Omluva

Omluva

Příspěvekod Josef Malimánek » 30 pro 2011, 00:11

Zdravím. Přes dva měsíce jsem tu nebyl, a teď jsem zjistil, že mi v té době k narozkám přálo pár lidí. Moc se jim omlouvám, že jsem vlastně ani nepoděkoval za přáníčka a činím tak až teď. :oops: Měl jsem nějaké zdravotní problémy a jak už to bývá, problémy nechodí jednotlivě. S příchodem zimy (po odkladech) byla nutná výměna topení a když už konečně přišlo na věc, zjistilo se, že kotel neprojde po schodech do sklepa. Tak se v obýváku musela udělat díra do podlahy a kotel spustit na háku. Teď už je díra zabetonovaná a kotel topí. Naštěstí zima si letos dává na čas a tak jsem stihnul i zazimování.
Tohle celé zdělení asi není úplně k tématům fóra, ale na druhou stranu prý nejvíc potěší číst o malérech druhého. :lol:
Přílohy
IMG_1087a.JPG
Tak vzhůru dolů!
IMG_1087a.JPG (129.72 KiB) Zobrazeno 1285 krát
IMG_1090a.JPG
Už je skoro dole!
IMG_1090a.JPG (116.51 KiB) Zobrazeno 1285 krát
Zdraví Josef
Uživatelský avatar
Josef Malimánek
 
Příspěvky: 51
Registrován: 19 úno 2009, 01:25
Bydliště: 39161 Opařany

Re: Omluva

Příspěvekod Milena » 03 led 2012, 15:33

Josefe, to není o potěšení, u mne máš obdiv a) že někoho napadlo takové řešení, b) že se povedlo.
Já bojuju s úpravami a opravami baráku, tak vím své. Manžel si kdysi navymýšlel stropní okna 2x1 m- sám svařoval rámy z jeklů -, pak terasu nad zádveřím. Teď všude teče, terasa má špatný sklon, železa netěsní, potí se, na dřevěné schody pod nimi silně kape. A taky jsem musela nechat dělat nové vstupní schody a dveře jinak - právě proto, že přes vstup jaksi cik-cak na 1,3m nešlo nic vnést ani vynést. To jen aby sis nemyslel, že jinde maléry zahálejí. Jo a jen buď rád, že nemáte podlahové topení, jako my, nevím nevím, jak bys přes to boural díru...
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Omluva

Příspěvekod Jarek Servus » 03 led 2012, 17:35

Mileno, mohu potvrdit, že zvládáš ty opravy perfektně, vzhledem k tomu že jsi na všechno to shánění řemeslníků a vyřizování prakticky sama, máš můj obdiv.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Omluva

Příspěvekod Josef Malimánek » 04 led 2012, 00:45

Mileno, dík. Taková slova potěší, povzbudí. Tu díru do podlahy jsem musel vymyslet sám. Topenáři by si netroufli. Dokonce si dlouho mysleli, že si dělám srandu. Pak jsem musel spočítat kozu, sehnat vrátek, aby se vešel a měl dostatečný zdvih i nosnost. (Kotel má 500 kg!) Bylo to na milimetry. Pak už pracovali odborníci.
Ale nemysli si, už "pucuju" druhý barák a taky jsem toho za život už dost "zazdil"a radši se k tomu nehlásil. :oops:
Zdraví Josef
Uživatelský avatar
Josef Malimánek
 
Příspěvky: 51
Registrován: 19 úno 2009, 01:25
Bydliště: 39161 Opařany


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků