Krádež

Krádež

Příspěvekod Lada Fabián » 28 říj 2009, 17:34

Tak jsem četl na jiném foru,že v Praze zase ukradli rostliny.. :x Tentokrát to byla pěstitelka.Sekat ruce,takovým vandalům! :x :x
Lád'a Fabi
tel.607630363
Žij tak jako by dnešek byl tvým posledním dnem!
Uživatelský avatar
Lada Fabián
 
Příspěvky: 672
Registrován: 08 úno 2009, 14:19
Bydliště: Kousek od Klatov
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod Milan Vohnout » 28 říj 2009, 18:49

Ne Láďo! Pak bychom tyhle svině (promiňte za slovo) živili, jediné řešení do dolů a makat a makat... :mrgreen:
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod Robert Černý » 28 říj 2009, 21:14

Desetikilovou kouli na nohu a hurá s majzlíkama a kladivem do kamenolomu.......
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Krádež

Příspěvekod Míra Z » 29 říj 2009, 01:36

:naughty: navrhuji vplést do kola! A pak si pořádně pohrát :o
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod Jarek Servus » 29 říj 2009, 09:00

Chlapi chápu vaše rozhořčení. Je to, jako by vám ukradli kus života a srdce a penězi to nenahradíš. Ale stačilo by, kdyby se odsouzení neměli lépe, než poctiví občané. I když já osobně bych asi vraždil, kdyby mě někdo něco takového provedli.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod Jirka Bělunek » 12 úno 2011, 21:10

Zdravím na foru. Já osobně mám tuto zkušenost.Znáte to. Otrhávat listeček po listečku, zalévat, přesazovat, zimovat těšít se na nové jaro atd a to 15 let.Pak jednou v pátek přijedete na chatu a stromečky jsou pryč.Ani zařvát, nadávky ani brek, jen jsem ztuhl a nebyla semnou žádná řeč.Časem se dozvíte, že zlodějem byl soused.Fajn sousedi.Dnes tam nemám ani mrkev a také tam už nerád jedím.Kopil jsem si stodolu s pozemkem jinde a začal jsem znovu. A sousedovi jsem jen naznačil, že to nebylo fér. Mohl jsem tvrději, ale jezdí tám také můj táta a ten chce (za každou cenu) ze sousedy vycházet.
Je to také chatář a stromky skončily bůchví kde. Věřte, bolí to dodnes.
Všechen ten spěch a kvaltování pro hovado dobrý jest
Jirka Bělunek
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 pro 2010, 17:01
Bydliště: Ostrava

Re: Krádež

Příspěvekod lacike » 21 úno 2011, 10:56

Chce vychadza za kazdu cenu so susedmi aj ked su to zlodeji? Inak povedane, chce vychadzat za kazdu cenu so zlodejmi? To sa im da pozriet do oci? :(
lacike
 
Příspěvky: 200
Registrován: 17 led 2011, 02:51
Bydliště: Bratislava

Re: Krádež

Příspěvekod Roman Hlavinka » 10 lis 2012, 14:25

:blednu: :cry: :blednu: tak sem si vždycky říkal při pročítání takovýchto příspěvků,kam že to ta naše společnost došla.Vždycky sem si říkal,že takovejm hajzlům je třeba polámat pracky.Ještě do dnešního rána sem byl celkem schovývavý.Teď bych takovýmu hajzlovi vrazil křivák pod žebra.Proč :?: Dneska sem se chystal zazimovat.Ráno přijdu na dvůr a ono není vcelku co.Že nám tady po dědině šmejdí už delší dobu banda skurvenejch cigánů se vědělo,ale že navštíví zrovna mně :evil: Nejsem žádnej velkej bonsaista,spíš pořád takový greenhorn dítě,ale aji tak to člověka nasere.Snad nejvíc mně štve,že sem přišel o památku na Láďu Kotála.V jeho miskách sem mněl dvě jabloně.
P1010092.JPG
P1010092.JPG (82.42 KiB) Zobrazeno 3308 krát
P1010093.JPG
P1010093.JPG (85.74 KiB) Zobrazeno 3307 krát

potom sem přišel o krásnou lipku drobnolistou od páji z jihu aji s miskou,kterou sem mu chtěl na jaře po přesazení vrátit,malej tis,kterej sem zapěstovával v pěstební papírocementovce,celkem slušně zapěstovanou zelkovu s pěkným nebari,která měla jít na jaře taky do své první misky a nakonec pěknej,zapěstovanej venkovní buxus,kterej sem dostal už slušně zapěstovanej od Mileny,když sem před 4mi roky začínal.Teď mám dylema jak prase,jestli to má vůbec ještě cenu.Když už ví kam pro to,mám obavy,že si pro kytky budou chodit pravydelně.No nic,du si nalejt kaléšek.
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod ruda.p » 10 lis 2012, 16:27

Romane tak to mě velice mrzí, že tě taková pohroma postihla :!:
každýho kdo tohle udělá by měl viset za žebra :!: :!: :!:

Každopádně nevzdávejto a jdi dál uvidíš že to bude ok
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Krádež

Příspěvekod Jarek Servus » 10 lis 2012, 18:09

Romane, je mi velice líto toho, co Tě potkalo. Vím, kolik jsi našemu koníčku věnoval úsilí a starání a práce i pro klub. Pokud Ti to aspoň trochu pomůže, rád bych Ti na jaře dal něco ze svých výpěstků ze záhonu. Od Mileny vím, že snad takhle u vás vykradii jiného jinak zcela utajeného amaterského pěstitele, co nikde nevystavoval, ani se nechlubil. Kam jsme to s tím ... Havlovým pseudohumanismem dopracovali.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron