Názor na jméno

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Jarda Marek » 01 pro 2009, 16:43

Pánové, pánové nenechte prchlivost cloumat svou osobností :naughty: a pusťte se raději do toho šestikmenu :P

Do seznamky to rozhodně nepatří, tak jsem to přesunul. ;)
Jarda
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Milan Vohnout » 01 pro 2009, 18:18

Jardo, dobře jsi udělal, aspoň tu nebude chaos. Mě osobně je už jedno, jestli někdo používá přezdívku nebo ne. Je sice fakt, že Jarda lidičky žádal, aby se registrovali pod svým jménem než pod přezdívkou. Jeto jen jejich věc ale jméno je jméno a pak takového člověka víc beru v úctě než s přezdívkou a bohužel mám trochu od něho odstup. Jen nakonec ještě dodám, že si myslím, že přezdívky si dávají lidi, kteří většinou začínají s krásným koníčkem a mají strach nebo obavy aby si neudělali nějakou ostudu, po které by jim nikdo nechtěl už poradit. Ale na tomhle skvělém fóru asi to nehrozí, vždyť jsme přece greenhorni nebo ne? ;)Ať nám rostou.
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: Názor na jméno

Příspěvekod raficka » 01 pro 2009, 19:16

Já už jsem to tu psala.Byla jsem minulou zimu v jiném foru a tam jsme byly pouze 2 /slovy dvě/,které tam byly pod svým jménem,jinak všechny včetně hlavní administrátorky byly pod nějakou přezdívkou .Byli u mě v létě na návštěvě 2 bývalí kolegové a kamarádi /kluci okolo 35 roků/ a měli ze mě legraci,že se podepisuju celým jménem,že nejdu s dobou,takže oni ti mladí asi za to ani nemůžou,je to moderní.Tak jsem se pak přihlásila pod přezdívkou a zase jsem to netrefila.Vy si možná vysloužíte zápis do Qui.knihy jako forum s největším počtem vlast.jmen /tedˇto myslím bez ironie,určitě brouzdáte po netu i jinde a můžete tedy srovnávat./ Lída Skokanová
Lída S.
Uživatelský avatar
raficka
 
Příspěvky: 130
Registrován: 30 zář 2009, 22:27
Bydliště: 10km od Hlinska,16km od Poličky

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Jarek Servus » 01 pro 2009, 22:28

Milan píše: "Jen nakonec ještě dodám, že si myslím, že přezdívky si dávají lidi, kteří většinou začínají s krásným koníčkem a mají strach nebo obavy aby si neudělali nějakou ostudu, po které by jim nikdo nechtěl už poradit. Ale na tomhle skvělém fóru asi to nehrozí, vždyť jsme přece greenhorni nebo ne? ;)"Ať nám rostou.[/quote]
Milane, pokud čtou před zaregistrováním příspěvky tak zjistí, že tady začínajícím a mírně pokročilým hlavu nikdo neutrhne, ani je nezesměšní spíše naopak. Na některá témata nebo dotazy (např. fikusy) dostanou tolik odpovědí, že je pomalu ani nestačí číst. Učíme se přece všichni celý život, tak jakýpak copak.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Názor na jméno

Příspěvekod bonsai4 » 01 pro 2009, 23:09

...ach jaj.....páni.....máte to ,ale problémy.... :think: .....nemáte nič iné na práci :) .....
Uživatelský avatar
bonsai4
 
Příspěvky: 169
Registrován: 06 úno 2009, 17:22
Bydliště: Detva

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Jarek Servus » 02 pro 2009, 09:32

Máme veĺa roboty, ako hovoril möj spolubojovník na vojne (promiň, ale komp mi nechce hodit vokáň nad o), proto sa musíme zaoberať aj takýmito vecmi. Pro někoho možná vtákovinami. :lol:
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Názor na jméno

Příspěvekod tomikzlesa » 02 pro 2009, 10:21

bonsai4 píše:...ach jaj.....páni.....máte to ,ale problémy.... :think: .....nemáte nič iné na práci :) .....



tak tak, kdyby radši něco zkroutili a hodily do diskuse :D
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Milena » 02 pro 2009, 11:48

Kluci, víte, co se mi tady na tomto tématu líbí? Že se "dva perou a třetí směje". Prostě nás 5 -8 diskutujících si vyměňuejme názory a samotný Danego?? je za bukem. Buď nechodí často na net nebo se urazil a kašle na takové greenhorny.
Ale že jsem také ze staré školy, za jméno se nestydím a určitě se lépe oslovuje křestním jménem než přezdívkou. Představte si, že bych se podepsala z hecu "Milenka". Už vidím, jak byste mne vy, chlapi, oslovovali :lol: :roll: Jo, kdyby mně bylo dvacet... :think:
Závěrem: pokud administrátor nevyhlásí podmínku k přihlášení se pod pravým jménem, tak holt musíme být tolerantní a demokraticky přijmout to, co si kdo napíše. Jo a ještě mám pochvalu pro šéfa dešifrovacího oddělení za to trefné dekódování přezdívky :clap:
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Jarek Servus » 02 pro 2009, 16:30

Mileno, já jsem zcela nepochopitelně napsal, že jsem starší generace. Tož to pr. Je mi sice 57, ale pořád si myslím, že jsem mladý jura, Ty ostatně taky. :lol: :lol:
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Názor na jméno

Příspěvekod Jarda Marek » 02 pro 2009, 16:52

Milena píše:
Závěrem: pokud administrátor nevyhlásí podmínku k přihlášení se pod pravým jménem, tak holt musíme být tolerantní a demokraticky přijmout to, co si kdo napíše. Jo a ještě mám pochvalu pro šéfa dešifrovacího oddělení za to trefné dekódování přezdívky :clap:



Členství ve fóru Bonsai-greenhorn:

Členem se může stát každý, kdo stojí o rozvoj bonsajistiky jako takové a nebojí se pomoct začínajícím.
Prosím přihlašujte se vlastními jmény.
Provozovatel si vyhrazuje právo na uzamčení přístupu těm, jejichž příspěvky nebudou ku prospěchu věci.

Nepodmíněná podmínka vstupu:

Byl bych rád, kdyby každý zaregistrovaný prošel seznamkou abychom poznali jeden druhého s kým mám tu čest, pozdravit se. Vždyť na výstavách a posléze ve všedním životě okolo sebe chodíme aniž bychom se znali a přitom jsme zapáleni pro stejnou věc. Rádi bychom mezi sebou prohodili pár myšlenek a přitom okolo sebe projdem a nic protože se neznáme a ani se nepozdravíme.


Takto je to napsáno v myšlence fóra, fórum je volné, takže pro každého a pokud to někdo nepochopil :think:
Admin.
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron