Zájezd do Polska na zahrady

Společné sleziny kamarádů bonsají

Zájezd do Polska na zahrady

Příspěvekod Jarek Servus » 16 úno 2017, 09:13

Okrasné zahrady v Polsku

Jednodenní zájezd nejen pro milovníky zahradničení spojený s možností nákupu květin, keřů, travin a stromů za zajímavé ceny.
Bohatý sortiment a výborná kvalita nabízených rostlin, odborné poradenství, ukázkové zahrady. Během dne navštívíte Japonskou zahradu v Pisarzowicích a zahradnictví Kapias v Goczalkowicích, spojené s vedlejším prodejem sazenic květin všech druhů. Možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.

Japonská zahrada v Pisarzowicích: Japonské zahrady napodobují přírodu, ne ve snaze si ji podmanit nebo zničit. Existuje několik typů japonských zahrad, ale všechny jsou charakterizovány harmonií, jednoduchostí, asymetrií a elegancí. Dva základní styly jsou Tsukiyama zahrady s malými kopci, kameny, symbolizující hory, rybníky, jezera, které napodobují moře. A KARESANSUI - styl suché zahrady se štěrkem zobrazující vodu, balvany - ostrovy a písek simulující bití vln o ostrov. Nezbytným prvkem v klasické japonské zahrady je voda a kámen. V rostlinách dominuje barva zelená. Mezi nejčastěji používané rostliny patří: azalky, japonské, palmové klony magnólií, pivoňky a třešně.

Zahrady v Goczalkowicích: pěstují zde několik set odrůd jehličnatých a listnatých ozdobných rostlin, od nejmenších sazenic až k dospělým rostlinám. Nutno podotknout, vše krásně označeno štítky - ukázková botanická zahrada. Navíc možnost posedět a občerstvit se v restauraci, případně na terase s krásnou vyhlídkou. Po celý rok mají ve své prodejně rozsáhlou nabídku okrasných rostlin v mnoha kultivarech. Každý rok se zúčastňují tuzemských i mezinárodních veletrhů a výstav. Expozice této firmy už byly mnohokrát odměněny za aranžování a kvalitu prezentovaného zboží.
Nákup v zahradách je možný v Kč. Doporučujeme si vyměnit zloté pro vaši osobní útratu - možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.
13.5.2017 460,- Kč
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technický doprovod
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění 34 Kč/os.

Nástupní místa:
Prostějov 07.00 MHD Haná
07.10 hl. nádr. st H u lokomotivy
Olomouc 07.30 stará tržnice
Návrat cca 19.00 hod.

Poznámka: další odjezdové místa na vyžádání, zájezd je možné realizovat při obsazení 45 osobami.

Kontakt: ckftl@ftl.cz, www.fzl.cz tel: 582 344 746 Prostějov, nám. T.G.Masaryka 12
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2600
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Zpět na Akce a sleziny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků