Prosim pomoct

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod ruda.p » 08 úno 2012, 11:02

po měsíci v akvárku jako skleník se daří dobře dokonce jsem snad ani moc nezaléval když byla v akadamě zasazená
jen jsem přidal tyčkové hnojivo a dnes vytáhl a nechám venku a budu pozorovat jak to snáší nezdřevnatělé výhonky

jinak dík Milanovi za upozornění na ty pupeny
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod Jarek Servus » 08 úno 2012, 11:22

S tyčovým hnojivem nemám moc dobré zkušenosti, podařilo se mi s ním kdysi v začátcích spálit kořeny, tak jsem ho přestal používat.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod ruda.p » 08 úno 2012, 11:39

já to taky nepřeháním, tyčku jsem rozlomil na menší kousky a zastrkal do rohů tak uvidím co to udělá zatím mu to svědčí
nechtělo se mi to vyhazovat a zdálo se mi to vhodné, když mám akadamu čistou a jiné krom tekutého nemám
teprve se chystám na jaro že pořídím, tak zatím zjištuji nejvhodnější na pokojovky
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod ruda.p » 14 bře 2012, 22:47

tak jsem ten Jilm potrápil ted, jelikož měl dlouhé přírustky a zároven jsem hledal co dát pryč jelikož mě tam stále něco vadilo,
udělal jsem dost velkou ránu, ale snad to přežije když doted funguje,a taky zkouším co na to vy písnete není to žádný kus o kterým bych se radil předem proto to dělám obráceně, až bude něco o co budu stát jistě nechám si poradit a vrhnem se na to všici tak hlavně chci slišet velkou kritiku :!:
jukněte přitom na předešlé fotky co se tam změnilo a nebo co se ještě mělo změnit krom přesazení nestojí zatím správně v misce dík
jo a taky nevím pohledovku tu co bych si myslel já dávám na další foto
Přílohy
IMG_1078_PP.jpg
IMG_1079_PP.jpg
IMG_1080_PP.jpg
IMG_1081_PP.jpg
IMG_1084_PP.jpg
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod ruda.p » 14 bře 2012, 22:50

má pohledovka o které si myslím že by mohla být
Přílohy
IMG_1085_PP.jpg
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod Ladislav Kotál » 14 bře 2012, 22:58

Rudo, když tak vidím tvé nadšení, a různé akce typu"rychlejší než smrt", zaslouží si tvoje stromy pochvalu, že tě ještě neopustily.Zkus se řídit pravidlem, co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a máš tím pádem dva dny volno.Myslím, že to stromky ocení. Prosím ber to v dobrém, ne jako urážku. Stromy potřebují klid k růstu a jen párkrát do roka upravit.To že ti rostou a prosperují je jen pud stromu se zachránit a dlouho to takhle nevydrží.(jsou to moje osobní zkušenosti z mých začátků) .Na všechno je čas, jsme mladí kluci :lol: :lol:

PS: na pohledovky je čas, strom musí být napřed narostlý a hezký ze všech stran. :jedna:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Prosim pomoct

Příspěvekod ruda.p » 14 bře 2012, 23:15

Ládo beru to jako správnou vítku je to dobře mě sjet včas to víš mladí kluci chtěj uhnat vše hned, :lol:
tedy jen z mé strany jsou to pokojovky a ty jedou jinak než venkovní si tedy myslím já
nejsou to žádné zázraky a proto trochu experimentuji :lol: u tohohle kousku
jinak ostatním dávam klid a čas neboj nejsem nad něma s lupou a nečekám na každý mm jak vyrazí :lol:
jinak dík tohle je promě mnohem důležitější slišet, než to,že se mi to povedlo ještě jednou dík

p.s.trhalo mi to srdce když jsem stříhal, ale nějak mě to tam stále vadilo, tak ted má pokoj
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Ulmus (Jilm Čínský)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron