WEST GREEN

Společné sleziny kamarádů bonsají

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 28 kvě 2012, 14:41

Pěkné. :clap:
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod VerčaZ » 31 kvě 2012, 11:54

Ahoj kluci, nevím zda můžu, ale ráda bych se přidala k zápdní buňce. Jsem kousek od Rokycan a občas bych uvítala nějakou tu dobrou radu a pomoc. Ikdyž jsem jen začátečník a stromečků mám jen poskrovnu. :roll: :roll: Chcete mě... nekoušu, nedrbu se a jsem hodná a učenlivá :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Díky za info Verča
Lékař léčí, ale příroda uzdravuje.
VerčaZ
 
Příspěvky: 29
Registrován: 06 úno 2011, 19:37
Bydliště: Volduchy

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Ladislav Kotal ml. » 31 kvě 2012, 12:42

Verčo, pokud přineseš nějaký zápisný, tak jo :lol: Pokladník Robert to s tebou probere :D
Chci jít dál po cestě, po které jsme šli s tátou.

ladislav.kotal@discomp.cz
722 95 97 97
Ladislav Kotal ml.
Administrátor
 
Příspěvky: 139
Registrován: 22 dub 2012, 12:56
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Robert Černý » 31 kvě 2012, 12:58

Láďo díky za slovo :clap: Verčo, jasně, že tě chceme :jedna: Musíš ale začít od základů, to znamená, že si musíš pořídit zelené Green triko :mrgreen: - kontaktuj Jardu Marka. Na dlalší slezinu, která bude cca 7-14 dní po Jihlavě se dostavíš osobně se zápisným v ruce (pro kluky bábovku, pro mě flaška rumu :lol: ) a se zeleným tričkem na sobě :lol: :mrgreen:

Jasně, že si dělám srandu, jsi vítaná na každou další akci Westů, o který se včas dozvíš zde :jedna:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Robert Černý » 01 čer 2012, 17:56

Tak Westi, je naplánované další setkání západočeské buňky :jedna: West green Party proběhne 23.6. ve Střížovicích cca 20 Km od Plzně směr jih. Zázemí nám poskytne další wesťák Lojza Kašpárek :clap:
Aby setkání mělo smysl a aby se stačilo probrat a zmuchlat několik stromů, viděl bych začátek přibližně mezi 9-10h. a konec v pozdním odpoledne (případně jak dlouho nás tam bude Lojza snášet :mrgreen: )
Popřemýšlejte :lol: zruště rodinné výlety :mrgreen: a dejte pomalu vědět kdo by jste se zúčastnili, aby se pomalu mohlo popřemýšlet kolik sudů piv nakoupit a kolik krav porazit :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Pro ty, kteří nedisponují vlastním samohybem, stačí aby se nějak dostali do Plzně a odtud se už nějak poskládáme do aut.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Lada Fabián » 01 čer 2012, 21:06

Jo už se na všechny Westáky mooc těšim až se zase setkáme.
:lol: :lol: U Ládi K.jsem byl jen na skok,ale stálo to za to! :clap: :clap: :jedna:
Lád'a Fabi
tel.607630363
Žij tak jako by dnešek byl tvým posledním dnem!
Uživatelský avatar
Lada Fabián
 
Příspěvky: 672
Registrován: 08 úno 2009, 14:19
Bydliště: Kousek od Klatov
člen ČBA: ne

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Vláďa Boudný » 02 čer 2012, 09:23

Už se těšim.
Klacky v kýblu svázaný drátama???
Uživatelský avatar
Vláďa Boudný
 
Příspěvky: 558
Registrován: 04 čer 2010, 12:52
Bydliště: Plzeň

Re: WEST GREEN

Příspěvekod petradelt » 02 čer 2012, 12:48

Tiše Vám závidím :clap:
Tak to má být :jedna:
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod tomikzlesa » 02 čer 2012, 16:27

sakra, zase mám volno :D
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: WEST GREEN

Příspěvekod VerčaZ » 03 čer 2012, 09:54

Robert Černý píše:Láďo díky za slovo :clap: Verčo, jasně, že tě chceme :jedna: Musíš ale začít od základů, to znamená, že si musíš pořídit zelené Green triko :mrgreen: - kontaktuj Jardu Marka. Na dlalší slezinu, která bude cca 7-14 dní po Jihlavě se dostavíš osobně se zápisným v ruce (pro kluky bábovku, pro mě flaška rumu :lol: ) a se zeleným tričkem na sobě :lol: :mrgreen:

Jasně, že si dělám srandu, jsi vítaná na každou další akci Westů, o který se včas dozvíš zde :jedna:


:think: :think: :think: Děkuji a jasná zpráva napeču, obleču a dorazím, jen jediné s čím mám trošku potíž, je fakt, že 23.6. budu vyhledávat stromky na dovolené 8-) 8-) 8-) 8-) sakra!!!! No tak budu jen doufat, že bude nějaká ta akcička i v červenci :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Lékař léčí, ale příroda uzdravuje.
VerčaZ
 
Příspěvky: 29
Registrován: 06 úno 2011, 19:37
Bydliště: Volduchy

PředchozíDalší

Zpět na Akce a sleziny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků