Volný pokec

Re: Volný pokec

Příspěvekod Pepča » 20 úno 2012, 13:25

Ladislav Kotál píše:Martine, tady okolo mě taky všichni asi chrápou, světlá vyjímka je Robert Č, který občas zajde na pokec. PS:1)asi se jim nechce lézt z brdlohů, 2) nebo mě nechtějí vidět :lol: :lol: , tak si tady v doupěti plácám sám, bavím se s rádiem a užívám si :P :P Na jaře se zase všichni zblázní a nebudu stačit. Hlavně, že se kouří z hlavně

Láďo, rád bych se k Tobě zajel podívat. Ale nevím jak se dostat do Tvého nového bydliště. Tam asi vlak nejezdí a tak jsem doma a vymýšlím si, co dělat. Teď jsem se, jak říká žena, na stará kolena zbláznil a chodím do leteckomodelářského klubu a hraji si, lepím letadýlka.
Uživatelský avatar
Pepča
 
Příspěvky: 508
Registrován: 12 srp 2009, 13:25
Bydliště: Horažďovice
člen ČBA: ne

Re: Volný pokec

Příspěvekod Martin Iša » 20 úno 2012, 13:50

ruda.p píše:a co těch zminovaných 500m bránil ses zuby nechty Martine :D :D :D
ale stím už prosím konec! omluva že jsem to otevřel příště budu konkrétní na osobu

je tu vlákno pro polabský či nějaký ten střed? abychom byli konkrétní a líp se to hledalo?
pokud né tak prosím Martina uděláš ho ? nejsem v tom běhavej tak at toho tu není hafo moc dík

V pohodě, jen si nějak nemůžu zvyknout :P no, asi si ani radši zvykat nebudu ;) Tak polabský vlákno jooo? :shock: Doteď chlapci spí(už pár let), tak založíme svý nee?a když jsme u těch "nakýblovanejch", co takhle něco originální ho: ;) Jsem pro název:"The kybl greenhorns" :mrgreen: Jako že by jsme my naplaveniny to měli v suchu, a pražáci by nám nosilili cajk a to kafe :mrgreen: Sranda samozřejmě, ale ten název se mi zamlouvá.Co ostatní hmm? ;) Tak už se hlaste, jdu nám založit to vlákno :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Volný pokec

Příspěvekod ruda.p » 20 úno 2012, 13:57

jo dobrý ona možná první bonsai vyrůstala v kýblu myslím tedy tady v čechách hahahaha
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Volný pokec

Příspěvekod mirec » 14 bře 2012, 23:01

aj vy mate ten problem?:D so mnou už nikto vobec nechce chodiť do lesa lebo sa tam vždy pozeram po každom strome a som schopny tam byť dlho a dlho :D
mirec
 
Příspěvky: 346
Registrován: 01 bře 2010, 16:50

Re: Volný pokec

Příspěvekod Míra Z » 15 bře 2012, 01:27

Martine,tady nikdo nespí ;)
Martin Iša píše:a pražáci by nám nosilili cajk a to kafe

a kdo bude dělat ty řízky!? Už jsi doma? Jdem něco kopnout?Zítra (dnes)jdu na hlohy....Když to stihneš,tak volej-jsou tam i lípy :jedna:
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Volný pokec

Příspěvekod ruda.p » 16 bře 2012, 14:53

tak jsem se dívali na jiná fora o bonsaích a musím říct, že tady i v tom chaosu je řád. Velký dík všem co to tu obhospodařují :jedna: :clap:
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Volný pokec

Příspěvekod ruda.p » 16 bře 2012, 16:35

Kluci u mě taky už pohoda pátek předemnou a víkend bude boží ;) já už doma a zas koukám jak roste a dokonce dozrává,

že neuhodnete co :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Přílohy
IMG_1087_PP.jpg
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Volný pokec

Příspěvekod Míra Z » 16 bře 2012, 21:34

Rudo!Ty budeš ten svačinář :jedna:
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Volný pokec

Příspěvekod Robert Černý » 29 dub 2012, 13:33

Rád bych se greenhorni zeptal, zda-li vám vše přežilo zimu :?: Mě asi odešel jeden malý buk, zatím jediný nezvětšuje pupeny - malý strom, malá miska - tak to zřejmě pořádně promrzlo. Je pravda, že nebyl nic moc, ale byl nostalgický - první yamadori.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Volný pokec

Příspěvekod Roman Hlavinka » 29 dub 2012, 13:46

:think: tak u mě to odnesly skalníky,asi tak jako u většiny a loni tvarovanej pětikmen cypřiše---totálka :evil:
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron