Seznamka

Re: Seznamka

Příspěvekod Prochor » 17 zář 2011, 20:47

Dobrý den,
jmenuji se Petr Procházka a jsem z Prostějova. je mi 30 let. Bonsaje obdivuji již dlouho ale pěstovat je jsem se odhodlal teprve loni. Potřeboval bych do začátku několik rad a tak jsem rád že tu je vaše diskuzní fórum. Asi bych jej nenašel ale dostal jsem tip od jednoho vašeho člověka který byl v sobotu 10.9.2011 v Prostějově na výstavě bonsají.
Samozřejmě mi tykejte.
Petr Procházka
Uživatelský avatar
Prochor
 
Příspěvky: 30
Registrován: 12 zář 2011, 22:56
Bydliště: Prostějov

Re: Seznamka

Příspěvekod Michal Herbolt » 25 zář 2011, 20:49

Ahoj, jmenuju se Michal Herbolt a bydlím ve Starém Plzenci. Je mi 25 a o bonsaje se zajímám asi rok, aktivně zatím jen pár měsíců. Minulý víkend jsem se na vás byl podívat v Merklíně a snažil se pochytit, co se dá, už se těším na příště. A nebýt pana Kotála, kterého jsem potkal v Plzni na výstavě, tak jsem se asi ještě dlouho nepřipojil. :)
Přílohy
radyne.jpg
radyne.jpg (120.17 KiB) Zobrazeno 5830 krát
Michal Herbolt
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2011, 12:00

Re: Seznamka

Příspěvekod Martin Vajs » 26 zář 2011, 11:09

jj Michale vzpomínám si na Tebe z Merklína, potkal jsem Tě tuším z nějakým fíkusem :lol:
Uživatelský avatar
Martin Vajs
 
Příspěvky: 487
Registrován: 30 říj 2010, 12:25
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Michal Herbolt » 27 zář 2011, 20:46

Jo, to jsem byl já :jedna:
Michal Herbolt
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2011, 12:00

Re: Seznamka

Příspěvekod Jenik » 28 zář 2011, 20:31

Zdravim,
Jmenuji se Honza, je mi 23 let a sem z Hradce. Bonsaje se mi líbí delší dobu, ale dlouho se sbíral odvahu si nějakou pořídit. Nakonec sem před půl rokem dostal Fíkus a bylo rozhodnuto. Přidal sem do sbírky ještě Fuki a Malpigii a s těmi prozatím řádím (fotky davat radši nebudu, aby tu "stařší" bonsajisti nespadli pod stůl), ale na jaře rozhodně rozšířím.
Delší dobu z tohoto fóra čerpám informace a inspiraci pro mé pokusy, tak sem se rozhodl i registrovat.

Krásný večer

Honza
Usmívej se, zítra bude hůř

Honza
Jenik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 zář 2011, 19:36
Bydliště: H.K.

Re: Seznamka

Příspěvekod klaso » 29 zář 2011, 07:33

Ahoj
Volam sa Marek byvam v Poluvsi (Prievidza, Slovensko). Mam 29 rokov. Vase forum uz citam dlhsiu dobu a tak som sa rozhodol registrovat. Bonsaje nema zatial ziadne ale uvidime mozno sa to tento rok zmeni.
klaso
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2011, 09:43

Re: Seznamka

Příspěvekod evamarka » 05 říj 2011, 16:49

Ahoj všichni. Chtěla bych se představit. Jmenuji se Eva Marková a narodila jsem se už dost dávno, v roce 1952. Bydlím v Litvínově, v řadovém domě s pěti byty, z čehož plyne: zahrádka žádná a balkon bohužel také ne. Vyřešila jsem to společně s manželem tím, že jsme rozšířili prostor před okny. O kytky se zajímám snad pořád, bonsajím jsem propadla tak před 10 lety. Nejdřív jsem pracovala pokus-omyl a sháněla literaturu, z které jsem nebyla dost často moudrá, ale neodradilo mě to.
evamarka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2011, 17:38
Bydliště: Litvínov

Re: Seznamka

Příspěvekod Dina Arshinskaya » 11 říj 2011, 23:04

Ahoj! Jmenuju se Dina Arshinskaya, je mi 24 a jsem z Prahy. O bonsaje se zajímám (pokud se to tak dá nazvat) něco málo přes rok. Respektive jsem před rokem k narozkám dostala fíkus (ani nevím, jaký to je druh, ale na to se zeptám v nějakém jiném tématu) a začala jsem uvažovat nad tím, že bych z toho udělala bonsai... Nehledě na to, že jsem květinový antitalent (zatím mi všechno kromě kaktusů chcípalo :roll: ) a že jsem fíkus ihned nepřesadila, jak se to na tomto fóru výrazně doporučovalo, moje rostlinka stále žije!!! a docela i povyrostla. Už jsme s ní porazily nějaké malé bílé potvory, které mi ji chtěly sežrat (díky radě květinářky), i žloutnutí listů (netuším, jak jsem to dokázala), takže doufám, že mi vydrží ještě dlouho. :) No každopádně jsem ji přesadila po roce, přesněji minulý týden ve středu, a zatím to vypadá, že jí nic nechybí.
O bonsajích toho moc nevím a bohužel teď kvůli škole nemám čas o tom číst knihy (za rok budu, doufám, státnicovat)... Takže budu spoléhat na toto fórum a budu moc vděčná všem Vám za cenné rady a odpovědi na mé četné "greenhornovské" otázky :) Snad mě za ně neukamenujete :)
Jinak mezi mé záliby patří jazyky (studuji překladatelství na UK), vaření, trochu kreslím (podle nálady)... je toho víc :)
Tak snad se tu všichni spřátelíme! :P A samozřejmě mi tykejte :)

A to je moje maličkost :)

IMG_4394.JPG
Foceno v práci (P.S.: ty medvídky jsem dělala já :) )
IMG_4394.JPG (40.76 KiB) Zobrazeno 5337 krát


DSCF1427.JPG
Na dovolené na Krétě :)
DSCF1427.JPG (22.17 KiB) Zobrazeno 5327 krát
Uživatelský avatar
Dina Arshinskaya
 
Příspěvky: 47
Registrován: 11 říj 2011, 21:44
Bydliště: Praha

Re: Seznamka

Příspěvekod Rob » 23 říj 2011, 19:53

Zdar a silu.
Volam sa Robert Novak, byvam v Prievidzi a bonsaje ma fascinuju uz niekolko rokov, doteraz to bolo viacmenej len v teoretickej rovine, ale rozhodol som sa do toho pustit s plnou vervou. Chcel by som sa venovat hlavne stromom yamadori, tvarovaniu atd...
Rob
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 říj 2011, 19:13

Re: Seznamka

Příspěvekod Venca Stropek » 13 pro 2011, 17:52

Dobrý den,
jmenuji se Václav Stropek, je mi 34 let a o stromy v miskách se zajímám cca. 12 let. Bydlím v Kamenném Újezdu u Nýřan (nedaleko Plzně).
Mojí velkou láskou jsou borovice, ale mám rád i listnaté stromy, zejména habr a prunus(špendlík). :P
Uživatelský avatar
Venca Stropek
 
Příspěvky: 355
Registrován: 13 pro 2011, 16:48
Bydliště: Kamenný Újezd u Nýřan

PředchozíDalší

Zpět na Seznamka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron