WEST GREEN

Společné sleziny kamarádů bonsají

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Ladislav Kotal ml. » 25 kvě 2012, 11:14

tomikzlesa píše:já bohužel můžu každý vikend celý den, takže tentokrát mi to vyjde :lol:

Tak mi to kvůli tobě šoupnem na jindy, třeba na středu dopoledne :twisted: :lol:
Chci jít dál po cestě, po které jsme šli s tátou.

ladislav.kotal@discomp.cz
722 95 97 97
Ladislav Kotal ml.
Administrátor
 
Příspěvky: 139
Registrován: 22 dub 2012, 12:56
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Ladislav Kotal ml. » 25 kvě 2012, 13:55

Takže jak navrhl Robert, sraz je v sobotu ve 14:00 v Útušicích. Kdo chce přijet jinak - může, já tam budu od cca 11 do večera.
Chci jít dál po cestě, po které jsme šli s tátou.

ladislav.kotal@discomp.cz
722 95 97 97
Ladislav Kotal ml.
Administrátor
 
Příspěvky: 139
Registrován: 22 dub 2012, 12:56
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Vladimír Vinický » 25 kvě 2012, 14:04

Hlásím se také k West Greenům, bo jsem také ze západu, tuto sobotu sice nemohu, budu celý víkend v Krkonoších, ale pokud to bude možné rád se budu akcí zúčastňovat. Děkuji za přijetí, úplatky časem dodám. :lol:
..........................................................
"Pod vedením přírody nemůžeme chybit."
Uživatelský avatar
Vladimír Vinický
 
Příspěvky: 369
Registrován: 04 úno 2009, 12:09
Bydliště: Šumava
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Venca Stropek » 25 kvě 2012, 14:19

I když nejsem členem GREENŮ, rád bych se zapojil alespoň v rámci "The West". Nemohu potvrdit účast tuto sobotu ( nějaká šance ještě je ),
ale do budoucna se mnou můžete počítat. Výhledově mohu poskytnout prostory pro cca. 6 lidí ( zhruba od září ), kde by bylo možné se scházet :P.
Mám na zahradě ještě neůplně hotovou dílnu a manželka je velmi dobrá hostitelka :P. Máme dva malé kluky, tak že by nebyl problém jezdit i s
dětmi...........
Uživatelský avatar
Venca Stropek
 
Příspěvky: 355
Registrován: 13 pro 2011, 16:48
Bydliště: Kamenný Újezd u Nýřan

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Robert Černý » 25 kvě 2012, 19:25

Vladimír Vinický píše:Hlásím se také k West Greenům, bo jsem také ze západu, tuto sobotu sice nemohu, budu celý víkend v Krkonoších, ale pokud to bude možné rád se budu akcí zúčastňovat. Děkuji za přijetí, úplatky časem dodám. :lol:

Že ty tam budeš Vládo vybírat stromy na jaro..... :mrgreen:




Venca Stropek píše:I když nejsem členem GREENŮ, rád bych se zapojil alespoň v rámci "The West". Nemohu potvrdit účast tuto sobotu ( nějaká šance ještě je ),ale do budoucna se mnou můžete počítat. Výhledově mohu poskytnout prostory pro cca. 6 lidí ( zhruba od září ), kde by bylo možné se scházet :P. Mám na zahradě ještě neůplně hotovou dílnu a manželka je velmi dobrá hostitelka :P. Máme dva malé kluky, tak že by nebyl problém jezdit i s dětmi...........

Venco to je velice lákavá nabídka, hlavně to dorazit i s rodinou. Pořád doma slyším zase někam jedeš bez nás :lol: teď aspoň zabiju dvě mouchy jednou ranou :lol: :mrgreen:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod petradelt » 25 kvě 2012, 21:21

Hezky jste se rozjeli, při tomto obsazení to bude extraliga. :clap:
Snad se za Vámi aspoň jednou do roka podívám. ;)
Pokud budu smět :)
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Robert Černý » 26 kvě 2012, 21:40

Tak dnes jsme se poprvé sešli :jedna: Sešlost se konala u Ládi K.ml. Někteří mohli a něktří ne. Více než práce na stromech se probírala záležitost dalších setkání i jejich četnost s představami do budoucna. Jsem moc rád, že jsem se zde na západě dali dohromady a že to pro každého Westa bude jen přínosem.
Jelikož jsme se každý těšil na naše první setkání, nikdo nevzpoměl vzít foťák :oops: :oops: , tak jen dvě na ukázku z mobilu.
Pánové díky :clap:
Přílohy
2012-05-26 15.39.56.jpg
2012-05-26 15.40.26.jpg
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Qvíč » 27 kvě 2012, 09:32

Tož já se taky rád přidám... ;) :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
Qvíč
 
Příspěvky: 114
Registrován: 08 led 2011, 18:21
Bydliště: Sušice

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Pepík » 27 kvě 2012, 14:32

Mrzí mne že jsem nemohl. Měl jsem celí víkend službu ale pokud to budu příště vědět drobet dopředu tak si to snad zařídím. Jinak foto hezké a doufám že napíšete co jste tam upekli. Pokud mohu tak by jsem měl návrh zavedl by jsem i funkci dvorního fotografa a jeho zástupce a potom se už nestane že nebude foto. Zatím ahoj a už se na vás těším. Nebudu velkým přínosem ale zato věrným členem.
Uživatelský avatar
Pepík
 
Příspěvky: 134
Registrován: 28 črc 2011, 00:35
Bydliště: Chrást u Plzně

Re: WEST GREEN

Příspěvekod Ladislav Kotal ml. » 28 kvě 2012, 13:09

Akce to byla myslím vydařená. Sice se nic netvarovalo, ale mile mě překvapila účast. Dostavili se: Tomík z lesa, Láďa Fabi, Venca Stropek, Stanuch, Robert Černý, Vláďa Boudný a já. Na to, že se to domlouvalo takhle narychlo, tak super. Příští setkání budeme avizovat alespoň 14 dní dopředu.

Pánové, děkuji za návštěvu.
Chci jít dál po cestě, po které jsme šli s tátou.

ladislav.kotal@discomp.cz
722 95 97 97
Ladislav Kotal ml.
Administrátor
 
Příspěvky: 139
Registrován: 22 dub 2012, 12:56
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

PředchozíDalší

Zpět na Akce a sleziny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků