Věrný přítel

Vše co souvisí s bonsajovým uměním...

Věrný přítel

Příspěvekod Lojza Sedlák » 20 bře 2011, 15:53

Přátelé jak jste měli možnost zjistit mým dlouhodobým koníčkem je chov drůbeže a psů.V měsíci září loňského rok jsem měl vrh psů jack Russel teriérů z kterého jsem si do dalšího chovu ponechal jednu fenečku.Bohužel se ukázalo,že můj zdravotní stav nedovoluje další rozšíření chovu,ale spíš omezení.Proto jsem se rozhodl dát tuto fenečku pryč a jelikož jí je již 6 měsíců a nechtěl bych jí nechávat někomu kdo na ní bude chtít chrlit štěňata rozhodl jsem se,že jí daruji někomu kdo by jí chtěl spíš jen jako kamaráda a domácího mazlíka a ne stroj na štěňata.No a když už jí chci darovat tak bych ji rád dal nějaké zpřízněné důši.Již více jak rok se různě pohybuji na tomto fóru a neustávám v údivu jaké zde panuje kamarádství,ochota poradit a to i člověku úplně novému a neznámému.S něčím podobným v jiných zájmových činností se lze jen těžko setkat.
A to je důvod proč jí nabízím někomu z Vás kdo by o ni měl zájem a nedávám na ni nějaký inzerát,kde by zadarmo byla pryč okamžitě.Něco málo z mého chovu a povaze těchto psích tajtrlíků se můžete dočíst zde http://www.chovsedlak.estranky.cz/clank ... ell-terier
Jsou tam také fotky mojich psů a psů z mého chovu.Přikládám také její fotky,jen se omlouvám,že nemám současné,ale jen tyto kdy jí bylo 12 týdnů.
Tak pokud by jste měli někdo zájem,stačí jen napsat přijet a doma si ji nechat přeočkovat.Jen tak pro zajímavost její táta je dovoz z Anglie a matka z JAR a ještě musím dodat,že Baruška je velký milovník dětí a jako každý jack oddaný kamarád ochotný vždy vyrazit někam na vycházku a to i na jamadory.
Přílohy
DSCF1220.jpg
DSCF1220.jpg (85.01 KiB) Zobrazeno 1446 krát
DSCF1221.jpg
DSCF1221.jpg (110.7 KiB) Zobrazeno 1444 krát
DSCF1222.jpg
DSCF1222.jpg (92.11 KiB) Zobrazeno 1443 krát
Lojza Sedlák
 
Příspěvky: 370
Registrován: 26 kvě 2010, 00:16
Bydliště: Budišov

Re: Věrný přítel

Příspěvekod Martin Cigánik » 03 dub 2011, 20:26

Nějak se mi nedaří Vás kontaktovat. Měl bych o pejska zájem. Pokud tedy ještě je k mání:-)
Martin Cigánik
 
Příspěvky: 286
Registrován: 03 črc 2009, 22:08
Bydliště: Vsetín

Re: Věrný přítel

Příspěvekod Lojza Sedlák » 03 dub 2011, 22:49

Martine, Baruška je stále volná a čeká na Tebe.Dostal jsem od Tebe 2 maily a na oba jsem odpověděl.jednou se mě to vrátilo,že nelze doručit,ale podruhé byl odeslán.Tak nevím,proč nedošel.
Napiš rovnou na chovsedlak@gmail.com nebo na alois.sedlak@mirovka.net
Lojza Sedlák
 
Příspěvky: 370
Registrován: 26 kvě 2010, 00:16
Bydliště: Budišov


Zpět na Daruji, sháním, prodám, vyměním...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron