Víkend s O.Auerem v Bonsai Sumiko Nedrahovice

Společné sleziny kamarádů bonsají

Re: Víkend s O.Auerem v Bonsai Sumiko Nedrahovice

Příspěvekod tomikzlesa » 25 lis 2009, 13:29

Pavle,
já se ale neptal jak to pánové dlouho dělají a kolik tomu rozumí ( o tom není pochyb ) . Danovi díky za reakci potřebné sme tam našel :jedna: . Musím uznat že modřín Jirky Nováka s tím zlomem vypadá hodně slušně !
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Víkend s O.Auerem v Bonsai Sumiko Nedrahovice

Příspěvekod Pavel Š. » 25 lis 2009, 15:41

Já jsem tím chtěl jenom říct, že právě to, že už to ti pánové dělají tak dlouho a dobře (i když vím, že přímo na to jsi se neptal), tak se dá předpokládat, že by snad neohrožovali zdraví rostlin zákrokem v nevhodnou dobu.
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Víkend s O.Auerem v Bonsai Sumiko Nedrahovice

Příspěvekod Lukáš Sirotný » 25 lis 2009, 22:04

Na naše stránky jsem konečně umístil reportáž z obou dvou dní (převážně pak z nedělního workshopu) - viz http://www.bonsairoznov.cz/clanky/nezar ... _---22_11_ . Příslušné fotoalba pak hledejte v sekci fotoalb "Výstavy & Bonsai akce".
I v neděli se lámalo jak o život :D ...
Fotky v prvním díle reportáže jsou z velké části dílem pana Svačiny, druhá část se snad až na občasnou výjimku skládá výhradně z mých fotek, ať je v tom jasno :) .
Uživatelský avatar
Lukáš Sirotný
 
Příspěvky: 1044
Registrován: 09 úno 2009, 10:15
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
člen ČBA: ano

Re: Víkend s O.Auerem v Bonsai Sumiko Nedrahovice

Příspěvekod Jiří Svačina » 25 lis 2009, 23:20

K tomu ošetření - tam kde rostlina bude tímto zlomem končit je to zcela jistě zbytečné, tam kde to může být problematické se ovíjelo rafií i zamazávalo - / druhý den /. Doba "bez mízy" je pro tyto práce vhodná...
Další díl reportáží najdete zde, http://www.bonsai.cz/index.php?text=26- ... thmar-auer
Jsou to fotky mé a Lukáše - občas jsme zvolili stejný záběr, ale většinou ne ;) ...
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

Předchozí

Zpět na Akce a sleziny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron