Krádež

Re: Krádež

Příspěvekod Robert Černý » 10 lis 2012, 18:37

Romane, to je mi moc líto. Chápu, že jsi otrávenej a pořádně nasra... Ale nevzdávej to.

Já to říkám pořád, sekat ruce :twisted: :!:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Krádež

Příspěvekod 001čolek » 10 lis 2012, 23:52

Romčo .... klid v rámci tvých duševních možností. Mě by kalíšek nepomohl,bývám po chlastu gradován do nálady v které momentálně jsem. No,jestli ti to bude něco platné mohu nabídnout zapěstovaný neupravovaný habr z Hortisu v pěstební 20 l nádobě (slušný základ, 6cm nebari) a nějakou borovičku...mám poměrně slušné vlastní kopy (ale nejdřív bude vybírat Pájaombre) a mám tam i nějaké zápěstky břízek , buků a pidismrky ze zahradnictví ...když tak napiš.Navíc mám po lesích připravenou slušnou řádku stromků na výkop ...habry,buky,borovice , břízy,akáty.....

No a k tématu : bojím se,že bude hůř... s tím ,jak ta verbež nahoře nám občánkům stále jen bere a krátí bude lapků přibývat .......
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Krádež

Příspěvekod Michal Němec » 11 lis 2012, 01:03

V rámci možností, pěstujte bonsaje vždy tak aby byli co nejméně na odiv. Vím že je to někdy těžké i zhola nemožné. Ale pokud někdo vidí z ulice nebo cesty do zahrady je to pro zloděje pozvánka :cry:
Michal Němec
 
Příspěvky: 60
Registrován: 11 led 2011, 22:31

Re: Krádež

Příspěvekod Petr Brejška » 11 lis 2012, 09:17

Romane vydrž a pokračuj.Toto je důsledek " demokracie". :( :shock: :x
Uživatelský avatar
Petr Brejška
 
Příspěvky: 235
Registrován: 22 led 2010, 18:18
Bydliště: Litvínov
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod Luděk Urbanič » 11 lis 2012, 10:54

Taková zpráva mně vždycky nadzedne :evil: .

Nejhorší ale je to, že pachatelé nebudou ti které určil Roman - to nejsou věci, které by běžně brali v zastavárnách a bazarech - a že by se dali na pětování kytek ?!
Podle popisu to žádné vzácné kusy nebyly, takže krádež "na objednávku" taky asi ne.

Pak zbývá ta nejhroznější varianta - nějaký "přítel" - zmetek co šmejdí po fórech a typuje si oběti.

Z toho důvodu neuvádím nikdy adresu.
A i kdyby se jí nějaký takový ptáček dopídil - čekají na něj tesáky v tlamě nemilosrdného hlídače.
A tuhle ochranu doporučuju všem, kdo mají tu možnost - i když občas to odnese nějaká ta větev, nebo miska - byť by byla sebedražší - pořád lepší než přijít o víc jak 20 let práce (v mém případě).
Všechno co děláš stromům, děláš sobě.
Luděk Urbanič
 
Příspěvky: 213
Registrován: 02 led 2011, 19:13

Re: Krádež

Příspěvekod Martin Kolacia » 11 lis 2012, 11:23

přežij to .... :!: ...... no hezká myšlenka kterou tady čtu a tak ji zopakuji pokud se ke mě v sezoně stavíš , něco ti určitě můžu věnovat
Martin Kolacia
 
Příspěvky: 400
Registrován: 21 bře 2009, 19:37
Bydliště: D. Dunajovice

Re: Krádež

Příspěvekod Roman Hlavinka » 11 lis 2012, 13:53

kluci,děkuju moc za vaši podporu.To se ví,že toho nenechám,to bylo jenom vzplanutí z nasranosti.Už v mládí až do vojny sem se věnoval kaktusům.Po vojně a přestěhování se za ženou sem se věnoval jejich betonovému dvorku a dělal skalky.Před těma 5ti rokama sem po dlouhodobé nemoci,která mně provází do teď byl nucen jít do plného ID a začal sem právě s bonsaemi,aby člověk nezmagořil nad tím,co a jak.Vždyť já už si nahrál na CD aji 4 písničky a manželce začal rovnat pojistky,aby v tom neměla problém něco najít. :lol: :lol: :lol: Byl to pro mně takovej utěk od reality.Za našim barákem se začíná stavět a moce se tam hrozná spousta různých individuí.Psa jsem mněl 12roků.V létě nám vlčák zemřel.Do té doby se k plotu nikdo ani nepřiblížil.V tédňu jedu do zahradnictví pro novej materyál,akorát ty Kotálovky mně moc mrzí.Za vaše nabídky sem moc vděčnej a doufám,že pokud si někdo vzpomene a jezdí do Kolína,tak mu budu velkým dlužníkem.
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: Krádež

Příspěvekod petradelt » 11 lis 2012, 14:19

Romane vydrž a nevzdávej to, a toho hafana bych si určitě nového pořídil.
Toto je asi dobrá příležitost, jak využít stromky které už nestíháme opatrovat, a tak se připojuji
k té hezké myšlence,a do Kolína ti nějaký kousek přivezu. Určitě se přidají další a bude zase radost v chalupě. :clap:
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: Krádež

Příspěvekod Robert Černý » 11 lis 2012, 17:32

Romane neboj, i u mě se najde něco co by ti mohlo udělat radost, tak v Kolíně :jedna:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Krádež

Příspěvekod Compel Lubomír » 11 lis 2012, 21:36

Romane, dnes jsem kopal nějaký stromečky, půjdu ještě jednou a kopnu ti ze dvě ze tři lipky. Neboj bude líp.
Na zahradu pořádnýho pittbulla, morgoši maj ze psů vítr. To je snad jediný čeho se bojej.
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron