Re: Nová buňka ?

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarek Servus » 03 lis 2009, 10:05

Je to výborný nápad, Uvažujte o tom všichni. Napadl mi Petr Janíček, ten je z Jevíčka a má tam hotel a kvanta jamadori a velkých bonsaí. Dal bych ten nápad do sleziny, v případě zájmu ho kontaktoval.
P.S. Moravské království, dle kronik - např. fuldských análů REGNUM MORAVIAE - je u nás známo jako Velká Morava.(Slováci by nejraději slyšeli Velké Slovensko)
P.S.S. Jevíčko je Malá Haná, dřive okres Svitavy, pomezí Čech a Moravy.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Milena » 03 lis 2009, 13:16

Pěkně jste se do sebe pustili Čechy vs. Morava. Ještěže jsem Slezačka, Těšíňačka. Kdybych měla ale napsat něco "po našemu", tak by mi rozuměl jen p. Charwot :lol:
Ale z každého příspěvku je cítit nadlehčenost, pro pobavení, poučení, rozhodně nemusí zasahovat administrátor kvůli napadání. Jste - jsme fakt parta! Zatím dobrá a moc se greenhorni líbí.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Martin Iša » 03 lis 2009, 13:44

Samej dobrej nápad. :clap: Možná by nebylo špatný, spojit to s tou soutěží ve tvarování.Takovej srandamač.Čechy versus Morava a Slezko . :P Popřemýšlejte. ;) A ještě mě napadlo, poprosit kluky z Kai, že by nám mohli dělat porotu.
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Robert Černý » 03 lis 2009, 14:21

Milena píše:Pěkně jste se do sebe pustili Čechy vs. Morava. Ještěže jsem Slezačka, Těšíňačka. Kdybych měla ale napsat něco "po našemu", tak by mi rozuměl jen p. Charwot :lol:
Ale z každého příspěvku je cítit nadlehčenost, pro pobavení, poučení, rozhodně nemusí zasahovat administrátor kvůli napadání. Jste - jsme fakt parta! Zatím dobrá a moc se greenhorni líbí.


Jsme prostě báječní.... :lol: :lol: :lol:
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Roman Hlavinka » 03 lis 2009, 20:43

pro Jardu Servus:Já ož té hanáčtěně take moc nedám.Ož je to spiš taková čoháčtěna,jak mě řikává moja mama(pocházi z Loběnic)a ta váli.
Jinak s tim vinem tady na Hané ani moc ne,ale v sobotu sem vypálil slivovicu(čistá švestka),tak se už druhej den oddávám bohulibé činnosti degustátora.Chlapci a děvčata,na vaše zdraví a ať Vám rostou :jedna: :jedna: :jedna:
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Martin Iša » 03 lis 2009, 21:38

Takovej krásnej frontčaft s Moravákama, a já nepiju. :think: Ale asi už nezačnu, to by dopadlo.Takhle jsem vysmátej a ještě alkohol. :P :lol: :mrgreen:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarek Servus » 04 lis 2009, 10:13

Martine, ty pít nemůžeš a mě pít nechutná. Letos zase vypálím snad 25 litrů, prý ji mám vždy výbornou, žena to většinou rozdá po rodině, zbytek schovávám dceři na svatbu :lol: :lol: :lol: , ale co se švestkama, když už se urodí. Neprodávám, nepiju, co s ní? :think:
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarda Marek » 04 lis 2009, 11:32

Jarku, používat na lýtka na místo zaječího sádla prý to pak líp běhá :lol: :P :lol:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Milena » 04 lis 2009, 11:56

Jarda Marek píše:Jarku, používat na lýtka na místo zaječího sádla prý to pak líp běhá :lol: :P :lol:

Jardo, to je dobrý nápad, zvláště pro Jarka=lékárníka. Mohl by zavést nová léčiva: a) zaječí sádlo, b) slivovička..
Jen jestli mu to ZP proplatí :lol: Taky se dá slivovice zakopat (a třeba z ní vyroste bonsajka :lol: :lol: :lol: ) a pak zapomenou, kde že ten poklad je :cry: Ale vidíte správného Hanáka, šetrného, urodilo se atd. U nás se urodí švestky, jabka, hrušky máslovky, já vše popadané max. posbírám a šup s tím po kolečkách na kompost. A uklízím to popadné jen proto, že mi to hyzdí okolí mého bonsai-hájku. A letos jsem dokonce tu hrušeň nechala celou ořezat.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarek Servus » 05 lis 2009, 17:06

Mileno, vždyť je to proti přírodě a zákonům takhle neuctivě zacházet s plody našeho "národního stromu"!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků