Identita na fóru

Identita na fóru

Příspěvekod Jarek Servus » 05 lis 2009, 10:04

Nedalo mi, abych se nepřidal do diskuse, právě kvůli tomu "Jirkovi NN" :roll: a jeho příspěvkům. Jsem rád, že se většina našich členů identifikuje v seznamce jménem. Ta diskuse mi připoměla naše vlákno Grow it. Anonymní Pertla a dotazy, které není schopen upřesnit ... výsledek je pak nulový i přes snahu pomoci. Snad takové diskuse do budoucna nebudou.
P.S. Teď jsem se podíval znovu do vlákna, Grow it, tak snad výsledek není nulový.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: První zákládání rostliny Milanem Karpíškem

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 05 lis 2009, 12:56

Jarku tahle móda vzniká především na jednom (karnevalovém) fóru a stránkách. A podle mého názoru vyhovuje lidem kteří nechtějí nést odpovědnost za své chyby.(a raději ani nedomýšlím k čemu všemu to tam může sloužit)
Každý hold děláme nějaké chyby.Celé to působí velmi dětinsky a nedospěle.
To že se anonymita na tomto fóru nenosí.Přisuzuji především vyspělosti jeho členů. :clap: :D Jsou i zde určité výjimky ale jedná se především o lidi kteří se ještě nestihly na fóru zcela zorientovat.(nevědí třeba kde je seznamka) ;)
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

Re: Identita na fóru

Příspěvekod Robert Černý » 05 lis 2009, 15:37

Myslím, že právě internet nabízí neskutečnou anonymitu a lidé toho využívají a jsou při svých projevech na netu na ni částečne zvyklí. Nerozumím, proč tomu je i u některých zájmů jako je ten náš. Pokud chce být někdo anonymní i v našem koníčku a podobných, tak podle mě nená dobré úmysly, za něco se stydí, něco skrývá....... Dříve by prostě nebylo možné, aby člověk veřejně vystoupil třeba v nějakém shromáždění a řekl anonymě svůj názor. Dnes nám to umožňuje internet a je jen na nás zda-li budeme slušní a nebudeme se stydět sami za sebe i za svá jména.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Identita na fóru

Příspěvekod Jarek Servus » 05 lis 2009, 15:55

Proč chce být někdo anonymní, by si vyžádalo dlouhé psychologické a psychiatrické rozbory. Z opačné strany: Pokud mám co říci, pokud si stojím za svými názory a dokážu je obhájit, pak nemusím skrývat identitu. Nemusím mít plnou adresu, ale chci vědět, s kým mluvím.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Identita na fóru

Příspěvekod Martin Iša » 05 lis 2009, 18:23

Souhlasím s vámi, ale máme demokracii a nemůžeme k tomu nikoho nutit.Není to v pravidlech a my můžeme jen na to upozornit.Taky mě to vadí, ale je jen na dotyčném, jak se k tomu postaví.Samozřejmě to o něčem vypovídá. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Identita na fóru

Příspěvekod Compel Lubomír » 07 lis 2009, 22:07

Chlapi, a co takhle na anonymní a přezdívkový (pokud nemá v seznamce celé jméno) příspěvky nereagovat?
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Identita na fóru

Příspěvekod bonsai4 » 08 lis 2009, 00:23

Compel Lubomír píše:Chlapi, a co takhle na anonymní a přezdívkový (pokud nemá v seznamce celé jméno) příspěvky nereagovat?


:naughty: :naughty: :naughty: .....to už môžete demokraticky hlasovať o zrušenie registrácie.... :D
Uživatelský avatar
bonsai4
 
Příspěvky: 169
Registrován: 06 úno 2009, 17:22
Bydliště: Detva

Re: Identita na fóru

Příspěvekod Jarda Marek » 08 lis 2009, 00:33

Martin Iša píše:Souhlasím s vámi, ale máme demokracii a nemůžeme k tomu nikoho nutit.Není to v pravidlech a my můžeme jen na to upozornit.Taky mě to vadí, ale je jen na dotyčném, jak se k tomu postaví.Samozřejmě to o něčem vypovídá. ;)



Pánové byl bych rád kdyby jste tento rozhovor ukončili, jak píše Martin, nechci :naughty: a nebudu :naughty: k tomu nikoho nutit, je na každém jak se rozhodne. Pokud bude využívat fóra ku prospěchu věci.
Adm.
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Identita na fóru

Příspěvekod Míra Z » 09 lis 2009, 01:17

Jardo :jedna:
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron