Možná výměna

Vše co souvisí s bonsajovým uměním...

Možná výměna

Příspěvekod pájaombre » 04 srp 2010, 10:10

Čauky kucí a děvčata,chci se plně věnovat venkovním bonsajím a tak tu mám nějaké volné pokojovky :roll: k mání,výměna za venkovní předpěstky modřínů,nebo smrku :P Pokud má někdo zájem :?: Jsem k nalezení mezi Brnem a Znojmem,případnému zájemci zašlu foky na e-mail,Bosaje jsou od 10 -25 let stáré(slušně zapěstované).
Čauky pájaombre.
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Možná výměna

Příspěvekod Pavel Š. » 04 srp 2010, 11:51

Nic mi do toho není, je to samozřejmě tvoje věc, ale proč se zbavuješ tak starých kousků? :think: K takovému stromku už musíš mít nějaký vztah, ne? Já se taky věnuju hlavně venkovním "bonsajím", ale pokojovky mám i na to, abych měl pak v zimě do čeho střihnout. ;)
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Možná výměna

Příspěvekod pájaombre » 04 srp 2010, 12:59

Toš to máš Pavle úplnou pravdu,až budou pryč určitě mne to občas zamrzí,samozřejmě si ponechám 3-4 kousky pro potěchu oka :twisted: něco už je pryč, zůstalo asi tak osum kousků,jilm č.3ks,nějaký menší fíkusek asi2-3,sarisa smrdutá,aj.přes zimu vytvářím lampy a pagody k rybníčkům a skalkám :) tak se nenudím.Co mám možnost koukat vám pod pokliču :mrgreen: a poznal vaši práci na jehličnanech na kterých ujíždím ;) je u mne rozhodnuto,jen nemám moc předpěstků.To snad na stačí. :think:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13


Zpět na Daruji, sháním, prodám, vyměním...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků