Merklín 2014

Vzpomínky, fota atd.

Re: Merklín 2014

Příspěvekod Jan Adámek » 30 kvě 2014, 10:10

No, krásná akce. Trochu si rvu vlas, že jsem se rozhodl se podívat do Botanické zahrady v Tróji. Tam byla také výstava bonsají s doprovodnými akcemi a prodejem. Ale podle fotek to v Merklíně bylo 3x lepší... Dík Vaškovi za krásnou fotoreportáž.
Jan Adámek
 
Příspěvky: 437
Registrován: 10 zář 2009, 10:01

Re: Merklín 2014

Příspěvekod Jarda Marek » 31 kvě 2014, 06:54

Honzo nervi si vlas a za rok dojeď.....
Nebudu tu psát o atmosféře ani jak jsou Merklínští výborní a skvělí to je prostě fakt ...
jen chci podotknout že atmosféru jaká je v Merklíně jsem nikde jinde neviděl....
Honzo mi tak napadá dojeď už na podzim na setkání :-)
Karle děkuji....
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Merklín 2014

Příspěvekod pájaombre » 31 kvě 2014, 20:10

Toš sem sa nescel nějak účastnit debaty :think: ale mosím.Nádherná,skvěle připravená akce :jedna: Díky Vencovi S.a celé jeho rodině jsme s manželkou strávily krásné dny,Merklín mi učaroval a pokud to bude jen trochu možné,rádi se budeme i přes tu vzdálenost rádi vracet.
Ještě jednou Merklínu :clap: :clap: :clap:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Merklín 2014

Příspěvekod Jarda Marek » 07 čer 2014, 18:20

Milena píše:Úžasná akce - jako spoluorganizátorka výstav v našem regionu vidím tu hromadu práce kolem a kolem... Klobouk dolů a :jedna:
Fotky jsou vypovídající, jen prosím o potvrzení - vyvrácení : na 10.fotce (od Vahady) - tedy úplně vpravo v 1. řadě je na popisce psáno "buk lesní" a mně se to nezdá. Znám buky střihanolisté zelené, ale s tak úzkými listy, co to je přesněji?? Díky.

Milenko na žádost Karla Vošahlíka píšu pro vysvětlenou...
Je to rostlina Vlaďky Komůrkové podotýkám od semínka :o ... Fagus Sylvastika kultivar laciniata
takže Buk lesní.... :D
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron