Nacho Marin

Zajímavé odkazy

Nacho Marin

Příspěvekod Petr Syrový » 03 srp 2009, 09:54

Nacho Marin je můj vzor.Dotáhl jsem to tak daleko že si dopisujeme díky internetu.Pracuje a učí převážně ve Venezuele tak proto jsem rád i jen za dopisování, které probíhá v angličtině, a to nám ani jednomu jak na potvoru vůbec nejde :oops: No hlavně že to vždycky nějak spatláme.Ale proč o tom píšu .Připojím sem odkaz na jeho budované a ještě zcela nedokončené stránky -jsou ve výsstavbě.
Osobně jsem ještě neviděl zajímavější a jistě ne kvalitou lepší a tak se s vámi chci rozdělit.Na stránkách si zatím ani angličtináři moc nepočtou protože jsou zde jen kousky přeložené.A to hlavně životopis Nacha a povídání o knize se jménem 100 Bonsaí.Tu si tady ještě dlouho nekoupíme a kdo ví jestli.Představena byla na World Bonsai Convention Puerto Rico 2009 odkud si Nacho odvezl hned několik medailí .
Rád bych vám zprostředkoval náhled i na tuto akci a Nacho slíbil že mohu použít jeho fotky a jeho kamarádů i zde. Tak se máte alespoň na co těšit.Tvarování stromů ve družstvech,tvarování drátů do tvaru stromu, mladé talenty a perokresbu.Nějaká fota z dema nebudou chybět.
K těm jeho stránkám.Jsou ve španělštině ale jsou dosti přehledné Galerie fotek ač stromů samotných ty jsou 3 a prochází se jimi překliknutím do další fotografie při ponechání kurzoru se strom vyrýsuje.
Galerie mrtvého dřeva -detaily rostlin při držení kurzoru se mění a zase pohybem vlevo v pravo přejdete na další rostlinu.
360je virtuální prohlídka stromů.
Nejvíc mě ohromilo tzv BaA -fotogrfie stromů před a po jeho dlouholeté práci .Mezi stromy přecházíte obdobně jak jsem již napsal nahoře a obrázek se vám prolíná .Tedy mezi začátkem tvarování a nynější vzhled.
Doufám že jsem vás navnadil a tady teda je:
http://www.nachomarin.com/

Pro ty s pomalejším počítačem ještě vzkaz: buďte trpělivý stojí to za to !
Pro porovnání velikostí fotka Nacha .
Přílohy
Bougaivillea +Nacho.jpg
Bougaivillea +Nacho.jpg (55.5 KiB) Zobrazeno 918 krát
Uživatelský avatar
Petr Syrový
 
Příspěvky: 551
Registrován: 04 úno 2009, 21:33
Bydliště: Praha 6 Liboc 16100

Re: Nacho Marin

Příspěvekod Martin Iša » 03 srp 2009, 12:37

Moc pěkný, jen jsi to asi měl dát do odkazů. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Nacho Marin

Příspěvekod Petr Syrový » 03 srp 2009, 15:40

No to je pravda!Prosím Tě Jardo přesuneš to?
Díky
Uživatelský avatar
Petr Syrový
 
Příspěvky: 551
Registrován: 04 úno 2009, 21:33
Bydliště: Praha 6 Liboc 16100


Zpět na Odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron