podzim nějaký divoký, Někdy bych potřeboval být na třech místech najednou. A pak si řeknu copak nemáš dost práce na zahradě? A nejedu nikam
Petr K.
Petr Krásný
 
Příspěvky: 264
Registrován: 26 pro 2009, 15:08
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011

Příspěvekod Jarda Marek » 16 srp 2011, 19:44

Petře neznám a nenávidím slovo nejde :mrgreen: jen malé děti se musejí nosit protože neumí chodit ;)

A vidíš opět je to o chtění nechtěl si, tak si nejel :mrgreen:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Národní výstava Plzeň 2011 dokec

Příspěvekod pájaombre » 17 srp 2011, 06:43

Tímhle sloganem si mě Jardo odrovnal už v Kolíně a tak sem začal plánovat dopředu a jezdím a jezdím :jedna:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Další

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron