kiryu

Rady a zkušenosti pro všechny

kiryu

Příspěvekod Horník » 03 srp 2011, 19:34

Ahoj nevíte někdo jak se pozná kvalitní balení kiryu na netu je spousta balení jak se ale pozná kvalitní.A nemáte stímto substrátem nějaké zkušenosti jak ho třeba namýchat s jinými substráty. :think:
Horník
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 črc 2011, 12:30
Bydliště: Brníčko u Uničova

Re: kiryu

Příspěvekod Ladislav Kotál » 03 srp 2011, 21:15

Kiriu kvalitní je za 4-5 stovek a je podle mě úplně zbytečné a drahé,jsou lepší a levnější věci, ve kterých stromy rostou úplně stejně, ne-li líp :jedna: A hlavně kiryu je mírně kyselé, takže je vhodné jen pro některé stromy
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: kiryu

Příspěvekod Horník » 03 srp 2011, 21:38

A kde se dají koupit mám možnost jen přes net kvalitní akadamu jsem našel jen v jednom obchodu.Kiryu jsem chtěl smíchat s akadamou a terramolem.Mám jen 4 stromky takže toho moc nepotřebuji.Stačí my od každého tak 4 litry .
Horník
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 črc 2011, 12:30
Bydliště: Brníčko u Uničova

Re: kiryu

Příspěvekod Roman Hlavinka » 03 srp 2011, 21:52

podle mě,je zbytečné přimíchávat takto drahý a celkem zbytečný produkt do akadamy.Pokud jsi sehnal tu kvalitní,jak píše Láďa,zasaď jen do ní,do čisté.Láďa o její kvalitě tady už napsal dost.Pokud máš aji Teramol,potom zasaď i do něj samotného.Je to již přímo namíchaný substrát,o kterém se dočteš na Lukášových stránkách.
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne


Zpět na Co ? Jak ? Kdy ? Proč ?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků