Názor na jméno

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Milena » 03 pro 2009, 15:19

Jardo, dobře, žes to připomněl. Tedy pro mne "novinka", protože jak už to bývá a lidi nečtou např. na smlouvách to, co je malým písmem, tak jsem ani nečetla myšlenku fóra (promiň) a skočila sem rovným nohama,protože mi o vás básnil Jarek Servus a pomohl mi s registrací.
Uvidíme, co na to ten dotyčný a ostatní, jestli se pochlapí a budou uvádět svá pravá, aspoň křestní jména.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Ladislav Kotál » 03 pro 2009, 15:29

Abych řekl pravdu, mě už to nevadí, hlavně že nám rostou, a oslovovat v příspěvcích klidně nemusím , žíly mi to neutrhne :jedna: :lol: :lol: :lol:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Danego78 » 02 lis 2011, 23:28

Takze,predem se omlouvam,ze na debatu o prezdivce reaguji az ted.Projizdim si temata a narazil sem na to nahodou dnes.Nic mene me prvni prihlaseni bylo nekdy v roce 2009,kdyz jsem si poridil prvni kyticky.Pak jsem bohuzel byl ze dne na den vyhozen byvalou pritelkyni z domactnosti moje kyticky tam na nejaky cas osireli a nez jsem je stacil vyzvednout jejich zachrana byla tatam :cry: ted jsem se konecne usadil snad na stalo mam i balkon,takze muzu mit i venkovni a vlastne zacinam od piky.
Co se tyce te prezdivky,ja ji pouzivam uz mnoho let,nemyslim si ze by to mel byt problem,jelikoz kdyz si na me kliknete tak v profilu mam vsechny udaje o sobe,coz anonymitu zcela vyvraci :) :)
A teda jak psal Honza Zatrepalek tedy pro uplnost jsem Daniel nar.1978 :)
Hellebrand Daniel
mcbeywaley@seznam.cz
mob: 608 780 303
Uživatelský avatar
Danego78
 
Příspěvky: 193
Registrován: 25 lis 2009, 20:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Danego78 » 02 lis 2011, 23:50

Aha tak ted sem zjistil,ze v profilu nejsou cele udaje,takze omluva :oops:
Hellebrand Daniel
mcbeywaley@seznam.cz
mob: 608 780 303
Uživatelský avatar
Danego78
 
Příspěvky: 193
Registrován: 25 lis 2009, 20:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron