Výstava v Miroslavi.

Vzpomínky, fota atd.

Výstava v Miroslavi.

Příspěvekod pájaombre » 19 srp 2010, 08:34

Díky kamarádu Pepu CHladovi :jedna: který mi ukázal svět bonsají :P vám chci ukázat pár fotek z naší společné výstavy,v roce 2006 jsme poprvé předvedli naše stromky v salonku místní restaurace.Pro dosti velký zájem jsme v roce 2007 pořádali na hřišti FC-Miroslav druhý ročník,tady musím zvlášť moc poděkovat Vašku Novákovi a Petru Hronovi,kteří nám radou,pomocí,ukázkou tvarování,předvedením vlastních krásných bonsají pomohli ukázat toto krásné umění našim občanům.Výstava se koná vždy v červenci,díky již zmíněným kamarádům a jejich zkušenostem se o bonsaje začíná zajímat i mládež.Snad se mi to podaří zformátovat. :evil: [img]http://i35.tinypic.com/28by1jm.jpg[img]ttp://i35.tinypic.com/24y1kzp.jpg[/img]ObrázekObrázek snad se to povedlo :think:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Výstava v Miroslavi.

Příspěvekod pájaombre » 19 srp 2010, 08:37

Omlouvám se,já trdlo se to snad nenaučím :cry:
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Výstava v Miroslavi.

Příspěvekod Jarek Servus » 19 srp 2010, 11:37

Borovice má krásnou borku, velice dobrý obrost a nebari, ostatní stromy na druhé fotce vypadají taky velice dobře :clap: . Až budete pořádat další výstavu, dejte vědět předem, rád přijedu.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Výstava v Miroslavi.

Příspěvekod pájaombre » 19 srp 2010, 13:09

Čauky Jardo,těší mne tvůj zájem o výstavu, :P příští rok určitě včas zveřejním datum konání a budu se těšit na setkání.Ke koukání je tam asi kolem 50 kousků :shock: ,mimo to tam každý z vystavujících přinese i materiál na prodej,jen misek není moc velké množství,jídla a pití jako na jižní moravě :twisted: Ta borovička byla opravdu moc pěkná,korejská pětijehličná cca 32 let,po mé důkladné péči se bohužel letos z jara už neprobudila :( celá oschla,mám ji pořát v zahrádce a to jako memento :cry: Obrázek
pájaombre
 
Příspěvky: 611
Registrován: 29 črc 2010, 10:13

Re: Výstava v Miroslavi.

Příspěvekod Jarda Marek » 19 srp 2010, 20:03

Přeji těmto akcím a té borovičky je mi opravdu líto :think:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano


Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků