To nejlepší nakonec - Uherské Hradiště

Vzpomínky, fota atd.

Re: To nejlepší nakonec - Uherské Hradiště

Příspěvekod Milan Vohnout » 21 říj 2009, 18:30

Ještě jsem nereagoval na tuhle výstavu a podle fotek musela být super. Martine díky za příjemné přiblížení této pěkné události. :clap:
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: To nejlepší nakonec - Uherské Hradiště

Příspěvekod Jiří Svačina » 21 říj 2009, 22:35

Pro ty co je to třeba zajímá , tak ty zmíněné podkrovní prostory byly pro montáž výstavy uvolněny až v podvečer, po jakési akci, takže instalace probíhala dlouho do noci... Co se týče materiálu který je na tomto místě k vidění, tj. v BC Isabelia UH, ať už rostliny, nebo keramika, a i další sbírkové či prodejní předměty, i když se to jak je vidět sem tam někomu pro nějakou drobnost nelíbí , tato firemní akce si zcela jistě svůj již tradiční název plně zaslouží.
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

Re: To nejlepší nakonec - Uherské Hradiště

Příspěvekod Lukáš Sirotný » 21 říj 2009, 22:50

Velmi povedená akce, pro mě osobně příjemně a oddychově strávený víkend ve společnosti dobrých přátel. Dalo by se samozřejmě například polemizovat o poměru vystavovaných importovaných/domácích (evropských) rostlin (trochu mě možná mrzelo, že se na výstavě neobjevilo více právě tuzemských druhů), ale to už je jen nepříliš konstruktivní rýpaní se v maličkostech, proto souhlasím s panem Svačinou.
Hodil jsem na naše stránky taky pár fotek - http://www.bonsairoznov.cz/clanky/nezar ... konec-2009 - mezi sesumírovanými odkazy na reportáže z akce, prosím, nepřehlédněte odkaz na blog Toni Pujola (jeden ze španělských hostů), jeho práce hlavně na olivách jsou velmi zajímavé.
Uživatelský avatar
Lukáš Sirotný
 
Příspěvky: 1044
Registrován: 09 úno 2009, 10:15
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
člen ČBA: ano

Re: To nejlepší nakonec - Uherské Hradiště

Příspěvekod Jan Kalivoda » 26 lis 2009, 21:45

Jaksi mi toto uteklo, ale byl jsem na této paradní akci přítomen s Martinem a bylo dohodnuto v sobotu s majitelem neskutečně parádních kytek, panem Valuchem, že to pověsíme na stránky a nebylo to shledáno s negací, takže jsem to bral jako za povolené.
Zdraví Jan K.
Uživatelský avatar
Jan Kalivoda
 
Příspěvky: 309
Registrován: 01 bře 2009, 15:30
Bydliště: Želatovice 125, okr. Přerov
člen ČBA: ne

Předchozí

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků