Borovice,ale jaká??

Když nevíme, tak se ptáme...

Re: Borovice,ale jaká??

Příspěvekod pigie » 03 led 2010, 18:09

Dakujem velmi pekne! Takeho privitania sa mi na ziadnom inom fore nedostalo :D Uz teraz sa mi tu velmi paci a dufam, ze coskoro budem moct prezentovat vysledky svojej prace, kedze som uplny zaciatocnik a tie vase vysledky ma dostavaju do uzasu :jedna:
pigie
 
Příspěvky: 132
Registrován: 02 led 2010, 19:53

Re: Borovice,ale jaká??

Příspěvekod Milena » 04 led 2010, 14:35

Ahoj Pigie, další ženská podporo!
Kolik má jehliček ve svazku? Mně se to na parvifloru a ještě k tomu dovozovou nezdá. Ani v téhle tloušťce by dovozová asi neměla takové přesleny. A nevím, jestli foto zkresluje, nebo jsou jehličky fakt do modra, pak by to mohla být watereri???
Hlavně ji opravdu neulij, ať je to co je to, má šanci být jednou hezká :jedna:
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Borovice,ale jaká??

Příspěvekod Jan Adámek » 04 led 2010, 18:41

Přiznám se, že jsem už takhle do modra vybarvenou P. parviflora viděl. Hanlivě jí říkali Glauca. Obvykle to bývá roubovanec. Watererka to nebude, ta je víc do šeda, nemá tak husté jehlice (protože po 2 ve svazku) a má krásně ryšavou kůru.
Jan Adámek
 
Příspěvky: 437
Registrován: 10 zář 2009, 10:01

Re: Borovice,ale jaká??

Příspěvekod pigie » 04 led 2010, 19:20

No, ja myslim, ze je tam 5 ihliciek v zvazku, aspon tolko som naratala najviac :D A ano, je taka viac farebna. Na ihlici su take strieborne pruzky :think: Modra myslim, ze je skor sposobena zlym vyvazenim bielej. Bohuzial v dennom svetle sa mi ju nikdy v tomto obdobi nedari nafotit, lebo mam hlavu zabudlivu :blednu:
pigie
 
Příspěvky: 132
Registrován: 02 led 2010, 19:53

Re: Borovice,ale jaká??

Příspěvekod Mirek Halatin » 05 led 2010, 18:36

určitě parviflora ;)
Mirek Halatin
 
Příspěvky: 220
Registrován: 13 úno 2009, 12:19

Předchozí

Zpět na Co je to za rostlinu?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron