BONSAI môj priateľ

Vzpomínky, fota atd.

BONSAI môj priateľ

Příspěvekod Rudolf Fraštia » 26 lis 2012, 15:49

Predpokladám, že budete mať záujem pozrieť si spracované fotoreportáže z našich výstav v Martine a štyroch ročníkov BONSAI KEMPU V Trusalovej...stačí klik na http://www.bonsai-mt.sk ... teším sa na Vašu návštevu, ale viac aj na prípadnú osobnú účasť na jednej či druhej akcii v budúcnosti...
P7065206.jpg

Príjemné dni.
Zdraví Rudo
Zdraví vás Rudo
Uživatelský avatar
Rudolf Fraštia
 
Příspěvky: 86
Registrován: 06 říj 2009, 08:31
Bydliště: SK, Martin

Re: BONSAI môj priateľ

Příspěvekod Milena » 27 lis 2012, 16:20

Rudo, tys mi dnes dal zabrat, až jsem se roztřásla... Nejdřív jsem strávila tu úžasnou myrtu, v takovém pojetí je to nádherný originál. Pak jsem vstoupila na web podle tvého odkazu. A hned na mapce mě zaujal Chotěbuz. Léta jsem jezdila do Kocobynzu, na kulturním domě dělala správcovou kamarádka a její muž Miroslav Szlauer asi před 3 roky tragicky zahynul. A to jméno se u tebe vyskytuje vyskytuje taky. Kdo je tedy z té Chotěbuze, nebožtík určitě do bonsají nedělal. Sjezdil půlku světa na kole a cestou do práce do Třince spadnul z kola a auto ho následně přejelo...
Ale vaše akce musela být úžasná, tolik účastníků, to se jen tak nevidí, jste zřejmě dobrá parta. A organizátor si pěkně mákne. :clap:
A protože se mi nechce hledat na mapě, dovolím si otázku: je daleko z Nitry do Martina a bylo by možné se k tobě podívat, pokud se náš zájezd uskuteční?
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: BONSAI môj priateľ

Příspěvekod Rudolf Fraštia » 28 lis 2012, 09:11

Milena, ďakujem za pochvalu myrty (inak asi tri tu majú svoje vlákno medzi pokojovkami...) aj našich aktivít. Sme radi, že sme naviazali priateľstvo s mnohými bonsajistami z Moravy, aktívne (exponátmi a prácou) sa zúčastňujú našich a my zase ich akcií...proste super parta, pre ktorú má zmysel tieto veci organizovať...
..."náš" Míra je z Třince a z Chotěbuzi je Jirka Salanci...
...moja bonsajistika sa odohráva na 3-och m2 loggie bytu, takže návšteva "zájezdu" asi moc nehrozí... Ostatné stromy držím vo voľnej pôde v záhradke mimo bydliska a len niekoľko z nich striedavo vyberám na sezónu do misiek...teda myrty a pokec o nich v kruhu max 5-6 ľudí nevylučujem ani doma - dohoda možná...zájezd radi uvítame na našej budúcej výstave v lete 2014 (dvojročný cyklus) - rád vám ho ku nám znavigujem...cez Valmez a Bytču je Martin z Prostéjova 200 km (Nitra-Martin 140 km)
Pekný deň
Zdraví Rudo
Zdraví vás Rudo
Uživatelský avatar
Rudolf Fraštia
 
Příspěvky: 86
Registrován: 06 říj 2009, 08:31
Bydliště: SK, Martin

Re: BONSAI môj priateľ

Příspěvekod Martin Kolacia » 28 lis 2012, 14:06

No Rudo tak 3o osob budeš muset rozdělit do 5 skupin a vzít to na etapy ..... klouzací návleky jako na hradech a bude to super :D .
Martin Kolacia
 
Příspěvky: 400
Registrován: 21 bře 2009, 19:37
Bydliště: D. Dunajovice

Re: BONSAI môj priateľ

Příspěvekod Rudolf Fraštia » 28 lis 2012, 23:21

RE Martin:
:clap: :jedna: beriem Ťa za sprievodcu - trasu a texty pošlem... :)
Ahoj
Rudo
Zdraví vás Rudo
Uživatelský avatar
Rudolf Fraštia
 
Příspěvky: 86
Registrován: 06 říj 2009, 08:31
Bydliště: SK, Martin


Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků