KUK!

Re: KUK!

Příspěvekod petradelt » 18 lis 2011, 12:19

Středočeská buňka by samozřejmě byla taky dobrá, každý ví že na srazu se člověk dozví a naučí nejvíce.
Jen je to z Bubákova (rozuměj Nové Strašecí) do Neratovic trochu z ruky. Po pravdě ale do Merklína je to dál
a také tam jezdíme. My už takovou podbuňku středočeskou-západ vlastně máme, a navštěvujeme se hojně,
jen nesmíme zapomínat na Daniuse. :oops: Pokud chlapci vymyslíte nějaký zakládací sraz, určitě se zůčastním.
Optimální by byla v tomto případě Praha, třeba by kamarád Jirka "Dobruda" věděl o nějakém zázemí, kde se setkat. :think:
Čauky
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: KUK!

Příspěvekod Míra Z » 19 lis 2011, 12:24

Martin Iša píše:Já vás k tomu dokopu, to si piš.

Konečně slovo chlapa! ;)
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: KUK!

Příspěvekod Danego78 » 19 lis 2011, 12:26

To by bylo super :jedna:
Hellebrand Daniel
mcbeywaley@seznam.cz
mob: 608 780 303
Uživatelský avatar
Danego78
 
Příspěvky: 193
Registrován: 25 lis 2009, 20:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: KUK!

Příspěvekod Dobruda » 19 lis 2011, 22:00

No to jsem čekal, koho to napadne.. :lol: ... Praha je ve středu.... pražáku, včil mudruj a hledej....... :think: :think: .
Ale chlapi zkusím se pozeptat po okolí zda není něco volného v okolí, kde by to šlo i třeba nějak pravidelněji. Dejte mi chvilku tak týden - čtrnáct dní a já se ozvu co jsem zjistil.
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Jirka DOBRUSKÝ
dobrusky.jiri@seznam.cz
skype: dobruda1965
mobil: 606 70 60 65
Uživatelský avatar
Dobruda
 
Příspěvky: 368
Registrován: 19 úno 2011, 11:02
Bydliště: Praha 5 - Slivenec

Re: KUK!

Příspěvekod Petr Krásný » 20 lis 2011, 19:43

Ahoj Martine. protože jsem tě omylem vítal někdy v září, tak jsem se do toho moc nehrnul, ale nedá mi to. Jsem rád že jsi zpět. Petr K.
Jinak není mi zcela jasné, proč také neděláme nějakou zimní výstavu, zejména listnáčů. Musím se nad tím zamyslet, něco už mi vrtá v hlavě.
Petr Krásný
 
Příspěvky: 264
Registrován: 26 pro 2009, 15:08
člen ČBA: ano

Re: KUK!

Příspěvekod Dobruda » 14 pro 2011, 16:26

Takže přátelé, rodáci a cvoci s milým podobným postižením...... :D
Ahoj,
právě jsem se vrátil z obecního úřadu městské části Praha - Slivenec, kde jsem jednal ohledně možného zimního zázemí pro středočeskou buňku.
Jde o místnost cca 50m2, s dřezem, rychlovarnou konvicí, vedle na chodbě WC, elektřina, voda, topení, 3ks stolů, 12ks židlí. podlaha lino.
Tři okna s mřížema vlevo od vchodu: http://www.praha-slivenec.cz/new/obrazk ... 000460.jpg
Mám přislíbeno že by nám ji pronajali za 70Kč/hodinu, dvě soboty v měsíci a mohli bychom nastoupit klidně již v prvním týdnu v lednu. Předběžně jsem
domlouval tak do dubna včetně, Není problém i dojednat možnost malé výstavy...... atd. Je to s výhledem do dalších let.
Místnost se jmenuje Švestka (není to daleko od našich zájmů :lol:) a v týdnu jsou tam senioři, masáže atd. Víkendy jsou volné.
Tady jen pro představu jak místnost vypadá http://www.praha-slivenec.cz/new/fotoga ... -09-01.htm. Nejsou tam děti, maminky a hračky.... ;)
Pokud se rozhodneme přistoupit na podmínky, tak se dohodnu sepíšu smlouvu a dvě soboty v měsíci jsou naše.
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Jirka DOBRUSKÝ
dobrusky.jiri@seznam.cz
skype: dobruda1965
mobil: 606 70 60 65
Uživatelský avatar
Dobruda
 
Příspěvky: 368
Registrován: 19 úno 2011, 11:02
Bydliště: Praha 5 - Slivenec

Re: KUK!

Příspěvekod petradelt » 14 pro 2011, 20:38

Dobrá zpráva, že jsi nás ale napínal. :clap:
Myslím si že poloha je dobrá, určitě dodáš i mapu :D , místnost nadstandartní, cena při nějaké rozumné účasti
taky akceptovatelná, můj názor je že by stačilo 1x do měsíce. Hodně lidí má stromky teď zazimované natolik že se k nim nedostanou, a v létě budou určitě nějaké srazy na zahradách. Asi by bylo dobré určit např. každou třetí sobotu v měsíci,
aby každý zájemce si mohl dopředu zařídit volno. Od práce i od velbloudů. ;)
To je jen můj názor, počkáme si na další, každopádně jelikož jsem od "A", tak se hlásím jako první :)
Tak další návrhy...... :think:
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: KUK!

Příspěvekod Dobruda » 14 pro 2011, 21:54

:naughty: :naughty: nenapínal, musel jsem čekat na stanovisko výboru :?:, a teď mi dali vědět :!: .

MAPA:
http://www.mapy.cz/#q=slivenec%20%C3%BA ... 469147_0_1
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Jirka DOBRUSKÝ
dobrusky.jiri@seznam.cz
skype: dobruda1965
mobil: 606 70 60 65
Uživatelský avatar
Dobruda
 
Příspěvky: 368
Registrován: 19 úno 2011, 11:02
Bydliště: Praha 5 - Slivenec

Re: KUK!

Příspěvekod Danego78 » 15 pro 2011, 12:40

Místo dobry,pro středočechy :jedna:
Myslim,že každá třetí sobota by byla dobrá(aspon pro začátek),ale třeba jsou tu tací,kteří by chtěli každou sobotu :)
Každopádně,já se hlásím taktéž....
Hellebrand Daniel
mcbeywaley@seznam.cz
mob: 608 780 303
Uživatelský avatar
Danego78
 
Příspěvky: 193
Registrován: 25 lis 2009, 20:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: KUK!

Příspěvekod Jiří Svačina » 18 pro 2011, 11:07

Když to tu procházím, - jak většinou víte působím 20 km na západ od Brna, vzhledem ke vzdálenostem, i tomu, že po zdravotních problémech z léta jsem nucen hodně omezit cestování ... tak mám dotaz - nabídku pro lidi v okolí - dosahu ... jestli by nebyl zájem o podobné občasné menší akce i tady u nás... Základní zázemí /vlastní - bez nájmu/ je tu již k dispozici ...
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron