Bonsai cup

Bonsai cup

Příspěvekod Martin Iša » 16 říj 2009, 11:11

Až teď jsem zjistil, že jsme měly dva zástupce na Bonsai cupu v Libčanech. :oops: Pavla Šimsu a Petra Syrového.Tak že se omlouvám, že jsme nezareagovali dříve, a pokud ano, já to nenašel. :think: Pavel na rozdíl od Petra v našich barvách, hendikepovaný a o berlích.A ještě hlídal potomka :P Tak že, především gratulace a jak praví jedno přísloví:Není důležité zvítězit, ale zůčastnit se. :jedna: Petrovo výtvor jsem neviděl, ale tvoje stromky ano.Ostudu jsi určitě neudělal.Tak by jste nám mohli stručně přiblížit klání a atmosféru, co vy na to? ;) Abychom přibližně věděli, co nás příští rok čeká. :mrgreen:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Pavel Šimsa » 16 říj 2009, 12:17

Tak já se podělím. Do Libčan jezdím rád a i letos se mi to líbilo. Myslím, že oproti loňsku byla kvalita v prvním kole mnohem vyšší. Bylo asi 21 lidí a postup do finále považuju za úspěch. Na první pohled materiál nic moc, ale nakonec se z toho vylouply zajímavé stromečky. ještě mi připadá, že mi vrchol utíká natočením doleva, tak to trochu poladím. V druhém kole byly tradičně stromy mizernější. Tolik smůly jsem snad z žádného stromu téct neviděl. Většina lidí tvrdila, že jsem si vylosoval ten nejhorší. Já taky ;) . Nebyl jsem tam až do konce, ale stejně jsem vůbec nevěděl co s tím mám dělat. Jakmile jsem si variantu vybral, byla to už jen chvilka. Děti jsem tam měl dvě, hlídala je přítelkyně. Jenže drátovat ustřižené větve a krmit kapry je bavilo tak hodinu. Takže jsme jeli dřív.Přesto jsem i s tím druhým stromem v rámci možností spkojený a nakonec se mi i docela líbí. Moc jsem nestihl si prohlédnout ostatní práce, ale na webu Libčan je už všechno, fotky i hodnocení. byl jsem letos podruhé a určitě přijedu za rok zase. Snad jsem Greenhornům ostudu neudělal. Kamenáři měli taky soutěž ve tvorbě dai. Nerozumím tomu, ale vypadaly moc pěkně provedené. Docela by mě zajímalo co byste navrhli k tomu druhému srtomu - borovici vy.
jen houšť
Uživatelský avatar
Pavel Šimsa
 
Příspěvky: 822
Registrován: 16 bře 2009, 12:27
Bydliště: Slaný
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Martin Iša » 16 říj 2009, 12:38

Požádal jsem nejprve o povolení použít fotografii tvého stromu z jejich reportáže.Počkáme, uvidíme. :)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod petradelt » 16 říj 2009, 13:34

Pavle velká gratulace,
copak jsi si myslel když si koukal na tu borovici ?
Možná to ani není publikovatelný, ale pochlapil jsi se s ní nakonec dobře.
Ještě jednou :clap: :clap: :clap: :jedna: :clap: :clap: :clap:
Petr z New Bubu
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Pavel Šimsa » 16 říj 2009, 13:52

Jo Petře, odhadls to dobře. Nedá se to sem psát. A jak už jsem psal, jsem s ní nakonec sokojený. A děkuji.
jen houšť
Uživatelský avatar
Pavel Šimsa
 
Příspěvky: 822
Registrován: 16 bře 2009, 12:27
Bydliště: Slaný
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Jarek Servus » 16 říj 2009, 15:22

Podíval jsem se na fotky do Libčan a 1. kolo dobrý :jedna: :clap: :clap: , druhý kolo raději zapomenout. Strom vylosovaný ve stylu když se daří, tak se daří a naopak.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Robert Černý » 16 říj 2009, 20:13

Pavle, za prvé, velká gratulace :clap: mám radost určitě za všechny, že se díky tobě greenhorni nestratili a za druhé, ta borovice byla opravdu děsná.....
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Petr Syrový » 17 říj 2009, 21:58

Ve středu bych měl mít už snad fotky protože jsem měl s sebou na fotografování lidi.
Jak bylo vidět skončil jsem poslední a tedy mě předběhli i ti špunti před kterýma smekám protože jejich práce byla opravdu dobrá.
Jak jsme se bavili po skončení prvního kola tak mi bylo nejvíce vytýkáno nasazení levé větve což působilo jako prak.To zrovna pan Pišl nesnáší a ostatní porotci z jeho buňky se samozřejmě přidali.Nu což byla to moje první soutěž v Libčanech a stromek jsem si s radostí odvezl protože mě se líbil.Pohledovou stranu mám o trošku jinde než na stránkách Libčan.Jak jsem slíbil fotky co nejdříve dodám.
Uživatelský avatar
Petr Syrový
 
Příspěvky: 551
Registrován: 04 úno 2009, 21:33
Bydliště: Praha 6 Liboc 16100

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Martin Iša » 18 říj 2009, 08:24

Tak jsem se nakonec kladné odpovědi dočkal.Tak že první kolo Pavel a Petr.A finále Pavlova borovička. :) Můžete diskutovat ;)
Přílohy
010.jpg
Pavel výchozí material
010.jpg (56.18 KiB) Zobrazeno 2451 krát
013.jpg
Pavel výsledek
013.jpg (59.93 KiB) Zobrazeno 2458 krát
022.jpg
Petr výchozí material
022.jpg (62.34 KiB) Zobrazeno 2454 krát
025.jpg
Petrv výsledek
025.jpg (59.67 KiB) Zobrazeno 2453 krát
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Bonsai cup

Příspěvekod Martin Iša » 18 říj 2009, 08:27

Finále a Pavlova Borovička :P
Přílohy
108.jpg
Výchozí rostlina
108.jpg (64.46 KiB) Zobrazeno 2452 krát
109.jpg
Greenhornovo odboré oko
109.jpg (81.08 KiB) Zobrazeno 2459 krát
111.jpg
Pavlovo výsledek
111.jpg (55.83 KiB) Zobrazeno 2450 krát
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron