Bonsai obchody

Bonsai obchody

Příspěvekod Evža » 12 dub 2010, 17:20

Nevím kam s tím tak snad tu tím nenadělám škodu.. :? Prosím o pomoc, jelikož bydlím v Brně, tak se chci zeptat jestli je tu někde, popřípadě v okolí nějaký "bonsajový" obchod, tudíž nemyslím OBI, Hornbach a pod. pokud vím tak nejbližší je Isabelia, ale zase tak blízko taky není, tak se chci ujistit, zda není něco blíž.
Za všechny typy budu vděčný.
Evža
 
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2010, 17:33
Bydliště: Zbraslav

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Jarda Marek » 12 dub 2010, 18:17

Vítám Tě na fóru a mrkni na tyto odkazy :jedna:
www.bonsai-studio.ji.cz
http://www.bonsai.cz/

Domluvit schůzku a jeto :jedna:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Evža » 13 dub 2010, 10:40

Děkuji za náměty, ta Jihlava vypadá zajímavě.
Evža
 
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2010, 17:33
Bydliště: Zbraslav

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Pavel Š. » 13 dub 2010, 11:11

Nechci být špatným prorokem, ale myslím, že to jihlavské studio už není funkční. Bylo to tuším v časopise BaJZ v článku o skupině "Tlustá báze" jejímž členem pan Bučil je. :think: Zkusím ještě dohledat, jestli se nepletu.
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Milan Karpíšek » 13 dub 2010, 15:32

V Brně je můj kamarád Petr Hron předseda brněnského bonsai klubu, rád ti určitě se vším poradí a něco na prodej asi má taky. http://www.bonsai-brno.cz/ zde na něj najdeš kontakt
Uživatelský avatar
Milan Karpíšek
 
Příspěvky: 700
Registrován: 04 úno 2009, 15:12
Bydliště: Ústí nad Orlicí, tel: 774985323
člen ČBA: ano

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Jiří Svačina » 13 dub 2010, 23:25

Nevím co hledáš a potřebuješ, ale do Zbraslavi u Brna je to od nás 7 km a když jedeš z Brna , tak jedeš 500m vedle nás, /případnou návštěvu je vhodné telefonicky domluvit/... Rovněž k Petrovi do Žebětína je to jen kousek...
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Evža » 14 dub 2010, 17:37

Moc děkuju za typy, ale vyoslil jsem to tak, že jsem si to obědnal na netu. Ale určitě by mě zajímala ta možnost se setkat s panem Hronem, tak asi zkusim kontakty(časem) na bonsai-brno. Jo a Zastavka zni taky fajn, tak doufam, že by jsem se tam mohl zastavit, bohužel po dnešním nákupu asi za delší dobu. :blednu:
Evža
 
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2010, 17:33
Bydliště: Zbraslav

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Evža » 20 dub 2010, 10:30

Tak včera to došlo :) obědnal jsem si akadamu, konkavni kleště, čelní kleště, pastu na rany a 2 bonsai misky z isabelie a jsem moc zpokojeny z mych prvních kleští.... No abych se přiznal tak jsem si obědnal ty nejlevnější za 250,- a musím říci, že jsem se obaval o kvalitu zpracování, nicméně zkusil jsem to a to co došlo je opravdu super :jedna: jednak ostří lícuje a ostrost je vynikající, ještě včera jsem jel kolem lesa, tak jsem si tam utrhl kus větve a čistota řezu je dokonalá. Takže jen chci říct, jestli někdo o nich přemýšlel a řikal jsi jako já, že nebudou stát za nic, opak je pravdou.
Evža
 
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2010, 17:33
Bydliště: Zbraslav

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod Robert Černý » 20 dub 2010, 14:18

Nechci ti kazit náladu, ale kvalita zpracování není kvalita materiálu :naughty: Ale na druhou stranu jestli jsi s nima spokojenej...... Já mám konkávky za 1200,- použávám je z 80% vseho vercajku a moc spokojenej nejsem. Po dvou letech používání ostří už moc nelícuje jako na začátku a tuhle koukám ejhle máme na ostří zub.....
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Bonsai obchody

Příspěvekod tomikzlesa » 20 dub 2010, 15:30

to já mám taky konkávky za 300,- a už mi slouží asi 4 roky, když mi nesedí čepele tak jim ukážu svěrák popř. brusku :D
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron