výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Vzpomínky, fota atd.

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Roman Hlavinka » 11 kvě 2010, 21:28

Tak že začnu sám od sebe.Omlouval sem se,že nejsem žádnej fotograf,profesionální přístroj se stativem taky nemám,a tou kapesní puckou,co mám,sem chtěl(možná že zbytečně aktivně)přiblížit výstavku svejma očima.Netušil sem,že to musí být až tak profesionálně.Tím se chci tedy omluvit hlavně Mileně a Jardovi za komentáře na jeho hlavu ohledně drátování mého habříka. :oops: :blednu: :oops: Tímto veřejně slibuju,že fotit už budu jenom pro sebe.
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Martin Iša » 11 kvě 2010, 22:33

V pohodě,jsme tu všichni Greenhorni. ;) Jo a připomínám myšlenku tohoto fora. :jedna:


Myšlenka tohoto bonsai fóra: Pomáhat si diskusemi nejen nezkušení mezi sebou, zkušení mezi námi začátečníky, ale i mistři, jejichž slovům, vizi i činům nasloucháme.
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Martin Iša » 11 kvě 2010, 22:50

Ještě pro Jarka:V žádném případě to ode mne nebyl žádný Posměch. :naughty: To mě ještě neznáš.Jen jsem chtěl ůsměvnou formou stávající debatu odlehčit. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Jarek Servus » 12 kvě 2010, 09:20

Dobrý Romane, koneckonců taky moc fotit neumím. Foťák jsem nevzal proto, ptotože jsem výstavku fotit nechtěl, už kvůli vzhledu místnosti. Tvarování habříku si dokážu obhájit, tak se taky nemáš za co omlouvat. Koneckonců jsem souhlasil s tím, že ho zveřejníš. Aspoň jsme se měli o čem dohadovat. Proto se neomlouvej, neříkej, že budeš fotit jen pro sebe, foť klidně dál a posílej fotky, popřemýšlejme spíš o tom, kde a jaké děláme chyby a jak se jich vyvarovat. Chceme se přece taky ukázat, co a jak děláme.
Martine, jak přiznávám, nebyla to dobrá výstava, ostatní připomínky beru, ale vadilo mi, že (jak se mi zdálo) si děláš legraci z něčeho, co jsme ovlivnit nemohli, a neznáš přitom místní tristní podmínky.
Ale napadlo mi i pro ostatní, aby moudřejší hlavy daly dohromady nějaký obecný návod, jak fotit akce a dokumentovat je, aby z toho ostatní měli co nejvíce. Občas mi to příjde přece jen dost nepřehledné, což je určitě škoda.
Naposledy upravil Jarek Servus dne 13 kvě 2010, 08:11, celkově upraveno 2
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Martin Iša » 12 kvě 2010, 10:19

Pokud jsem se někoho dotknul, omlouvám se. :oops: Patrně to bylo špatně pochopeno. :?
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Petr Havlín » 12 kvě 2010, 21:37

Mileno ty funkcionáře Ti opravdu nezávidím. Jarku Martin se opravdu neposmívá já už ho trochu znám. Každá akce je dobrá, hlavně že Vás to baví a veřejnost to obohatí. Jen tak dál. Pár výstav jsem už absolvoval a vím jakou todá práci a starost. :clap: :clap: :clap: Romane Ty se neomlouvej a foť dál a ne jen pro sebe. Žádný učený z nebe nespadl. :clap:
Uživatelský avatar
Petr Havlín
 
Příspěvky: 355
Registrován: 15 črc 2009, 14:36
Bydliště: Louny

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 12 kvě 2010, 23:31

Soulasím s Petrem. Vážím si všech kteří dokážou zorganizovat jakoukoliv výstavu bonsají.Kde jsou stromky vystavovány s patřičnou úctou.(kterou si jako společné dílo člověka a přírody zaslouží)
Myslím Milena,Jarek a všichni ostatní jak je vidět z fotek udělali nezištně maximum pro uskutečnění této výstavy. :clap:
A já před nima smekám. :clap:
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Jarek Servus » 13 kvě 2010, 08:17

Dobře, že jsme si to trochu vyříkali, aspoň se trochu posuneme dál. Ale znovu opakuji návrh, dát nějaké vlákno s radami a připomínkami pro organizování a hlavně dokumentaci a fotografování výstav, slezin ..., sám v tom celkem plavu, rád se poučím a prospěje to i prezentaci naší činnosti.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Jarda Marek » 13 kvě 2010, 21:00

Jarku máš tu téma ostatní okolo bonsají, estetika, tokonomy focení, atd........ ;)
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: výstavka Prostějovské buňky 9.5.2010

Příspěvekod Jarek Servus » 14 kvě 2010, 09:12

Jardo, tohle jsem pročetl, ale kromě příspěvku Zdeňka Kafoňka, jsem tam nenašel téměř nic z toho, o čem jsem psal. Já vím, je to už spíše pro profesionály zaranžovat dobře výstavu, ale jde mi spíše o zkušenosti náměty a rady od pořadatelů krajských nebo regionálních výstav. Jak to dělat, aby naše stromy vynikly a výstava měla dobrou úrověň nejem díky vystavovaným stromům, ale i celkovým aranžmá. A co se týče focení tak mám dojem, že čím více se snažím, tím je to větší hrůza :lol: :lol:
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

PředchozíDalší

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků