Krádež Borovice Venci Stropka

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Laco Sonoga » 28 dub 2014, 08:52

Venco, je mi to ľuto a dúfam, že že to nejak vydržíš a stromy sa nájdu.....myslím, že tu by pomohol iba "americký farmársky zákon", ale sme o niekoľko tisíc km na východ.....bohužiaľ....vydrž, ono sa to tomu vy.......... všetko vráti i s úrokom...... :evil:
Uživatelský avatar
Laco Sonoga
 
Příspěvky: 95
Registrován: 23 bře 2011, 12:39
Bydliště: Praha 8

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod 001čolek » 28 dub 2014, 09:23

Nemá smysl psát něco,co tu už většina kamarádů zmínila. Sekat pracky ..............

Venco , drž se.
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Pepča » 28 dub 2014, 10:41

Venco, znám tento pocit beznaděje na vlastní kůži. I když se u mne nejednalo o špičkové stromy, v první chvíli jsem byl rozhodnut " končím ". Ale protože to má člověk rád a baví se tím jede dál. V loňském roce jsem měl nezvanou návštěvu na zahradě třikrát. Ani tomu dobrákovi nevadilo, že jsem měl před zahrádkou auto a v chatě jsme spali. Jinak se jedná o celkem každoroční problém na který policie reagovala slovy , jednoho příslušníka : Když vy to tam máte vidět.
Naposledy upravil Pepča dne 28 dub 2014, 22:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Pepča
 
Příspěvky: 508
Registrován: 12 srp 2009, 13:25
Bydliště: Horažďovice
člen ČBA: ne

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Pavel Š. » 28 dub 2014, 11:07

Tak to je hnus. Jdu z těch hajzlů blejt. :evil: Naivně jsem se domníval, že mediální "profláklost" stromů je činí pro zloděje nezajímavými, ale koukám, že ty svině zlodějský se opravdu nezastaví před ničím. Venco, drž se a přeju ať se najdou, naděje umírá poslední.
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Peter Petrik » 28 dub 2014, 12:06

hajzel jeden :evil: zastreliť ho!!! alebo lepšie postreliť a nechať vykrvácať!!! :evil: :evil: :evil: :evil: nechápen chovanie takých debilov :!: Venco je mi to ľúto
Kus tvrdej práce a za hrsť trpezlivosti je recept na úspech.
Uživatelský avatar
Peter Petrik
 
Příspěvky: 996
Registrován: 03 čer 2009, 15:55
Bydliště: Veľký Folkmár (Slovensko)

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Mildaprichy » 28 dub 2014, 16:05

Poprosil bych ty členy, kteří jsou zaregistrováni i na IBC, aby to tam taky někdo profláknul. Možná by nebylo ke škodě, aby o tom vědělo, co nejvíc bonsajistů. A to i v zahraničí. :?:
Uživatelský avatar
Mildaprichy
 
Příspěvky: 239
Registrován: 01 čer 2009, 18:49
Bydliště: Boskovice

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod kuncarladislav » 28 dub 2014, 21:28

Je mi to líto Venco.Kam to tu spěje?Ani za komunistů nebyl v tomto státě takovej bordel.To je ta posraná demokracie.Všichni si myslí,že si můžou dělat co se jim zlíbí.Vedle v dědině dělal jeden taky bonsaje a jednoho rána měl police prázdný.Až na pár doplňkovek vše pryč.Už neměl sílu pokračovat.
Mě ročně projde kolem kytek cca. 15 000 lidí a tak budu muset nějakej alarm taky pořešit.
Držím palce ať se najdou.
kuncarladislav
 
Příspěvky: 338
Registrován: 19 čer 2009, 15:05

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Jarek Servus » 28 dub 2014, 21:39

[quote="Pepča"]Venco, znám tento pocit beznaděje na vlastní kůži. I když se u mne nejednalo o špičkové stromy, v první chvíli jsem byl rozhodnut " končím ". Ale protože to má člověk rád a baví se tím jede dál. V loňském roce jsem měl nezvanou návštěvu na zahradě třikrát. Ani tomu dobrákovi nevadilo, že jsem měl před zahrádkou a v chatě jsme spali. Jinak se jedná o celkem každoroční problém na který policie reagovala slovy , jednoho příslušníka : Když vy to tam máte vidět.[/quote?!
Tohle je odpověď "napotlamě"!! K čemu potom vlastně jsou?! To není demokracie, je to zparchantělý systém. Za první republiky byla demokracie a četníci vyšetřovali i krádež slepic. Závidím Japoncům, že můžou tohle mít jen tak na zídce necelé dva metry nad zemí na klidné předměstské ulici.
Přílohy
1234.JPG
1234.JPG (144.4 KiB) Zobrazeno 2394 krát
1235.JPG
1235.JPG (127.52 KiB) Zobrazeno 2399 krát
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Josef Soukal » 29 dub 2014, 09:15

Tak tohle je opravdu k blití :!: :!: Ani nevím, co napsat... v takové chvíli útěcha neexistuje...
Josef Soukal
 
Příspěvky: 100
Registrován: 04 úno 2009, 15:40

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Vladimír Vinický » 29 dub 2014, 09:49

Venco, cítím s tebou. Věřím, že se těm gaunerům nepoddáš, nezahořkneš a na just si "uděláš" ještě lepší stromy. Já tě věřím!
..........................................................
"Pod vedením přírody nemůžeme chybit."
Uživatelský avatar
Vladimír Vinický
 
Příspěvky: 369
Registrován: 04 úno 2009, 12:09
Bydliště: Šumava
člen ČBA: ano

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron