Výstava Konice 2012

Vzpomínky, fota atd.

Re: Výstava Konice 2012

Příspěvekod Milena » 04 čer 2012, 10:30

Pro Martina Išu:
Píšu za majitelku a pěstitelku Jitku Karkanovou, která na greenhorny "nechodí", tak ani zatím neví, že se o její stromeček někdo zajímá. Jedná se o Metasequoia glyptostroboides a její vývoj sleduju ze vzdálenosti 1 km velmi často (bydlíme tak blízko sebe. Tuto rostlinu jsme koupily - každá jednu - na výstavě v Nitře, kam jsme jeli s BK Brno asi před 5-7 lety?? U té mojí jsem zastřihla vršek, zapíchla jako řízek vedle "matky" do květináče. Zakořenil - světe div se. Po rozsazení oba rostly, až letošní zimu nepřežila ani matka, ani řízkovanec. Jitka je holt lepší pěstitelka. Má v úmyslu zachovat tuto výšku a jen dopečovávat obrost. Je opravdu nádherná a tiše závidím. Jedna velká metasequoie roste asi 5 km od nás, zkoušela jsem posbírat šištičky, ale ze semínek mi nic nevylezlo. Další dotazy??
Jinak musím vyjádřit velké uspokojení nad vydařenou výstavou. Těší mne, že "nováčci" spolu s Jarkem = výrobcem stolů, tak vylepšili výstavní prostor, že úroveň je tentokrát na jedničku, i když já se tentokrát téměř flákala. S radostí předávám organizační štafetu mladším a budu se jen kochat...
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Výstava Konice 2012

Příspěvekod Martin Drábek » 04 čer 2012, 21:39

Za mě velká pochvala a snad se příště dostavím a také příspěju buď stromem, nebo pomocnou rukou. Sešlost byla fajnová jak je vidět. Kdybych nezapíjel malou Elišku s bratry v listu :) , tak bych se tam taky určitě objevil. S hanáckou buňkou je vždycky sranda ;) .
Uživatelský avatar
Martin Drábek
 
Příspěvky: 438
Registrován: 10 bře 2009, 21:52
Bydliště: Olomouc - Velký Týnec

Předchozí

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron