Názor na jméno

Názor na jméno

Příspěvekod Milena » 30 lis 2009, 14:22

Ahoj Danego, každý jsme nějak začínali. Já prvních 10 let, až další 3 pětiletky se pokládám za pěstitelku. Takže to chce hlavně výdrž! (proč používáš dvojité w??)
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Pavel Š. » 30 lis 2009, 16:27

Možná je fanda skupiny Wanastowi Vjecy. :D A nebo mu to jednoduché V z klávesnice někdo prostě ukradl. :blednu:
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Robert Černý » 30 lis 2009, 16:30

Danego 78, tohle jméno máš v rodným listě????? Proč se nemůžes podepsat jako ostatní lidé???? Neřeknu kdyby jsme byli nějaký anonymní fórum, ale tady mi to přijde slušnost se představit svým jménem, když máme všichni společný koníček :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 30 lis 2009, 18:52

Roberte já bych řekl že to tam tak trochu je:Řekl bych že je to Dan a jeho ego mu trochu brání (byt otevřenější)a je narozen v roce 1978. ;)
Je to trochu pro kriminálku ne ? :lol:
Jinak Dane tě tu vítám. :D Kralupy nejsou daleko od Neratovic.
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod tomikzlesa » 30 lis 2009, 20:45

já taky nemám v občance Tomikzlesa :D ale Robert může dosvěčit že to ke mě pasuje :D
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Seznamka

Příspěvekod Pavel Š. » 01 pro 2009, 11:12

Robert Černý píše:Danego 78, tohle jméno máš v rodným listě????? Proč se nemůžes podepsat jako ostatní lidé???? Neřeknu kdyby jsme byli nějaký anonymní fórum, ale tady mi to přijde slušnost se představit svým jménem, když máme všichni společný koníček :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Hmmm, docela slušný přivítání!! Nechápu, proč tě tak vytáčí, když se někdo přihlásí pod přezdívkou? :shock: V tom je právě ta svoboda internetu, že se každý může svobodně rozhodnout, zda zůstane v anonymitě či ne a nebo si nechá od někoho cokoliv diktovat . A věř, že se slušností to opravdu nemá co dělat. A proč zatracovat někoho jen proto, že hned po netu nevyvěšuje svoje fotky a osobní údaje :?: :( On někdy aktivní "no name" může být fóru daleko prospěšnější než "mrtvý brouk" s rodným listem a dvěma příspěvky. Možná, že jsi svým "citlivým" přístupem právě odradil dalšího zájemce o náš společný koníček. :(
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Jarek Servus » 01 pro 2009, 11:44

Já spíš souhlasím s Tomíkem. Je to taky tím, že se nebojím nést se svými názory kůži na trh. Jsem už bohužel starší generace a od rodičů mám vštípeno, že trocha zdvořilosti nikomu neublíží. Ani předchozí režim, mě tomu neodnaučil, spíše se jí neučí mladší generace. To je můj osobní názor, už tu jednou zazněl, můžete klidně nesouhlasit, nevadí, já se nezměním.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Pavel Š. » 01 pro 2009, 12:04

Teď to nějak nechápu, co je nezdvořilého na nějaké přezdívce? Copak někomu nadává, uráží, zesměšňuje? Pak by to byl "nezdvořák", ale takhle? :shock:
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Martin Iša » 01 pro 2009, 12:18

Chlapi,to chce klid. :P Jsme jenom lidé.Je fakt , že Robert to mohl napsat citlivějc. :roll: Nejde tady o přezdívku, spíš o případné oslovení.Někdy se ty přezdívky blbě píšou, natož vyřknou. ;) A hlavně že je mír. :)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Robert Černý » 01 pro 2009, 12:46

Ano, je pravda, že jsem to mohl napsat trochu citlivěji jak napsal Martin a za to se omlouvám, ale na druhou stranu si myslím, že napsat své jméno není tak nic hroznýho, už ohledně toho oslovení.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron