Důležité upozornění !

Důležité upozornění !

Příspěvekod Martin Iša » 06 led 2011, 18:35

Vážení Grenhorni.Nově příchozí i všichni ostatní.Žádáme vás tímto, aby jste věnovali větší pozornost při zakládání nového vlákna.Zbytečně se tu některé témata opakují a při tom stačí použít funkci vyhledávače v pravo nahoře.Tuto větu jsme umístili i nahoře, aby byla na očích, páč tady to časem zapadne.Nastává doba, kdy je třeba to projít od začátku do konce, sloučit a pročistit některá vlákna(např drátování jsem napočítal 6X!!!)Je to logické, páč forum se vyvíjelo a vyvíjí za pochodu.Samozřejmě jsme některé věci neuhlídali, ale budiž nám odpuštěno, jsme Greenhorni stále se učící. :jedna: Tak že vás prosíme o shovívavost při případném nedorozumění.Páč to vezmu z gruntu a budu samozřejmě slučovat i mazat.Případné dotazy Proč, jak, kdy, kde....a pod. směrujte na některého z administrátorů.Nebo rovnou mě, já mám čas a jsem splachovací. :mrgreen: Vaše Administrace. :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Důležité upozornění !

Příspěvekod Martin Iša » 06 led 2011, 18:49

A aby jste byli v obraze, postupně vás budu informovat na čem se "pracuje".Začínáme jedním z nejdůležitějších témat a to:Co?Jak?Kdy?Proč? a bude následovat:Jak to dělám já.Pokusíme se to udělat tak, aby to alespoň trochu navazovalo na sebe.Nejdříve se sloučí shodné, a pak se to citlivě promázne. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron