Kde kupujete pokojovky?

Dámy a pánové tak kde kupujete pokojovky?

Bonsaj centra
19
59%
Super markety
3
9%
Snad jinde
10
31%
 
Celkem hlasů : 32

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Jarda Marek » 29 zář 2011, 06:15

Jeníku vítám Tě na fóru, doporučuji tam zavolat, spojit se s Markem Pišlem, promluvit s ním dohodnout schůzku, přijet, obdivovat, nakoupit a vypadnout :P chtěl sem říct doma pěstovat :jedna:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Milan Vohnout » 29 zář 2011, 08:49

Není na osobní výběr a tohle bonsai centrum patří mezi nejznámější v naší republice.
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Jenik » 29 zář 2011, 10:33

vsak ja odtamtud mam Caj fuki a k memu udivu i pres mou peci porad zije.

Slo me spis o to, že jsem na internetu našel někdy i dost negativní kritiku pana Pišla a jeho centra, tak me zajimalo jestli to jsou pomluvy od konkurence nebo neschopnych pestitelu, ci jak to je.

Já to posuzuji jen jestli se mi bonsai líbí nebo ne, nějaké vady bych těžko poznal, tak proto mě zajímaly zkušenosti odsud

edit: pana Pišla sem tam i potkal, chodil mezi lidma, povidal si s nimi a radil jim. Ja se s nim poradil co by me doma mohlo dobre rust a mel pravdu. Kdyz na to ted vzpominam, tak ja tam byl jako v dite v cukrarne a on vypadal temer stejne stastne, kdyz videl lidi ty stromky obdivovat a vybirat si.
Usmívej se, zítra bude hůř

Honza
Jenik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 zář 2011, 19:36
Bydliště: H.K.

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Jarek Servus » 29 zář 2011, 16:18

Zkušenosti mám dobré, dokonce i se zásilkovým prodejem stromů. Mají je zabalené tak, že je nezničila ani pošta a to je už co říct.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Milan Vohnout » 29 zář 2011, 16:41

Taky si nemohu stěžovat, když jsem si kdysi něco od nich objednal.
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Jenik » 29 zář 2011, 17:14

Díky moc za potvrzení ... myslel sem si, že pujde spíše o zavistive klepy, ale človek nikdy neví.

Uvidim, jak dopadne mé sebeovládání, protože mám velkou chuť si tam zajet. Hodne bych chtěl buxus, i když takový, jako tu někde ukazoval Láďa Kotál nebudu mít dřív než jako důchodce :D
Usmívej se, zítra bude hůř

Honza
Jenik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 zář 2011, 19:36
Bydliště: H.K.

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod Jenik » 30 zář 2011, 13:43

Tak sem se moc dlouho nerozmýšlel a dnes sem tam zavítal.
Prostě nádhera ... kdo tam nebyl, tak by to měl určitě napravit. Chtěl sem si tam něco i fotit, ale bohužel sem samým nadšením foťák nechal v autě a už na to nedošlo.
Přivezl sem si pěkný malý buxus a čínský pepř, tak snad to u mě přežijí.

Přišlo mě, že většina těch menších stromků je vytvořena asi vzdušným hřížením, nebo podobně a zároveň z těch stromků vršek posloužil na novou bonsai ... snad se mě tyto pahýly povede nějak odstranit a rány zavalit, aby byl pěkný přechod na menší větve.

Jinak pan Pišl tam opět vesele pobíhal a myslím, že do přesazování a úprav stromků zapojil široké příbuzenstvo :lol:
Usmívej se, zítra bude hůř

Honza
Jenik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 zář 2011, 19:36
Bydliště: H.K.

Re: Kde kupujete pokojovky?

Příspěvekod ruda.p » 20 úno 2012, 02:23

Musím se tu přidat jelikož s tím to centrem jsem měl už zkušenosti z mládí a byl velice spokojen a ted po dlouhé době kdy jsem se vrátil nepoznal jsem to krom p.Pišla a baráku, přibyly skleníky a borovice změnila tvar k lepšímu :jedna:
Byl jsem tam v neděli kdy měl zavřeno a přesto otevřel a byl velice příjemný a objetaví, vždyt je to jeho živobýtí a dosmrtný koníček, samo je slušnost pokud máte chut se tam zastavit kdy není otevřeno zavolat !Původně jsem tam chtěl nechat jen základní částku, ale přetáhl jsem to o 1,5 x ,no jsem zas na začátku a hodně toho schází, tak i přesto toho nelituji !
Rostliny každopádně zdravé oproti ostatním subjektům jako OBI a jim podobným, i když mé první kousky pokojovek byly právě třeba z Baumaxu, ale je to jen o štěstí kdy tam zavítáte a zda mají slevu

Pokud mohu začátečníkům poradit, kteří nevědí jak tvarovat a mají své kousky zarostlé a nikoho poblíž kdo by poradil, tak bezplatně si to mohou v tom to centru natvarovat na seminářích které najdou na jeho stránkách a nebo tady pomocí fotografii
Snad jsem moc velkou reklamu neudělal :D

p.s. k tomu , že někdo řekně že nějaké to centrum jakékoli má chybu je to tím že přeci jenom z větší části neumí s rostlinami zacházet a nebo je to pak čístá závist že někomu to jde
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Co ? Jak ? Kdy ? Proč? (pokojovky)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron