KLH Speciál ?

Rady a zkušenosti pro všechny

Re: KLH Speciál ?

Příspěvekod Ladislav Kotál » 01 lis 2010, 18:21

Ondro, já ty hnojiva nezatracuji, jen všechno co je speciál na zaměřeno jen na část (stopové prvky,složení......) . Je to debata na týden. Každý si musí najít to své, které mu v daných podmínkách vyhovuje. Ono hlavně to, co hodně roste je dáno velkým podílem dusíku na úkor ostatních prvků.Já venkovní věci hnojím přírodními hnojivy, občas nějakou tu chemii,Kristalon, cererit. Pokojovky v létě zase přírodními hnojivy a v zimě kristalon start. A jsem spokojen. Milan Vohnout hnojí jinak a je taky spokojen.
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: KLH Speciál ?

Příspěvekod Ondra Šrámek » 01 lis 2010, 21:06

KLH je Láďo údajně speciál na bonsaje,sukulenty,citrusy a podobně.Taťka mi ale jako dlouholetý citrusář říkal,že by třeba na ovocné stromy nikdy nic takového nepoužil.Mám doma aj nějaké citrony a hnojil jsem dřív i to,ale radši jsem přestal,hlavně teď, když má plody,prý se ta chemie může do nich dostat.Jinak jsem rozhodnutý příště pro Krystalon spolu s takovýma těma bobkama z kravinců, které se mi zalíbily(ne že by vzhledově :D ) u Sirotných.Na ovocné jenom přírodní hnojiva.
světlu vstříc
Uživatelský avatar
Ondra Šrámek
 
Příspěvky: 86
Registrován: 25 bře 2010, 18:34
Bydliště: kousek od Vsetína

Předchozí

Zpět na Co ? Jak ? Kdy ? Proč ?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků